Milli Eğitim Müdürlükleri, Müze Müdürlükleri Ve Belediyelere 4 Bin 500 Personel Alımı

Milli Eğitim Müdürlüklerine ve Belediyelere çeşitli kadrolarda 4 bin 500 personel alınacağı duyuruldu. Alınacaklar çeşitli şehirlere istihdam edilecektir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Milli Eğitim Müdürlükleri, Müze Müdürlükleri Ve Belediyelere 4 Bin 500 Personel Alımı
Milli Eğitim Müdürlükleri, Müze Müdürlükleri Ve Belediyelere 4 Bin 500 Personel Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 13200 kez okundu.

Milli Eğitim Müdürlükleri, Müze Müdürlükleri Ve Belediyelere 4 Bin 500 Personel Alımı
Kamu kurum ve kuruluşları personel ve memur alımı yapmak üzere buna göre, Yayınlanan ilanlar ile Müze müdürlüğüne, Milli Eğitim Müdürlüklerine ve Belediyelere çeşitli kadrolarda 4 bin 500 personel alınacağı duyuruldu. Alınacaklar çeşitli şehirlere istihdam edilecektir.  Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Kamu İşçisi alımı için İŞKUR aracılığıyla ilanlar yayınlandı. İŞKUR toplum yararına programı (TYP) kapsamında Belediyelere, Valiliklere, Müze Müdürlüğüne ve Milli Eğitim İl Müdürlüklerine çeşitli kadrolarda personel alınacağı yayınlandı. Başvuruları iş kurumu üzerinden yapılacak alımlara iş kurumu üzerinden on-line veya şahsen başvuru yapılabilir. 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
Müze müdürlüğüne, Milli Eğitim Müdürlüklerine ve Belediyelere çeşitli kadrolarda 4 bin 500 personel alınacağı duyuruldu. Valilik ve Kaymakamlıklar, Belediye Başkanlıkları, Müze Müdürlüğü ve Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Milli Eğitim İl Müdürlüklerine alımlar yapılacaktır. Alımı gerçekleştirecek şehirler Kayseri, Adana, Gümüşhane ve Kırşehir olarak yayınlanmıştır. Alımlar kısa süreli ilana çıkılmıştır. Son başvuru tarihi olarak 8 Haziran 2018 görülmektedir. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.

 

BAŞVURULARA İLİŞKİN DETAYLAR
Alınacaklar, park düzenlemeleri, restorasyon tarihi ve kültürel mirasın korunması, çevre temizliği, ağaçlandırma ve kamusal alt yapının yenilenmesi işinde görevlendirilecektir. Başvuracak adaylar 18 yaşından büyük 50 yaşından küçük olması, ayni ve nakdi yardım almıyor olması, erkek adaylar için askerlikle 1 yıl ilişiği olmaması gerekmektedir. Başvuracaklar ilan içeriğine girerek alımı yapılacak şehri seçerek ara tuşuna basması üzerine ilan kılavuzuna ulaşabileceklerdir. Başvuru yapmak için içerisinde başvur butonu bulunmaktadır.

Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.
Başvuru için (https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx)

www.kamumemuru.com İŞKUR toplum yararına programı (TYP)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak