istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Milli Eğitim Müdürlükleri, Müze Müdürlükleri Ve Belediyelere 4 Bin 500 Personel Alımı

Milli Eğitim Müdürlüklerine ve Belediyelere çeşitli kadrolarda 4 bin 500 personel alınacağı duyuruldu. Alınacaklar çeşitli şehirlere istihdam edilecektir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Milli Eğitim Müdürlükleri, Müze Müdürlükleri Ve Belediyelere 4 Bin 500 Personel Alımı
Milli Eğitim Müdürlükleri, Müze Müdürlükleri Ve Belediyelere 4 Bin 500 Personel Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 13088 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Milli Eğitim Müdürlükleri, Müze Müdürlükleri Ve Belediyelere 4 Bin 500 Personel Alımı
Kamu kurum ve kuruluşları personel ve memur alımı yapmak üzere buna göre, Yayınlanan ilanlar ile Müze müdürlüğüne, Milli Eğitim Müdürlüklerine ve Belediyelere çeşitli kadrolarda 4 bin 500 personel alınacağı duyuruldu. Alınacaklar çeşitli şehirlere istihdam edilecektir.  Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Kamu İşçisi alımı için İŞKUR aracılığıyla ilanlar yayınlandı. İŞKUR toplum yararına programı (TYP) kapsamında Belediyelere, Valiliklere, Müze Müdürlüğüne ve Milli Eğitim İl Müdürlüklerine çeşitli kadrolarda personel alınacağı yayınlandı. Başvuruları iş kurumu üzerinden yapılacak alımlara iş kurumu üzerinden on-line veya şahsen başvuru yapılabilir. 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
Müze müdürlüğüne, Milli Eğitim Müdürlüklerine ve Belediyelere çeşitli kadrolarda 4 bin 500 personel alınacağı duyuruldu. Valilik ve Kaymakamlıklar, Belediye Başkanlıkları, Müze Müdürlüğü ve Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Milli Eğitim İl Müdürlüklerine alımlar yapılacaktır. Alımı gerçekleştirecek şehirler Kayseri, Adana, Gümüşhane ve Kırşehir olarak yayınlanmıştır. Alımlar kısa süreli ilana çıkılmıştır. Son başvuru tarihi olarak 8 Haziran 2018 görülmektedir. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.

 

BAŞVURULARA İLİŞKİN DETAYLAR
Alınacaklar, park düzenlemeleri, restorasyon tarihi ve kültürel mirasın korunması, çevre temizliği, ağaçlandırma ve kamusal alt yapının yenilenmesi işinde görevlendirilecektir. Başvuracak adaylar 18 yaşından büyük 50 yaşından küçük olması, ayni ve nakdi yardım almıyor olması, erkek adaylar için askerlikle 1 yıl ilişiği olmaması gerekmektedir. Başvuracaklar ilan içeriğine girerek alımı yapılacak şehri seçerek ara tuşuna basması üzerine ilan kılavuzuna ulaşabileceklerdir. Başvuru yapmak için içerisinde başvur butonu bulunmaktadır.

Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.
Başvuru için (https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx)

www.kamumemuru.com İŞKUR toplum yararına programı (TYP)
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak