Türk Patent Kurumu 55 Personel Alımı Yapıyor! KPSS Şartı Olmadan

Türk Patent Kurumu bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak amaçlı personel alımı yapacağını belirtti. Toplamda 55 kişilik kadro ile alım yapılacak olup adaylardan KPSS Şartı aranmayacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Türk Patent Kurumu 55 Personel Alımı Yapıyor! KPSS Şartı Olmadan
Türk Patent Kurumu 55 Personel Alımı Yapıyor! KPSS Şartı Olmadan Duran Can Ateş
Bu içerik 6124 kez okundu.

Türk Patent Kurumu 55 Personel Alımı Yapıyor! KPSS Şartı Olmadan

Türkiye geneli çeşitli kurum, kuruluş ve firma farklı kariyer sitelerinde ilanlar yayınlamakta bu bilgiler doğrultusunda da Türk Patent Kurumu bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak amaçlı personel alımı yapacağını belirtti. Toplamda 55 kişilik kadro ile alım yapılacak olup adaylardan KPSS Şartı aranmayacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

 

Ülkemizde hemen hergün personel alımları yapılmakta, bizlerde siz değerli okurlarımıza elimizden geldiğince bu haberleri duyurmaktayız. Bugün haberini yaptığımız ilan iseTürk Patent Kurumu personel alımı yapılacak buna göre;

 Türk Patent Kurumu yapılacak olan personel alım ile vatandaşlara iş imkanı sağlıyor. Yayımlanan ilana göre Türk Patent Kurumu bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak için farklı pozisyonlarda alım yapacağını belirtti. Söz konusu ilana göre adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranmayacak olup diğer aranan şartlara ve kadro bilgilerine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.


     style="display:block"
     data-ad-format="fluid"
     data-ad-layout-key="-ho-e-13-aa+s7"
     data-ad-client="ca-pub-6043105801720191"
     data-ad-slot="8262659361">

Türk Patent Kurumuna bağlı olan Türk Sınai Mülkiyet Değerleme, Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş 55 kişilik boş kadro ile personel alımı yapacağını belirtti. yayımlanan ilana göre, Ankara ilinde, 50 Snai Mülkiyet Danışmanı ve 5 Snai Mülkiyet Yazılım Danışmanı alınacak. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR NELERDİR?

 

 

Başvuru yapaca kadaylardan genel olarak, 35 yaşını doldurmamış olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Alım yapılacak pozisyona göre ilgili Üniversitelerin bölümlerinden mezun olmuş olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Sınai Mülkiyet Danışmanı kadrosu için iyi derecede İngilizce bilmek ve Yurtiçi veya Yurtdışı seyehat engeli konusunda herhangi bir engeli bulunmamak şartları aranacak.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına 04 Haziran 2018 tarihi itibari ile başladılari Buna göre başvurular en geç 22 Haziran 2018 tarihi saat 17:30 a kadar yapılması gerekmektedir. Başvurular Kurumumuzun kurumsal internet sitesinde (http://www.turkpatent.gov.tr) yer alan iş talep formunu elektronik ortamda doldurarak ilan ile istenen belgeleri tam ve eksiksiz olarak pdf formatında turksmd@turkpatent.gov.tr adresine göndermeleri veya Türk Patent ve Marka Kurumu genel Evrak bölümüne teslim ederek başvur uyapacaklardır.

Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

www.kamumemuru.com turksmd@turkpatent.gov.tr Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden Fatura Tahsilatçısı, Vardiya Amiri ve Sekreter Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Fatura Tahsilatçısı, Vardiya Amiri ve Sekreter Alımı Yapılacak
201 İlkokul Mezunu Belediye İşçisi, Lise ve Üniversite Mezunu Memur Alımı Yapılacak
201 İlkokul Mezunu Belediye İşçisi, Lise ve Üniversite Mezunu Memur Alımı Yapılacak