istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Türk Patent Kurumu 55 Personel Alımı Yapıyor! KPSS Şartı Olmadan

Türk Patent Kurumu bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak amaçlı personel alımı yapacağını belirtti. Toplamda 55 kişilik kadro ile alım yapılacak olup adaylardan KPSS Şartı aranmayacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Türk Patent Kurumu 55 Personel Alımı Yapıyor! KPSS Şartı Olmadan
Türk Patent Kurumu 55 Personel Alımı Yapıyor! KPSS Şartı Olmadan Duran Can Ateş
Bu içerik 5894 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Türk Patent Kurumu 55 Personel Alımı Yapıyor! KPSS Şartı Olmadan

Türkiye geneli çeşitli kurum, kuruluş ve firma farklı kariyer sitelerinde ilanlar yayınlamakta bu bilgiler doğrultusunda da Türk Patent Kurumu bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak amaçlı personel alımı yapacağını belirtti. Toplamda 55 kişilik kadro ile alım yapılacak olup adaylardan KPSS Şartı aranmayacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

 

Ülkemizde hemen hergün personel alımları yapılmakta, bizlerde siz değerli okurlarımıza elimizden geldiğince bu haberleri duyurmaktayız. Bugün haberini yaptığımız ilan iseTürk Patent Kurumu personel alımı yapılacak buna göre;

 Türk Patent Kurumu yapılacak olan personel alım ile vatandaşlara iş imkanı sağlıyor. Yayımlanan ilana göre Türk Patent Kurumu bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak için farklı pozisyonlarda alım yapacağını belirtti. Söz konusu ilana göre adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranmayacak olup diğer aranan şartlara ve kadro bilgilerine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.


     style="display:block"
     data-ad-format="fluid"
     data-ad-layout-key="-ho-e-13-aa+s7"
     data-ad-client="ca-pub-6043105801720191"
     data-ad-slot="8262659361">

Türk Patent Kurumuna bağlı olan Türk Sınai Mülkiyet Değerleme, Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş 55 kişilik boş kadro ile personel alımı yapacağını belirtti. yayımlanan ilana göre, Ankara ilinde, 50 Snai Mülkiyet Danışmanı ve 5 Snai Mülkiyet Yazılım Danışmanı alınacak. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR NELERDİR?

 

 

Başvuru yapaca kadaylardan genel olarak, 35 yaşını doldurmamış olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Alım yapılacak pozisyona göre ilgili Üniversitelerin bölümlerinden mezun olmuş olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Sınai Mülkiyet Danışmanı kadrosu için iyi derecede İngilizce bilmek ve Yurtiçi veya Yurtdışı seyehat engeli konusunda herhangi bir engeli bulunmamak şartları aranacak.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına 04 Haziran 2018 tarihi itibari ile başladılari Buna göre başvurular en geç 22 Haziran 2018 tarihi saat 17:30 a kadar yapılması gerekmektedir. Başvurular Kurumumuzun kurumsal internet sitesinde (http://www.turkpatent.gov.tr) yer alan iş talep formunu elektronik ortamda doldurarak ilan ile istenen belgeleri tam ve eksiksiz olarak pdf formatında turksmd@turkpatent.gov.tr adresine göndermeleri veya Türk Patent ve Marka Kurumu genel Evrak bölümüne teslim ederek başvur uyapacaklardır.

Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

www.kamumemuru.com turksmd@turkpatent.gov.tr Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne İç Denetçi Alınacak
Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne İç Denetçi Alınacak
MSB Genel Kurmay Başkanlığı: Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek
MSB Genel Kurmay Başkanlığı: Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek