istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Belediyeler 658 Memur Alımı Yapıyor! En Az Lise ve KPSS En Az 60 Puan İle

658 kişilik boş kadro ile memur personel alımı gerçekleştirecektir. Adaylardan aranan şartlar nelerdir? Başvurular ne zaman nasıl yapılacak? Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Belediyeler 658 Memur Alımı Yapıyor! En Az Lise ve KPSS En Az 60 Puan İle
Belediyeler 658 Memur Alımı Yapıyor! En Az Lise ve KPSS En Az 60 Puan İle Duran Can Ateş
Bu içerik 14147 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Belediyeler 658 Memur Alımı Yapıyor! En Az Lise ve KPSS En Az 60 Puan İle

Kamu kurum ve özel sektör firmaları personel eksikliklerini gidermek amacı ile ilanlar yayımlamakta farklı pozisyonlarda alımyapacağını duyuran belediyeler ise 658 kişilik boş kadro ile memur personel alımı gerçekleştirecektir. Adaylardan aranan şartlar nelerdir? Başvurular ne zaman nasıl yapılacak? Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz buna göre, Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanlara göre Farklı belediyelerbünyelerindeki memur personel eksikliğini gidermek amaçlı toplamda 658 kişilik boş kadro ile memur alımı yapacaklarını belirttiler. Buna göre başvuru yapacak adayların mutlaka belirtilen şartları taşımaları zorunludur. Bu haberimizde sizlere alım yapacak belediyeler hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Başvuru sürecinde adaylara başarılar.

BELEDİYELERE MEMUR ALIMI:

658 kişilik kadro ile farklı pozisyonlarda alım yapılacak.Yayımlanan ilanlara göre 8 Farklı Belediye bünyesine memur alımı yapacak. Buna göre alım yapacak Belediyeler, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Boğazlıyan Belediyesi, Filyos (Hisarönü) Belediyesi, Kırkağaç Belediyesi, Pazaryeri Belediyesi, Van Büyükşehir Belediyesi, Lice Belediyesi, Erciş Belediyesi dir. Başvuru sürecinde başarılar.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Kamu kurum ve özel sektör firmaları personel eksikliklerini gidermek amacı ile ilanlar yayımlamakta farklı pozisyonlarda alımyapacağını duyuran belediyeler ise 658 kişilik boş kadro ile memur personel alımı gerçekleştirecektir. Başvuru yapacak öncelikle belirtilen nitelikleri taşımak zorundadırlar. Bu durumda başvuru şartlarını taşıyan erkek ve bayan adaylar bu ilanlara başvuru yapabilirler. Buna göre adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, Herhangi bir ceza Hükmü bulunmamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise mezunları için KPSSP94, Önlisans mezunları için KPSSP93 v Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden en az 60 veya 70 puan almış olmaları gereklidir. Ayrıca alım yapılacak pozisyonuna göre adaylardan bazı özel niteliklerde aranmaktadır.

Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

HANGİ POZİSYONLARDA ALIM YAPILACAK:

Belediyeler farklı pozisyonlarda alım yapacaklarıdr. Buna göre alım pozisyonları, Mühenis, Veteriner, Teknisyen, Bilet Satış Memuru, Zabıta Memuru, İtfaiye Eri, Memur, Mimar, Şehir Plancısı, Makina Mühendisi, Harita Mühendisi, Elektrik veya Elektrik-Elektronik Mühendisi ve Avukat pozisyonlarında alım yapılacak.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar öncelikle başvuru şartlarını taşımaları gereklidir. Bu durumda adaylardan yukarıdkai pozisyonlara göre özel şartlarda aranmaktadır. tüm şartları yerine getiren adaylar Belediyelerin belirttiği tarihlerde başvurularını gerçekleştirebilirler. Başvurular belediyenin belirttiği gibi, elektronik ortamda, şahsen veya posta yolu ile yapılmaktadır. 

Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

Alım Yapacak
Belediye

KPSS Şartı

Alınacak Personel Sayısı

Son Başvuru Tarihi

 

Van Belediyesi

Var

140

15/06/18

 

Pazaryeri Belediyesi

Var

1

14/06/18

 

Kırkağaç Belediyesi

Yok

3

13/06/18

 

Boğazlıya Belediyesi

KPSS 50

10

06/07/18

 

İstanbul Belediyesi

KPSS 60

500

25/06/18

 

Lice Belediyesi

KPSS 65

1

11/06/18

 

Erciş Belediyesi

KPSS 65

1

18/06/18

 

Filyos Belediyesi

Yok

2

13/06/18

 

TOPLAM

 

658

   



     style="display:inline-block;width:300px;height:250px"
     data-ad-client="ca-pub-6043105801720191"
     data-ad-slot="3531729050">

 

www.kamumemuru.com Kamu Devlet Personel Başkanlığı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak