Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı 18 Kamu Personeli Alımı

Ankara Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı adresine istihdam edilmek üzere 18 kamu personeli alınacağı devlet personel başkanlığında 14 Haziran 2018 de ilan edilmiştir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı 18 Kamu Personeli Alımı
Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı 18 Kamu Personeli Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 5960 kez okundu.

Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı 18 Kamu Personeli Alımı

 

Geçtiğimiz günlerde de benzer haberler ile kamu kurumlarının alımlarından bahsetmiştik. Kamu kurumlarının yapılan alımlar ile vatandaşlara kolaylık sağlayacağını umuyoruz. Kamu kurumaları kendi bünyelerinde istihdam edilmek üzere buna göre, Ankara Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı adresine istihdam edilmek üzere 18 kamu personeli alınacağı devlet personel başkanlığında 14 Haziran 2018 de ilan edilmiştir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımları geçekleştirmeye devam etmekte buna göre, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının alacağı 18 kamu personeli Sözleşmeli Bilişim personeli olarak istihdam edileceği yayınlandı. Alınacak personeller Ankara adresine alınacak olup başvurular başlamış olup son 29 Haziran 2018 tarihinde yapılacaktır. Başvurular Bakanlığın İnsan kaynakları daire başkanlığına İnternet ortamından yapılacaktır.Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik" in 8 inci maddesi uyarınca Sözleşmeli Bilişim Personeli pozisyonunda istihdam edilmek ve tam zamanlı çalıştırılmak üzere yazılı sınav ile toplam 18 personel alınacağı bildirildi. Başvuru sürecinde başarılar dileriz Peki şartlar neler? İşte tüm detaylar 

 

 

TALEP EDİLEN GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Yayımlanan ilanlarda her bir farklı kadro için farklı başvuru şartı talep edilirken adaylardan istenilen genel başvuru şartları arasında ise; Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği, mühendislik bölümlerinden fen- edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması gerekmektedir.

 

 

TALEP EDİLEN ÖZEL BAŞVURU ŞARTLARI

 

Ayrıca yabancı dil puanı genel ve özel şartları sağlayan adaylardan sınava katılma şartlarını taşıyan ve usulüne uygun olarak başvuranlar arasından yapılacak sınavla sözleşmeli bilişim personeli pozisyonu için aday giriş sınavına alınacaktır. Başvurular internet adresinde bulunan “Başvuru Formu”nun doldurulmasından sonra, fotoğraf yapıştırılmak ve imzalanmak suretiyle belgelerle birlikte adresine 29 Haziran 2018 bitimine kadar yapılması gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.     style="display:inline-block;width:300px;height:250px"
     data-ad-client="ca-pub-6043105801720191"
     data-ad-slot="3531729050">

 

www.kamumemuru.com Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının Ankara Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak