KYK 15 Memur Alımı Yapıyor! Yüksek Maaş Verilecek

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü KYK geçtiğimiz haftalarda bin 220 (1220) memur alımı ilanı yayımlandı ve ilana başvurular tamamlandı. Buna göre o alımdan hariç olmak üzere Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü KYK geçtiğimiz günlerde bilişim sektörü için ilan yayımladı. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com Ekibi olarak başarılar dileriz.

KYK 15 Memur Alımı Yapıyor! Yüksek Maaş Verilecek
KYK 15 Memur Alımı Yapıyor! Yüksek Maaş Verilecek Duran Can Ateş
Bu içerik 15789 kez okundu.

KYK 15 Memur Alımı Yapıyor! Yüksek Maaş Verilecek

Ülke genelinde personel alımları yapılmakta bunların büyük çoğunluğu devlete bağlı kurumlar olurken özel sektörde de personel alımları olmakta bu bilgiler ışığında, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü KYK yüksek maaş ile çalışacak bilişim alanı için 15 memur alımı yapılacak. Peki detaylar nedir? Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde yer almakta olan Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü KYK geçtiğimiz haftalarda bin 220 (1220) memur alımı ilanı yayımlandı ve ilana başvurular tamamlandı. Buna göre o alımdan hariç olmak üzere Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü KYK geçtiğimiz günlerde bilişim sektörü için ilan yayımladı. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com Ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLARI

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları ilgili birimlerinde görevlendirmek adına personel alımları yapıyorlar. Farklı eğitim seviyelerinden mezun adayların başvuru yapabileceği bu ilanlarda çok sayıda pozisyonda ilan yayımlanıyor buna göre, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü KYK kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 15 bilişim memuru alımı yapacak. İlgili kadrolara yerleşen adaylara 3 katına kadar yüksek maaş imkanı verilecek. Peki pozisyonlar nelerdir, başvurular nasıl yapılacak? Başvuru sürecinde başarılar dileriz.

 

 

ALINACAK POZİSYONLAR NELERDİR?

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü KYK hangi pozisyonlar için atama yapacak? Buna göre Siber Güvenlik Uzmanı 1 kişi, Kıdemli Analiz Ve Yazılım Geliştirme Uzmanı 2 kişi, İş Zekası Uzmanı 1 kişi, Veri Tabanı Uzmanı 1 kişi, Yazılım Geliştirme Uzmanı 7 kişi, Sistem Uzmanı 1 kişi, Ağ Uzmanı 2 kişi olmak üzere bu pozisyonlar için toplam 15 memur alımı yapılacaktır.

 

 

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü KYK'nın yüksek maaşlı 15 bilişim memur alımı ilanına nasıl başvuru yapılır? Buna göre adayların basvuru.gsb.gov.tr adresine giriş yapması buradaki formu doldurması ilgili formun çıktısını alması ve 25 Haziran 2018 tarihine kadar başvurularını Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanlığına (Söğütözü Mahallesi 2176. Sokak No:25 Çankaya/ANKARA) adresine şahsen ya da posta yolu ile yapması gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com Ekibi olarak başarılar dileriz.


     style="display:block"
     data-ad-format="fluid"
     data-ad-layout-key="-eq+z+bl-5c-2i"
     data-ad-client="ca-pub-6043105801720191"
     data-ad-slot="9304230609">

 

www.kamumemuru.com Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü KYK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak