istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

KYK 15 Memur Alımı Yapıyor! Yüksek Maaş Verilecek

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü KYK geçtiğimiz haftalarda bin 220 (1220) memur alımı ilanı yayımlandı ve ilana başvurular tamamlandı. Buna göre o alımdan hariç olmak üzere Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü KYK geçtiğimiz günlerde bilişim sektörü için ilan yayımladı. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com Ekibi olarak başarılar dileriz.

KYK 15 Memur Alımı Yapıyor! Yüksek Maaş Verilecek
KYK 15 Memur Alımı Yapıyor! Yüksek Maaş Verilecek Duran Can Ateş
Bu içerik 15391 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

KYK 15 Memur Alımı Yapıyor! Yüksek Maaş Verilecek

Ülke genelinde personel alımları yapılmakta bunların büyük çoğunluğu devlete bağlı kurumlar olurken özel sektörde de personel alımları olmakta bu bilgiler ışığında, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü KYK yüksek maaş ile çalışacak bilişim alanı için 15 memur alımı yapılacak. Peki detaylar nedir? Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde yer almakta olan Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü KYK geçtiğimiz haftalarda bin 220 (1220) memur alımı ilanı yayımlandı ve ilana başvurular tamamlandı. Buna göre o alımdan hariç olmak üzere Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü KYK geçtiğimiz günlerde bilişim sektörü için ilan yayımladı. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com Ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLARI

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları ilgili birimlerinde görevlendirmek adına personel alımları yapıyorlar. Farklı eğitim seviyelerinden mezun adayların başvuru yapabileceği bu ilanlarda çok sayıda pozisyonda ilan yayımlanıyor buna göre, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü KYK kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 15 bilişim memuru alımı yapacak. İlgili kadrolara yerleşen adaylara 3 katına kadar yüksek maaş imkanı verilecek. Peki pozisyonlar nelerdir, başvurular nasıl yapılacak? Başvuru sürecinde başarılar dileriz.

 

 

ALINACAK POZİSYONLAR NELERDİR?

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü KYK hangi pozisyonlar için atama yapacak? Buna göre Siber Güvenlik Uzmanı 1 kişi, Kıdemli Analiz Ve Yazılım Geliştirme Uzmanı 2 kişi, İş Zekası Uzmanı 1 kişi, Veri Tabanı Uzmanı 1 kişi, Yazılım Geliştirme Uzmanı 7 kişi, Sistem Uzmanı 1 kişi, Ağ Uzmanı 2 kişi olmak üzere bu pozisyonlar için toplam 15 memur alımı yapılacaktır.

 

 

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü KYK'nın yüksek maaşlı 15 bilişim memur alımı ilanına nasıl başvuru yapılır? Buna göre adayların basvuru.gsb.gov.tr adresine giriş yapması buradaki formu doldurması ilgili formun çıktısını alması ve 25 Haziran 2018 tarihine kadar başvurularını Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanlığına (Söğütözü Mahallesi 2176. Sokak No:25 Çankaya/ANKARA) adresine şahsen ya da posta yolu ile yapması gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com Ekibi olarak başarılar dileriz.


     style="display:block"
     data-ad-format="fluid"
     data-ad-layout-key="-eq+z+bl-5c-2i"
     data-ad-client="ca-pub-6043105801720191"
     data-ad-slot="9304230609">

 

www.kamumemuru.com Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü KYK
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak