İŞKUR Kapsamında 1487 Çağrı Merkezi Personeli Alınıyor (En Az Lise Mezunu)

1487 çağrı merkezi personeli alım ilanları da yer alıyor. Konu ile ilgili olarak söz konusu alımlara en az lise mezunu adaylar başvuru yapabilmektedirler. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İŞKUR Kapsamında 1487 Çağrı Merkezi Personeli Alınıyor (En Az Lise Mezunu)
İŞKUR Kapsamında 1487 Çağrı Merkezi Personeli Alınıyor (En Az Lise Mezunu) Duran Can Ateş
Bu içerik 13699 kez okundu.

İŞKUR Kapsamında 1487 Çağrı Merkezi Personeli Alınıyor (En Az Lise Mezunu)

Geçtiğimiz günlerde personel alımlarına ilişkin birçok ilanı siz değerli okuyucularımıza ulaştırdık bugün siz değerli okurlarımız içinTürkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile yayımlanan çeşitli ilanları duyuruyoruz. Yayımlanan ilanların arasında 1487 çağrı merkezi personeli alım ilanları da yer alıyor. Konu ile ilgili olarak söz konusu alımlara en az lise mezunu adaylar başvuru yapabilmektedirler. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

YAPILAN AÇIKLAMALARA İLİŞKİN DETAYLAR

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile çeşitli ilanlar yayımlanıyor. Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü istihdam seferberliğine destek veren önemli kurumların başında yer alıyor. İstihdam seferberliğine destek amacı ile İŞKUR üzerinden yeni ilanlar yayımlanıyor. Bu kapsamda 1487 çağrı merkezi personeli alımı yapılmaktadır. Başvuru yapacak adaylara başarılar.

BAŞVURU DETAYLARI

Söz konusu ilana başvuru yapacak olan adayların aşağıdaki link üzerinden İŞKUR'a giriş yapacaklar üye değillerse üye olacaklardır. Üye olduktan sonra aşağıdaki link üzerinden başvuru yapılabilecektir.

 

GENEL ŞARTLAR

Bunun yanı sıra ilana başvuru yapacak olan adayların bazı şartları sağlamaları gerekmektedir. Bu şartlara haiz olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Buna göre adayların şu şartlara haiz olmaları gerekmektedir:

"Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Düzgün bir diksiyona sahip olmak ve etkili iletişim kurabilmek, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, ilanda yer alan eğitim seviyesinden mezun olmak (söz konusu ilanda en az lise mezunu olmak kaydıyla önlisans ve lisans mezunu adaylarında başvuru yapabileceği ilanlar yer alıyor), alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli olmak Bilgisayar ve Office programlarını etkili bir biçimde kullanmak" Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İşkur İş İlanları Arama sayfasına ulaşmak için  (https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=10436)


     style="display:block"
     data-ad-format="fluid"
     data-ad-layout-key="-eq+z+bl-5c-2i"
     data-ad-client="ca-pub-6043105801720191"
     data-ad-slot="9304230609">

işkur iş ilanları işkur işkur ilan takip

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor