Yüksek Maaşlı 40 Bin Personel Alınacak

Yüksek maaş verilecek olup gemi adamı konusunda alımlar yapılacaktır. Alımı yapılacak kişi sayısı 40 bin olacak. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Yüksek Maaşlı 40 Bin Personel Alınacak
Yüksek Maaşlı 40 Bin Personel Alınacak Duran Can Ateş
Bu içerik 7869 kez okundu.

Yüksek Maaşlı 40 Bin Personel Alınacak

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. personel açıklarının kapatılma çabasına giren kurumlar alımlarına hız kesmeden devam etmektedir. Bununla birlikte, Avrupa’nın verdiği siparişlerin çok olması ile personel alım ihtiyacı doğmuştur. Alımı yapılacak personele yüksek maaş verilecek olup gemi adamı konusunda alımlar yapılacaktır. Alımı yapılacak kişi sayısı 40 bin olacak. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Ülke genelinde personel alımları yapılmakta bunların büyük çoğunluğu devlete bağlı kurumlar olurken özel sektörde de personel alımları olmakta. Buna göre, Yüksek Maaşlı 40 Bin Personel Alınacak Avrupa’nın verdiği siparişlerin çok olması ile personel alım ihtiyacı doğmuştur. Alımı yapılacak personele yüksek maaş verilecek olup gemi adamı konusunda alımlar yapılacaktır. Alımı yapılacak kişi sayısı 40 bin olacak. Tersanelerde Avrupa'nın çok önemli deniz ülkelerine gemiler yapıldığı bilinmektedir. Norveç, İngiltere, İzlanda, Belçika, Hollanda kısmen Almanya, İtalya ve Fransa gibi ülkeler hepsi denizci ülkeler, bu ülkelere gemi inşa edebilmek demek, kalitenin yanında fiyat ve teslim sürelerinin uygun olması sebebi ile gemi sektöründe gözler ülkemize çevrilmiş vaziyettedir. Başvuru sürecinde başarılar.

 

BAŞVURULAR İÇİN

Alımı yapılacak personele yüksek maaş verilecek olup gemi adamı konusunda alımlar yapılacaktır. Alımı yapılacak kişi sayısı 40 bin olacak. Bölgede tersanelerde 14 bin civarında kişi çalışıyor. Kapasite arttırılarak zaman 40 bin civarında kişiye daha iş imkanı doğacaktır. Tersanelerimiz 2022'ye kadar tamamen dolu. Yurt dışından alınan siparişlerle tamamen dolmuş vaziyetler. Ülkemizde gemi inşası ve tamir işlerimiz çok kaliteli, zamanında teslim ettiğimiz ürünlerin fiyat uygunluğu da ülkemizin bu konuda cazibe merkezi haline geliyor. Alımlar yapıldığı zaman sizlere duyuracağız. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

www.kamumemuru.com Personel Avrupa

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak