Üniversitelere En Az Lise Mezunu 351 Kamu Personeli Alımı Yapılıyor!

Devlet Personel Başkanlığı ve kendi resmi internet siteleri üzerinden ilan yayımlayarak kamu personeli alımı yapacağını duyuran üniversite ilanlarını sizler için derledik.Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Üniversitelere En Az Lise Mezunu 351 Kamu Personeli Alımı Yapılıyor!
Üniversitelere En Az Lise Mezunu 351 Kamu Personeli Alımı Yapılıyor! Duran Can Ateş
Bu içerik 10471 kez okundu.

Üniversitelere En Az Lise Mezunu 351 Kamu Personeli Alımı Yapılıyor!

 

Hemen hergün personel alımları yapılmakta, alım yapan kamu kurum ve kuruluşlar genellikle KPSS puanı ile alımlar gerçekleştirsede bazen KPSS'siz alımlar da gerçekleştirilmekte buna göre, Devlet Personel Başkanlığı ve kendi resmi internet siteleri üzerinden ilan yayımlayarak kamu personeli alımı yapacağını duyuran üniversite ilanlarını sizler için derledik. Peki başvuru şartları neler? Başvurular nereye yapılacak? Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Akdeniz Üniversitesi, Düzce Üniversitesi, Manisa Celal Bayar Üniversitesi ve Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi tarafından yayımlanan ilanlarla beraber 351 sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu ilanlar Devlet Personel Başkanlığı ve üniversitelerin kendi resmi internet siteleri üzerinden yayımlandı. Yayımlanan ilanlara başvurular sona eriyor. Peki başvurular nereden yapılacak? İşte detaylar.

 

SÖZLEŞMELİ KAMU PERSONELİ ALIMI YAPAN ÜNİVERSİTELER

DPB'de ilan yayımlayarak sözleşmeli personel alımı yapacağını duyuran üniversiteler;

"Akdeniz Üniversitesi, Düzce Üniversitesi, Manisa Celal Bayar Üniversitesi ve Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi" olarak açıklandı.

 

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Yayımlanan ilanlarda adaylardan talep edilen genel başvuru şartları ise;

"657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yer alan koşulları sağlamak, T. C. vatandaşı olmak, erkek adaylar için askerlik şartını yerine getirmiş, muaf veya en az 2 yıl tecilli olması, kamu haklarından mahrum olmamak, görevini yapmaya engel sağlık problemi olmamak, güvenlik Araştırması ve Arşiv Soruşturması sonucunun olumlu olmak, üniversiteler tarafından belirtilen ilanların içeriğinde yer alan yaş aralığında olmak" olarak açıklandı.

 

ÖZEL BAŞVURU ŞARTLARINA YER VERİLİYOR

Geçtiğimiz aylarda kurum ve kuruluşlar personel alımlarına hız verdi ve alımlar gerçekleştirmek için ilanlar yayınlandı buna göre, DPB'den yayımlanan ilanlar içerisinde her üniversite tarafından belirlenen özel başvuru şartlarına yer verilmiş durumda. Adayların üniversiteler tarafından talep edilen KPSS şartı, sertifika, belge ibrazı şartlarını yerine getirmeleri gerekmekte. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com  ekibi olarak başarılar dileriz.


     style="display:block"
     data-ad-format="fluid"
     data-ad-layout-key="-ho-e-13-aa+s7"
     data-ad-client="ca-pub-6043105801720191"
     data-ad-slot="8262659361">

 

www.kamumemuru.com KPSS Devlet Personel Başkanlığı DPB

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak