13 Şehre 20 Binden Fazla Personel Alımı İçin İlan Yayımlandı (TYP Kapsamında)

13 şehre alımı yapılacağı olan TYP personel alım ilanlarını derledik. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

13 Şehre 20 Binden Fazla Personel Alımı İçin İlan Yayımlandı (TYP Kapsamında)
13 Şehre 20 Binden Fazla Personel Alımı İçin İlan Yayımlandı (TYP Kapsamında) Duran Can Ateş
Bu içerik 13998 kez okundu.

13 Şehre 20 Binden Fazla Personel Alımı İçin İlan Yayımlandı (TYP Kapsamında)

Kamu kurum ve kuruluşları personel ve memur alımı yapmak üzere Türkiye geneli çok sayıda şehirde yer alan Toplum Yararına Program kapsamında yayımlanan personel alım ilanlarını siz okuyucularımıza belirli aralıklar aktarıyoruz. Bu haberimizde de siz okuyucularımıza bayram sonrası yayımlanan ve 13 şehre alımı yapılacağı olan TYP personel alım ilanlarını derledik. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz buna göre, Türkiye İş Kurumunun internet sitesi üzerinden toplum yararına program kapsamında çok sayıda şehirde personel alım ilanı yayımlandı. Aşağıda yer alan şehirlerde bulunan kamu kurumlarınca yayımlanan TYP personel alım ilanlarına dair tüm bilinmesi gerekenler siz değerli okuyucularımızla;

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER

Türkiye İş Kurumu'nun internet sitesi üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında 13 farklı şehirde alım yapılacağı ilan edildi. Bu şehirler arasında Kars, Edirne, Kahramanmaraş, Muş, Niğde, Sakarya, Muğla, Ordu, Ardahan, Kütahya, Balıkesir, Yozgat ve Hatay yer alıyor. 

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Toplum Yararına Program kapsamında alım yapılacak personeller yukarıda yer alan şehirlerde bulunan kamu kurumları tarafından alınıyor. Bu kurumlar kendi bünyelerinde görevlendirmek amacıyla yayımladıkları ilanlarda, MEB bakım onarım ve temizlik, Kamusal altyapının yenilenmesi, Erozyon Engelleme Çalışması,  Çevre temizliği, Kamusal altyapının yenilenmesi, Park düzenlemeleri, Ağaçlandırma, Dere ve Vadi Islahı kadrolarında alım yapılacağı ilan edildi. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.

TYP İLANLARINA BAŞVURU KOŞULLARI

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı işsiz olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Emekli, malul, dul ve yetim aylığı almıyor olmak, Öğrenci olmamak (açıköğretim öğrencileri hariç), TYP’den yararlanılmaya başlanan gün itibarıyla Sosyal Yardım Bilgi sistemi üzerinden yapılacak sorgulamada herhangi bir nakdi sosyal yardım almıyor olmak ve talep edilen yaş aralığında olmak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Türkiye İş Kurumu'nun internet sitesi üzerinden yayımlanan TYP personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını ister İşkur'un internet sitesi üzerinden elektronik olarak isterlerse de İşkur Müdürlükleri aracılığıyla bizzat yapabilirler. 

Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

İşkur üzerinden yayımlanan ilanlarına ulaşmak için siz adaylarımız için verdiğimiz bağlantıya tıklayın ardından Ara butonuna basın.

 

İşkur üzerinden yayımlanan TYP İlanlarına ulaşmak için (https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx)

 

TYP İşkur www.kamumemuru.com İşkur Müdürlükleri Türkiye İş Kurumu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak