Ziraat Bankası KPSS’siz 235 Memur Ve Uzman Yardımcısı Alımı

3 ayrı ilanlan ile kendi bünyesine yerleştirmek üzere memur kadrosunda 235 uzman yardımcıları alacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Ziraat Bankası KPSS’siz 235 Memur Ve Uzman Yardımcısı Alımı
Ziraat Bankası KPSS’siz 235 Memur Ve Uzman Yardımcısı Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 18842 kez okundu.

Ziraat Bankası KPSS’siz 235 Memur Ve Uzman Yardımcısı Alımı

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Ziraat bankası kendi resmi sayfası üzerinden yayınladığı 3 ayrı ilanlan ile kendi bünyesine yerleştirmek üzere memur kadrosunda 235 uzman yardımcıları alacaktır.  Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

 

Kamu kurum, kuruluş ve özel sektör firmaları alımlar yapmak üzere KPSS’siz ve KPSS’li kamu personel alımları yayınlandı buna göre, Ziraat Finans Grubu ve Yatırım Grubu üzerinden alımlar yapılacaktır. Türkiye genelinden başvuruların alınacağı ilanlara başvurular 21 Haziran 2018 de başlayacak olup 9 Temmuz 2018 de sona erecektir. Alımı yapılacak 235 uzman yardımcısı memur kadrosunda istihdam yapılacaktır. Başvuracak adaylarda KPSS sınav şartı aranmamaktadır. Başvuru sürecinde başarılar dileriz.

 

 

100 UZMAN YARDIMCISI İÇİN;

01 Ocak 1988 ve sonrası doğumlu olması gerekmektedir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Üniversitelerin ve yüksek okulların 4 yıllık eğitim veren bütün bölümleri ile denkliği yetkili makamlarca onaylanmış yabancı ülkelerdeki üniversitelerden mezun olmak veya işe başlama tarihinde mezun olabilecek durumda olması gerekmektedir.

 

 

40 UZMAN YARDIMCISI İÇİN;

01.01.1988 ve sonrası doğumlu olmak gerekmektedir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak gerekmektedir. Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Fizik Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, İşletme Mühendisliği ile Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilgisayar Bilimleri, İstatistik, Matematik bölümlerinden veya denkliği yetkili makamlarca tanınmış yurtdışı üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak ya da işe başlama sırasında mezun olduğuna dair belgeyi ibraz etmek koşuluyla son sınıfta okuyor olması gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

 

 

95 UZMAN YARDIMCISI İÇİN;

01.01.1988 ve sonrası doğumlu olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Üniversitelerin ve yüksek okulların 4 yıllık eğitim veren bölümleri ile denkliği yetkili makamlarca onaylanmış yabancı ülkelerdeki üniversitelerden mezun olmak veya işe başlama tarihinde mezun olabilecek durumda olması gerekmektedir. Erkek adaylar için işe alım tarihi itibariyle askerlik görevini tamamlamış veya erteletmiş olmak ya da askerlik yükümlülüğünden muaf tutulmuş olması gerekmektedir.

 

SINAVA BAŞVURULARINA İLİŞKİN DETAYLAR

Sınav ücreti (100 TL) 20 Haziran 2018 ile 06 Temmuz 2018 tarihleri arasında T.C. Ziraat Bankası şubelerinden, internet şubesinden, ATM’lerinden veya Ziraat Katılım Bankası Şubelerinden Ziraat Bankası-Uzman Yardımcısı Sınavı belirtilmek suretiyle, TC Kimlik Numarası, Ad Soyadı, doğum tarihi ve cep telefonu bilgileri verilerek yatırılacaktır. EFT, Havale ve PTT kanalıyla yapılan ödemeler kabul edilmeyecektir.

 

İLANLARA BAŞVURU KOŞULLARI

Başvurular 21 Haziran 2018 ile 09 Temmuz 2018 Pazartesi günü saat 24.00’e kadar Anadolu Üniversitesi’nin https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ internet adresine üye olmak suretiyle yapacaklardır. “Ziraat Bankası-Uzman Yardımcısı Başvuru Formu” aday tarafından noksansız olarak doldurulacak ve adayın son 6 ay içerisinde çekilmiş vesikalık fotoğrafı taranarak Başvuru Sistemi’ne eklenecektir. Fotoğrafı bulunmayan adayların başvurusu kabul edilmeyecektir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

 

Ziraat Bankası 235 Memur Ve Uzman Yardımcısı Alımına ulaşmak için (https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bankamiz/insan-kaynaklari/duyurular)

Ziraat Bankası www.kamumemuru.com KPSS Ziraat Finans Grubu ve Yatırım Grubu PTT EFT

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak