istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Ziraat Bankası KPSS’siz 235 Memur Ve Uzman Yardımcısı Alımı

3 ayrı ilanlan ile kendi bünyesine yerleştirmek üzere memur kadrosunda 235 uzman yardımcıları alacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Ziraat Bankası KPSS’siz 235 Memur Ve Uzman Yardımcısı Alımı
Ziraat Bankası KPSS’siz 235 Memur Ve Uzman Yardımcısı Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 18659 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Ziraat Bankası KPSS’siz 235 Memur Ve Uzman Yardımcısı Alımı

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Ziraat bankası kendi resmi sayfası üzerinden yayınladığı 3 ayrı ilanlan ile kendi bünyesine yerleştirmek üzere memur kadrosunda 235 uzman yardımcıları alacaktır.  Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

 

Kamu kurum, kuruluş ve özel sektör firmaları alımlar yapmak üzere KPSS’siz ve KPSS’li kamu personel alımları yayınlandı buna göre, Ziraat Finans Grubu ve Yatırım Grubu üzerinden alımlar yapılacaktır. Türkiye genelinden başvuruların alınacağı ilanlara başvurular 21 Haziran 2018 de başlayacak olup 9 Temmuz 2018 de sona erecektir. Alımı yapılacak 235 uzman yardımcısı memur kadrosunda istihdam yapılacaktır. Başvuracak adaylarda KPSS sınav şartı aranmamaktadır. Başvuru sürecinde başarılar dileriz.

 

 

100 UZMAN YARDIMCISI İÇİN;

01 Ocak 1988 ve sonrası doğumlu olması gerekmektedir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Üniversitelerin ve yüksek okulların 4 yıllık eğitim veren bütün bölümleri ile denkliği yetkili makamlarca onaylanmış yabancı ülkelerdeki üniversitelerden mezun olmak veya işe başlama tarihinde mezun olabilecek durumda olması gerekmektedir.

 

 

40 UZMAN YARDIMCISI İÇİN;

01.01.1988 ve sonrası doğumlu olmak gerekmektedir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak gerekmektedir. Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Fizik Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, İşletme Mühendisliği ile Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilgisayar Bilimleri, İstatistik, Matematik bölümlerinden veya denkliği yetkili makamlarca tanınmış yurtdışı üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak ya da işe başlama sırasında mezun olduğuna dair belgeyi ibraz etmek koşuluyla son sınıfta okuyor olması gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

 

 

95 UZMAN YARDIMCISI İÇİN;

01.01.1988 ve sonrası doğumlu olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Üniversitelerin ve yüksek okulların 4 yıllık eğitim veren bölümleri ile denkliği yetkili makamlarca onaylanmış yabancı ülkelerdeki üniversitelerden mezun olmak veya işe başlama tarihinde mezun olabilecek durumda olması gerekmektedir. Erkek adaylar için işe alım tarihi itibariyle askerlik görevini tamamlamış veya erteletmiş olmak ya da askerlik yükümlülüğünden muaf tutulmuş olması gerekmektedir.

 

SINAVA BAŞVURULARINA İLİŞKİN DETAYLAR

Sınav ücreti (100 TL) 20 Haziran 2018 ile 06 Temmuz 2018 tarihleri arasında T.C. Ziraat Bankası şubelerinden, internet şubesinden, ATM’lerinden veya Ziraat Katılım Bankası Şubelerinden Ziraat Bankası-Uzman Yardımcısı Sınavı belirtilmek suretiyle, TC Kimlik Numarası, Ad Soyadı, doğum tarihi ve cep telefonu bilgileri verilerek yatırılacaktır. EFT, Havale ve PTT kanalıyla yapılan ödemeler kabul edilmeyecektir.

 

İLANLARA BAŞVURU KOŞULLARI

Başvurular 21 Haziran 2018 ile 09 Temmuz 2018 Pazartesi günü saat 24.00’e kadar Anadolu Üniversitesi’nin https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ internet adresine üye olmak suretiyle yapacaklardır. “Ziraat Bankası-Uzman Yardımcısı Başvuru Formu” aday tarafından noksansız olarak doldurulacak ve adayın son 6 ay içerisinde çekilmiş vesikalık fotoğrafı taranarak Başvuru Sistemi’ne eklenecektir. Fotoğrafı bulunmayan adayların başvurusu kabul edilmeyecektir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

 

Ziraat Bankası 235 Memur Ve Uzman Yardımcısı Alımına ulaşmak için (https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bankamiz/insan-kaynaklari/duyurular)

Ziraat Bankası www.kamumemuru.com KPSS Ziraat Finans Grubu ve Yatırım Grubu PTT EFT
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak