KPSS Şartı Olmadan Yayımlanan Bekçi, Memur, İşçi ve Banka Personeli Alım İlanları

KPSS şartı olmadan yayımlanan ve başvuru süreci devam eden alım ilanlarını derledik. Devlet bağlı kurumlar farlı platformalar üzerinden yayımladıkları ilanlar ile çok sayıda pozisyonda personel alımı yapıyorlar. Devlet Personel Başkanlığı, Türkiye İş Kurumu ve kurumların kendilerine ait internet siteleri üzerinden yayımladıkları ilanları derledik. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

KPSS Şartı Olmadan Yayımlanan Bekçi, Memur, İşçi ve Banka Personeli Alım İlanları
KPSS Şartı Olmadan Yayımlanan Bekçi, Memur, İşçi ve Banka Personeli Alım İlanları Duran Can Ateş
Bu içerik 11870 kez okundu.

KPSS Şartı Olmadan Yayımlanan Bekçi, Memur, İşçi ve Banka Personeli Alım İlanları

Ülke genelinde personel alımları yapılmakta bunların büyük çoğunluğu devlete bağlı kurumlar olurken özel sektörde de personel alımları olmakta. Buna göre, Kamu kurum ve kuruluşları yayımladıkları ilanlar ile ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere memur alımı yapacaklarını duyurdular. Bu haberimizde KPSS şartı olmadan yayımlanan ve başvuru süreci devam eden alım ilanlarını derledik. Devlet bağlı kurumlar farlı platformalar üzerinden yayımladıkları ilanlar ile çok sayıda pozisyonda personel alımı yapıyorlar. Bu haberimizde siz okuyucularımıza Devlet Personel Başkanlığı, Türkiye İş Kurumu ve kurumların kendilerine ait internet siteleri üzerinden yayımladıkları ilanları derledik. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

ALIM YAPACAĞINI AÇIKLAYAN KAMU KURUMLARI

Türkiye geneli faaliyet gösteren bazı bankalar yayımladıkları ilanlar ile ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere memur alımı yapacaklarını duyurdular buna göre, DPB, İşkur ve kendi internet siteleri üzerinden yayımladıkları ilanlar ile kamu personeli alımı yapacaklarını ilan ettiler. İlanı yayımlayan kurumlar arasında, Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanan 13 bin personel alım ilanı, 13 farklı şehirde bulunan kurumlar tarafından yayımlanan TYP kapsamında 20 bin polis alım ilanı, Ziraat Bankası tarafından yayımlanan banka personeli alım ilanı ve farklı belediyeler tarafından işçi ve memur alım ilanları bulunuyor. Başvuru yapacaklara başarılar dileriz.

BAŞVURU KOŞULLARI

Kamu kurumları tarafından yayımlanan memur alım ilanlarına başvuru da bulunmak isteyen adaylar kurumların alım yapacakları pozisyonlara göre belirledikleri özel koşullara haiz olmaları gerekiyor. Adayların ayrıca kurumların ilan metinlerinde yer alan ve Devlet Memurları Kanunu'nda bulunan genel koşulları da sağlamaları gerekiyor. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak, alım yapılacağı ilan edilen pozisyonun gerekliliklerini karşılamak. kurum tarafından talep edilen eğitim seviyesinden mezun olmak. 

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Yukarıda yer alan kurumlar tarafından yayımlanan ilanlara dair detayları sizlere aktarıyoruz. 

73 Şehre 7 Bin Bekçi Alım İlanı Detayları;

 

Polis Akademisi Başkanlığı ve Devlet Personel Başkanlığı internet sayfaları üzerinden yayımladıkları ilanlar ile 73 farklı şehirde 7 bin erkek Çarşı ve Mahalle Bekçisi alımı yapacağını duyurdu. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İki farklı platform üzerinden yayımlanan ilanlar ile adaylara duyurulan Bekçi alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar ön başvurularını 22 Haziran tarihine kadar https://pa.edu.tr adresi üzerinden adayın e-Devlet kapısı şifresi ile giriş yapmak suretiyle ve ilgili alanların aday tarafından gerekli bilgileri doldurması şeklinde yapacaklar. Adaylar başvuru için 100 TL başvuru ücreti yatıracaklardır.  Ön başvuru işlemlerini tamamlayan adaylar daha sonra istenilen evraklar ile birlikte başvurularını bulundukları il veya ilçe emniyet müdürlüklerine şahsen yapacaklardır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

TYP Kapsamında 13 Şehre 20 Bin Personel Alım İlanı Detayları

Türkiye İş Kurumu'nun internet sitesi üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında Kars, Edirne, Kahramanmaraş, Muş, Niğde, Sakarya, Muğla, Ordu, Ardahan, Kütahya, Balıkesir, Yozgat ve Hatay da yer alan kamu kurumlarına MEB bakım onarım ve temizlik, Kamusal altyapının yenilenmesi, Erozyon Engelleme Çalışması, Çevre temizliği, Kamusal altyapının yenilenmesi, Park düzenlemeleri, Ağaçlandırma, Dere ve Vadi Islahı kadrolarında alım yapılacağı açıklandı. 

 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Türkiye İş Kurumu'nun internet sitesi üzerinden yayımlanan TYP personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını ister İşkur'un internet sitesi üzerinden elektronik olarak isterlerse de İşkur Müdürlükleri aracılığıyla bizzat yapabilirler. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

İşkur üzerinden yayımlanan TYP İlanlarına ulaşmak için (https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx)

 

KPSS Şartsız Memur ve İşçi Alımı Yapacağını İlan Eden Belediyeler

Çeşitli platformlar üzerinden yayımlanan ilanlar ile alım yapacaklarını duyuran kamu kurumları arasında, Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Karaman İl Özel İdaresi, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Muğla Belediyesi ve Kütahya Belediyesi yer alıyor. Bu kurumlar yayımladıkları ilanlarda Spor Eğitmeni, Beden İşçisi, Kamyon Şoförü, Operatör, Bekçi, Büro Memuru, İnşaat Teknikeri, Garson, Cankurtaran, Yüzme Antrenörü, Jeoloji Mühendisi, İnşaat Mühendisi, Büro Elemanı alımı yapacaklarını duyurdular. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

Ziraat Bankası, Banka Personeli Alım İlanı

Ziraat Bankası'nın resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan banka personeli alım ilanında 3 farklı pozisyonda personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yayımlanan ilana göre alımlar Ziraat Teknoloji Uzman Yardımcısı, Ziraat Finans Grubu Uzman Yardımcısı ve Ziraat Bankası Uzman Yardımcısı pozisyonlarına yapılacak. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

BAŞVURU SÜRECİ

Ziraat Bankası tarafından yayımlanan banka personeli alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını 20 Haziran ile 6 Temmuz tarihleri arasında başvurularını yapacaklardır. İlana başvuru yapmak isteyen adayların 100 TL başvuru ücreti yatıracağı bildirildi. Sınav ücretini yatıran adaylar, başvurularını 21 Haziran 2018 – 09 Temmuz 2018 Pazartesi günü saat 24.00’e kadar Anadolu Üniversitesi’nin https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ internet adresine üye olmak suretiyle yapacaklardır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

www.kamumemuru.com Anadolu Üniversitesi Ziraat Bankası İşkur Türkiye İş Kurumu TYP e-Devlet Devlet Memurları DPB Polis Akademisi Başkanlığı KPSS

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak