istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Milli Savunma Bakanlığı 1500 Sürekli İşçi Alımı! Lise ve Önlisans

Milli Savunma Bakanlığı işçi personel alımı gerçekleştiriyor. Milli Savunma Bakanlığı yayımlamış olduğu ilanına göre bünyesindeki işçi personel eksikliğini karşılamak için 1500 kişilik kadro ile sürekli olarak çalışacak işçi alacak. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Milli Savunma Bakanlığı 1500 Sürekli İşçi Alımı! Lise ve Önlisans
Milli Savunma Bakanlığı 1500 Sürekli İşçi Alımı! Lise ve Önlisans Duran Can Ateş
Bu içerik 15005 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Milli Savunma Bakanlığı 1500 Sürekli İşçi Alımı! Lise ve Önlisans

Personel alımları yapan kurum ve kuruluşların ilan detaylarını siz değerli okuyucularımız ile buluşturup ilanlara başvurular yapabilmeniz için sizlere kontak olmaya devam ediyoruz. Buna göre, Milli Savunma Bakanlığı işçi personel alımı gerçekleştiriyor. Milli Savunma Bakanlığı yayımlamış olduğu ilanına göre bünyesindeki işçi personel eksikliğini karşılamak için 1500 kişilik kadro ile sürekli olarak çalışacak işçi alacak. Peki kimler başvuru yapabilir? Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Geçtiğimiz günlerde ve gün içerisinde duyurduğumuz haberlere bakıldığında özel veyahut kamu kurumları alımlar yapmakta bugün ise Devlet Personel Başkanlığı tarafından 20 Haziran 2018 tarihli yapılmış olan duyuruya göre Milli Savunma Bakanlığı bünyesindeki işçi personel eksikliğini karşılamak üzere farklı pozisyon ve niteliklerde toplamda 1500 kişilik boş pozisyon ile Bağlı Askerli işyerlerinde kamu kurum ve kuruluşlarına işçi alınmasında uygulanacak usul ve saslar hakkında yönetmelik hükümleri uyarınca daimi sürekli işçi alımı yapacak. Başvuru sürecinde başarılar.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Hemen her hafta İŞKUR 'un alım yapacaklara ilişkin ilanlarını siz değerli okuyucularımıza ulaştırmaktayız.Bununla birlikte Milli Savunma Bakanlığı sürekli işçi alım ilanına başvuru yapacak adaylardan bazı nitelikler aranmaktadır. Yaş şartı, KPSS şartı, Eğitim Şartı gibi nitelikleri yerine getiren adaylar başvurularını gerçekleştirebilirler. Buna göre adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Özel kanun veya Diğer Mevzuatında yer alan şartları taşımak,

Yaş şartı olaran 18 yaşını tamamlamış olmuk, Eğitim şartı olaran, Lise mezunu veya Önlisans mezunu olmak, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise mezunları için KPSSP94 ve Önlisans mezunları için KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olmak,

Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek şartlarını taşıyan adaylar başvurularını gerçekleştirebilirler.

 

BAŞVURULAR:

Kamu kurum ve kuruluşlarına kamu personeli alımlarında adaylardan genel başvuru koşullarına ek olarak alım yapılacak unvanlara göre belirlenen bazı başvuru koşullarını sağlamaları talep edilir. Personel alımlarında aranan genel başvuru koşullarını siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. Milli Savunma Bakanlığı işçi personel alımı gerçekleştiriyor . Başvuru yapacak adaylar başvurularına ilanın yayımlanması ile birlikte başlayabilirler. Buna göre Başvurular en geç 10 gün içerisinde Türkiye İş kurumuna yapılması gereklidir.

 

Ayrıca adaylar 1500 kişilik boş kadro için sadece bir ünvana aşvuru yapabilecekleridr. Başvuruda bulunan ve Türkiye İş Kurumu tarafından verlen nihai listede adı geçen adaylara Milli Savunma Bakanlığı tarafından sınav yapılacaktır.Ayrıca adayların adres kayıtları da dikkate alınacaktır. İŞKUR'da ilan edilecek nihai listede yer alan adaylar sözlü (adayın mesleki bilgi ve becerisi ölçülmesi maksadıyla uygulama içerikli yapılacaktır.) sınava katılmak için adreslerine gönderilecek tebligatta belirtilen tarihler arasında nüfus cüzdanı fotokopisi, TCKN yazılı olduğu adli sicil kaydı, öğrenim belgesi, askerlik durum belgesi, 2016 KPSS sonuç belgesi evraklar ile işyerlerince istenecek diğer belgeler sınav yapılacak işyerine teslim edilecektir. İstenilen belgeleri teslim edemeyen adaylar sınava alınmayacaktır.

Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

www.kamumemuru.com İŞKUR Milli Savunma Bakanlığı Devlet Personel Başkanlığı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Şoför Alımı Gerçekleştirecek
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Şoför Alımı Gerçekleştirecek
Kilis 7 Aralık Üniversite’sine Personel Alımı Yapılacak
Kilis 7 Aralık Üniversite’sine Personel Alımı Yapılacak