istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

DİB Açıktan 9 Bin 500 Personel Alımı

Diyanet işleri bakanlığı 22 Haziran 2018 tarihinde yayınladı. Toplam 9.500 açıktan personel alımı yapılacağı kamu oyuna duyuruldu. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

DİB Açıktan 9 Bin 500 Personel Alımı
DİB Açıktan 9 Bin 500 Personel Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 8996 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

DİB Açıktan 9 Bin 500 Personel Alımı

Diyanet işleri bakanlığınca alım yapılacağı doğrultusunda bir açıklama yapılacağı duyurulmuştu ve beklenen açıklamayı Diyanet işleri bakanlığı 22 Haziran 2018 tarihinde yayınladı. Yayınlanan resmi duyuruya göre lise, önlisans ve lisans mezunu toplam 9.500 açıktan personel alımı yapılacağı kamu oyuna duyuruldu. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yapılan açıklama; 

Personel alımları yapan kurum ve kuruluşların ilan detaylarını siz değerli okuyucularımız ile buluşturup ilanlara başvurular yapabilmeniz için sizlere kontak olmaya devam ediyoruz. Buna göre, Başkanlığımıza ait 4-B sözleşmeli Kur’an kursu öğreticisi, imam-hatip ve müezzin-kayyım pozisyonlarında KPSS puan sıralaması esas alınarak yapılacak sınav sonucuna göre toplam 9.500 sözleşmeli personel istihdam edilmesi planlanmaktadır. Başvuru sürecinde başarılar dileriz.

 

BAŞVURULAR HAKKINDA

Başvurularda KPSS puan türlerinden;

Yayınlanan resmi duyuruya göre lise, önlisans ve lisans mezunu toplam 9.500 açıktan personel alımı yapılacak buna göre, Lisans mezunları için KPSSP124, önlisans mezunları için KPSSP123, orta öğretim mezunları için KPSSP122 esas alınacaktır. Sözleşmeli personel alımına ilişkin diğer hususlar Başkanlığımızca daha sonra ilan edilecektir. İlgililere duyurulur. DİB İNSAN KAYNAKLARI GENEL MÜDÜRÜLÜĞÜ

Bu açıklama sonrasında resmi başvuru kılavuzunun yayınlanması beklenmektedir. DİB resmi ilanı yayınlandığı anda sitemizden duyurulacaktır. Takipte olacağız. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

 

www.kamumemuru.com DİB DİB İNSAN KAYNAKLARI GENEL MÜDÜRÜLÜĞÜ KPSS Diyanet İşleri Başkanlığı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak