istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR 1539 Kadrolu Kamu Personeli Alımı İş İlanları

İşkur üzerinden yayınlanan 1539 kadrolu kamu personel alımı iş ilanlarını sizler için derledik. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İŞKUR 1539 Kadrolu Kamu Personeli Alımı İş İlanları
İŞKUR 1539 Kadrolu Kamu Personeli Alımı İş İlanları Duran Can Ateş
Bu içerik 7239 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

İŞKUR 1539 Kadrolu Kamu Personeli Alımı İş İlanları

İşkur üzerinden yayınlanan ilanlarda başvuru yapacak olanlar için farklı iş imkanları bulunmakta bu iş imkanları kurumların istek ve koşullarına göre farklılık göstermekte buna göre, İş kurumu tarafından bu hafta yayınlanan ilanlar ile askeriye, öğretmenevi, mesleki yeterlilik kurumu, il özel idare ve çeşitli belediye başkanlıklarına 1539 kadrolu kamu personel alımı iş ilanlarını sizler için derledik. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 


YAPILAN ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

 

İş kurumu tarafından bu hafta yayınlanan ilanlar ile 1539 kadrolu kamu personel alımı iş ilanları yayınlandı. Kamumemuru ekibi olarak Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, İŞKUR tarafından milli savunma bakanlığına bağlı askeri kurumlar, mesleki yeterlilik kurumu, öğretmenevi, il özel idare müdürlüğü ve belediye başkanlıklarına 1539 kamu personeli alımı iş ilanları yayınlanmış ve başvuruları devam ediyor. Alınacaklar kadrolu olarak ilan edilmiştir. Başvuru sürecinde başarılar.

 

BAŞVURU DETAYLARI HAKKINDA

Önceki günlerde personel alımlarına ilişkin birçok ilanı siz değerli okuyucularımıza ulaştırdık bugün siz değerli okurlarımız için Mesleki Yeterlilik Kurumu iş kurumu üzerinden KPSS 60 puanla ve EKPSS girmiş olma şartı ile 9 memur ve teknisyen alım ilanları yayınladı. Alınacaklar 2 büro memuru ve 5 teknisyen normal olması gerekmektedir. 1 büro memuru ve 1 istatistikçi engelli kadrosundan alım gerçekleşecektir. Başvurular iş kurumu üzerinden on-line veya şahsen şubelere 29 Haziran 2018 bitimine kadar yapılması gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

 

Büro memuru 2 kişi için;

 

Başvuracaklar lisans İİBF iktisat, işletme, kamu yönetimi, maliye, muhasebe, ekonometri, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümleri mezunu olması gerekmektedir. KPSS girmiş olma şarttı aranmaktadır.

İş kurumu 00004494121 ilan numarası ile başvuru yapılabilir.

 

Elektronik teknisyeni 5 kişi için;

Adaylar lise elektrik, elektronik, elektronik teknolojisi, elektrik elektronik, elektrik tesisatları ve pano montürlüğü mezunu olması gerekmektedir. KPSS 60 puan istenmektedir.

İşkur 00004494076 iş ilan numarası ile başvuru yapılması gerekmektedir.

 

Büro memuru engelli 1 kişi için;

Adaylar lisans İİBF iktisat, işletme, kamu yönetimi, maliye, muhasebe, ekonometri, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümleri mezunu olması gerekmektedir. EKPSS girmiş olma şarttı aranmaktadır.

İş kurumu 00004494072 ilan numarası ile başvuru yapılabilir.

 

İstatistikçi engelli 1 kişi için;

Lisans istatik ve matematik bölümü mezunu olmaları gerekmektedir. EKPSS girmiş olma şartı aranıyor.

İşkur 00004493987 ilan numarası olarak verilmiştir.

 

Artvin İl Özel İdare Müdürlüğü;

İş Kurumu üzerinden yayınlamış olduğu ilanla geçici işçi statüsünde 1 Beden İşçisi alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 2 Temmuz 2018 tarihinde sona erecektir. Adaylar İş Kurumu üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

İş ilan numarası 00004503024 olarak verilmiştir.

 

Aydın Büyükşehir Belediyesi;

İş Kurumu üzerinden 22 Haziran 2018 tarihinde yayınlamış olduğu ilanla daimi işçi statüsünde 2 Büro İşçisi alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 2 Temmuz 2018 tarihinde sona erecektir. Adaylar İş Kurumu üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

İş ilan numarası 00004502665 olarak verilmiştir.

 

Ağrı Eleşkirt Belediyesi;

İş Kurumu üzerinden 21 Haziran 2018 tarihinde yayınlamış olduğu ilanla daimi işçi statüsünde 1 Sistem Çözümleyicisi alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 2 Temmuz 2018 tarihinde sona erecektir. Adaylar İş Kurumu üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

İş ilan numarası 00004501146 olarak verilmiştir.

 

Balıkesir Ayvalık Belediyesi;

İş Kurumu üzerinden 21 Haziran 2018 tarihiyle İş Kurumu üzerinden yayınlamış olduğu ilanla geçici işçi statüsünde 1 Beden İşçisi alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 2 Temmuz 2018 tarihinde sona erecektir. Adaylar İş Kurumu üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

İş ilan numarası 00004500603 olarak verilmiştir.

 

İzmir;

Sahil Güvenlik Onarım Destek Komutanlığı daimi işçi statüsünde 1 Tesviyeci alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 27 Haziran 2018 tarihinde sona erecektir. Adaylar İş Kurumu üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

İş ilan numarası 00004493032 olarak verilmiştir.

 

Siirt;

3_Üncü komando tugay komutanlığı kışla gazino müdürlüğü 22 Haziran 2018 de kamu personel alım ilanı yayınladı. Başvuracak adaylar için başvurular başlamış olup 2 Temmuz 2018 de sona erecektir. KPSS 60 puanı olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00004502359 no ile on-line veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 2 Temmuz 2018 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

 

Milli Savunma Bakanlığı Daire Başkanlığı;

İş Kurumu üzerinden 14 Haziran 2018 tarihinde yayınlamış olduğu ilanla daimi işçi statüsünde 2 Aşçı alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 25 Haziran 2018 tarihinde sona erecektir. Adaylar İş Kurumu üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

İş ilan numarası 00004490645 olarak verilmiştir.

 

 

Hatay İskenderun;

Arsuz Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu İktisadi İşletmesinde çalışacak olup 1 kişi aşçı personel olarak çalıştırılacağı belirtildi. Çalışma adresi olarak Arsuz Öğretmenevi Müdürlüğü olarak belirtilmiştir. Alınacak Aşçı 1 kişi için şartlar: Önlisans mezunu sahip olması daimi ve tam süreli çalışacak olan personel İş kur (00004501739) iş ilanı no ile internet sitesinden son başvuru tarihi 2 Temmuz 2018’ e kadar yapmaları gerekmektedir.

 

Milli Savunma Bakanlığına;

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre,Ana, bakım, ikmal, hava ve tersane komutanlıklarına lise mezunu 60 KPSS puanı ile alım yapılacaktır. Alınacak personeller başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere bir çok şehir alım yapacaktır. Milli Savunma Bakanlığına bağlı askeri iş yerlerinde Kamu kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri uyarınca daimi süreli personel işçi alınacaktır.

 

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

18 yasını tamamlamış olmak. Özel kanun veya diğer mevzuatında yer alan şartları taşımak. Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karsı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin isleyişine karsı suçlar, milli savunmaya karsı suçlar, Devlet sırlarına karsı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması gerekmektedir. Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak. Yaptırılacak güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması olumlu sonuçlanması gerekmektedir.

 

2016 KPSS sınavına girmiş olmak ve lise mezunu adayların başvurusu kabul edilecektir.Her aday, İŞKUR'da yayımlanan listede bir işyeri ve bir meslek koluna başvuru yapabilir. İŞKUR da ilan edilen işgücü taleplerinde belirtilen son başvuru tarihi itibariyle belirtilen bölümlerden mezun olmaları gerekmektedir. Başvurular 30 Haziran 2018 de sona erecektir. Başvurular iş kurumu üzerinden giriş yapılarak ilgili şehir ve komutanlıkların alımı görüldükten sonra yapılabilir.

Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

Başvurular için (www.iskur.gov.tr/)

www.kamumemuru.com 2016 KPSS İŞKUR Hatay İskenderun; Milli Savunma Bakanlığına; Milli Savunma Bakanlığı Daire Başkanlığ Siirt İzmir Balıkesir Ayvalık Belediyes Ağrı Eleşkirt Belediyesi Aydın Büyükşehir Belediyesi; Artvin İl Ö
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Şoför Alımı Gerçekleştirecek
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Şoför Alımı Gerçekleştirecek
Kilis 7 Aralık Üniversite’sine Personel Alımı Yapılacak
Kilis 7 Aralık Üniversite’sine Personel Alımı Yapılacak