istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İDM Ve Büro Personeli 2219 Kamu Personeli Alımı

İş Meslek Danışmanı ve Büro Personeli olarak 2219 sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacağı yayınlandı. Başvuruları iş kurumu üzerinden 25 Haziran 2018 tarihinde başlıyor. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İDM Ve Büro Personeli 2219 Kamu Personeli Alımı
İDM Ve Büro Personeli 2219 Kamu Personeli Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 7444 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

İDM Ve Büro Personeli 2219 Kamu Personeli Alımı

İŞKUR üzerinden KPSS'li ve KPSS'siz olarak personel alımları hız kesmeden devam etmekte, geçtiğimiz haftalarda da İŞKUR'un yaptığı personel alım ilanlarını siz değerli okurlarımızla buluşturmuştuk buna göre, İş Meslek Danışmanı ve Büro Personeli olarak 2219 sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacağı yayınlandı. Başvuruları iş kurumu üzerinden 25 Haziran 2018 tarihinde başlıyor. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 


ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

İŞKUR aracılığıyla ilan yayımlayan kurumlara ve özel sektör firmalarına Türkiye genelinde çok sayıda yayımlanan , İş Meslek Danışmanı ve Büro Personeli olarak 2219 sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu. İŞKUR tarafından yayınlanan ilan ile 1141 iş meslek danışmanı ve 1078 büro personeli olarak toplam 2219 kamu personeli alınacağı duyuruldu. Başvurular internet ortamında yapılacak alımlara başvurular, 25 Haziran 2018 ile 4 Temmuz 2018 tarihleri arasında başvuru yapılacak. Alımı yapılacaklar bütün şehirler ve il müdürlüklerine alımlar yapılacaktır. Başvuru sürecinde başarılar dileriz.

 

BAŞVURU KOŞULLARI HAKKINDA

 

Türkiye genelinde çeşitli pozisyonlarda alımlar hız kesmeden devam etmekte, Kamu kurumları ve özel firmaları Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile personel ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyorlar buna göre ilanlara başvuracak adaylar en az lise mezunu olması gerekmektedir. KPSS en az puan şartını puanı olan 70 puanı bulunuyor olması gerekmektedir. Hangi şehir kaç kişi alacak ve hangi genel şartlarda bunlara dikkat etmeniz gerekmektedir. İki unvan için de şartları uyan adaylar, sadece bir unvan için başvuru yapabileceklerdir. Kamu kurum ve kuruluşlarında 657 sayılı DMK’nın 4/B maddesine göre sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken son bir yıl içerisinde hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle herhangi bir kurumca sözleşmeleri feshedilenlerin veya sözleşme dönemi içerisinde 6/6/1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmelerini tek taraflı feshedenlerin, fesih tarihinden itibaren en az bir yıl geçmiş olmak. Adayların 10 birim tercih etme hakkı bulunmaktadır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İŞKUR İlanlarına ulaşmak için (www.iskur.gov.tr/ )

 

İŞKUR www.kamumemuru.com Türkiye İş Kurumu KPSS personel İş Meslek Danışmanı ve Büro Personeli kamu personeli
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Genelkurmay Başkanlığına 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak
Kamu ’ya 17 Bin 425 Personel Alımı Yapılacak