İDM Ve Büro Personeli 2219 Kamu Personeli Alımı

İş Meslek Danışmanı ve Büro Personeli olarak 2219 sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacağı yayınlandı. Başvuruları iş kurumu üzerinden 25 Haziran 2018 tarihinde başlıyor. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İDM Ve Büro Personeli 2219 Kamu Personeli Alımı
İDM Ve Büro Personeli 2219 Kamu Personeli Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 7630 kez okundu.

İDM Ve Büro Personeli 2219 Kamu Personeli Alımı

İŞKUR üzerinden KPSS'li ve KPSS'siz olarak personel alımları hız kesmeden devam etmekte, geçtiğimiz haftalarda da İŞKUR'un yaptığı personel alım ilanlarını siz değerli okurlarımızla buluşturmuştuk buna göre, İş Meslek Danışmanı ve Büro Personeli olarak 2219 sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacağı yayınlandı. Başvuruları iş kurumu üzerinden 25 Haziran 2018 tarihinde başlıyor. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 


ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

İŞKUR aracılığıyla ilan yayımlayan kurumlara ve özel sektör firmalarına Türkiye genelinde çok sayıda yayımlanan , İş Meslek Danışmanı ve Büro Personeli olarak 2219 sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu. İŞKUR tarafından yayınlanan ilan ile 1141 iş meslek danışmanı ve 1078 büro personeli olarak toplam 2219 kamu personeli alınacağı duyuruldu. Başvurular internet ortamında yapılacak alımlara başvurular, 25 Haziran 2018 ile 4 Temmuz 2018 tarihleri arasında başvuru yapılacak. Alımı yapılacaklar bütün şehirler ve il müdürlüklerine alımlar yapılacaktır. Başvuru sürecinde başarılar dileriz.

 

BAŞVURU KOŞULLARI HAKKINDA

 

Türkiye genelinde çeşitli pozisyonlarda alımlar hız kesmeden devam etmekte, Kamu kurumları ve özel firmaları Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile personel ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyorlar buna göre ilanlara başvuracak adaylar en az lise mezunu olması gerekmektedir. KPSS en az puan şartını puanı olan 70 puanı bulunuyor olması gerekmektedir. Hangi şehir kaç kişi alacak ve hangi genel şartlarda bunlara dikkat etmeniz gerekmektedir. İki unvan için de şartları uyan adaylar, sadece bir unvan için başvuru yapabileceklerdir. Kamu kurum ve kuruluşlarında 657 sayılı DMK’nın 4/B maddesine göre sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken son bir yıl içerisinde hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle herhangi bir kurumca sözleşmeleri feshedilenlerin veya sözleşme dönemi içerisinde 6/6/1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmelerini tek taraflı feshedenlerin, fesih tarihinden itibaren en az bir yıl geçmiş olmak. Adayların 10 birim tercih etme hakkı bulunmaktadır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İŞKUR İlanlarına ulaşmak için (www.iskur.gov.tr/ )

 

İŞKUR www.kamumemuru.com Türkiye İş Kurumu KPSS personel İş Meslek Danışmanı ve Büro Personeli kamu personeli

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak