Kamu Personeli Alımı 3228 Kurumlara Kadro Dağılımı

3228 kamu personeli alım ilanları yayınlamış ve başvuruları devam etmektedir. İlanlarda hangi kurum kaç kişi ve hangi tarihte alacak detaylar yer almaktadır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Kamu Personeli Alımı 3228 Kurumlara Kadro Dağılımı
Kamu Personeli Alımı 3228 Kurumlara Kadro Dağılımı Duran Can Ateş
Bu içerik 9711 kez okundu.

Kamu Personeli Alımı 3228 Kurumlara Kadro Dağılımı

Geçtiğimiz ay ve günlerde çeşitli personel alım ilanları kamuya duyuruldu bu ilanlar farklı iş kollarını barındırmakta bizde kamumemuru ekibi olarak siz değerli okurlarımız için yayınlanan bazı iş ilanlarını sizlere duyurmaktayız. Kamu kurum ve kuruluşları 3228 kamu personeli alım ilanları yayınlamış ve başvuruları devam etmektedir. İlanlarda hangi kurum kaç kişi ve hangi tarihte alacak detaylar yer almaktadır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

Ülkemizin önde gelen işçi bulma kurumu işkur, çeşitli kurum ve kuruluşar hemen hergün ilanlar yayınlamakta ve personelleri iş yerleri ile buluşturmaktadır. Buna göre, Alınacaklar kamu dairelerine sözleşmeli ve kadrolu olarak gerçekleştiriliyor. Memur olarak ve işçi olarak ilanlarda mevcuttur. 3228 Kamu personeli alımı kurumlara dağılımı ve başvurular için iletişim link ve ilan numaraları verilmiştir. Başvuru sürecinden adaylara başarılar dileriz.

 

BAŞVURU DETAYLARI HAKKINDA

 

Büro memuru engelli 1 kişi için;

İş kurumu 00004494072 ilan numarası ile başvuru yapılabilir. Adaylar lisans İİBF iktisat, işletme, kamu yönetimi, maliye, muhasebe, ekonometri, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümleri mezunu olması gerekmektedir. EKPSS girmiş olma şarttı aranmaktadır.

 

Türkiye genelinde çeşitli pozisyonlarda alımlar hız kesmeden devam etmekte, İŞKUR tarafından yayınlanan ilan ile 1141 iş meslek danışmanı ve 1078 büro personeli olarak toplam 2219 kamu personeli alınacağı duyuruldu. Başvurular internet ortamında yapılacak alımlara 25 Haziran 2018 bitimine kadar yapılması gerekmektedir. İŞKUR İlanlarına ulaşmak için (www.iskur.gov.tr/)

 

İstatistikçi engelli 1 kişi için;

İşkur 00004493987 ilan numarası olarak verilmiştir. Lisans istatik ve matematik bölümü mezunu olmaları gerekmektedir. EKPSS girmiş olma şartı aranıyor.

 

 

İtfaiye eri için:

Başvuruları devam eden ilana son başvuru 25 Haziran 2018 olarak duyurulmuştu. Adaylar en az lise önlisans ve lisans mezunu olması gerekmektedir. Başvuru şartları arasında bulunan kamu personeli seçme sınavına girmiş ve en az 60 puanı bulunması gerekmektedir. 500 itfaiye eri alımı başvuru için (http://basvuru.ibb.gov.tr)

 

 

Alımı yapılacak olan 235 uzman yardımcısı memur kadrosunda istihdam yapılacaktır. Türkiye genelinden başvuruların alınacağı ilanlara başvurular 21 Haziran 2018 de başlayacak olup 9 Temmuz 2018 de sona erecektir. Ziraat Finans Grubu ve Yatırım Grubu üzerinden alımlar yapılacaktır. Başvuracak adaylarda KPSS sınav şartı aranmamaktadır. Alımlar kamu personeli alımı olarak gerçekleşiyor. Ziraat Bankası 235 Memur Ve Uzman Yardımcısı Alımına ulaşmak için (https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bankamiz/insan-kaynaklari/duyurular)

 

 

Adli Tıp Kurumuna

200 (Memur) Kamu Personel Alım ilanı 29 Mayıs 2018 de yayınlanmıştır. Başvuruları başlayan ilana son başvuru olarak 22 Haziran 2018 duyurulmuştur. Adayların bu alımları dikkatli inceleyerek 22 Haziran son tarih bitmeden başvuru yapması önem arz etmektedir. Adli Tıp Kurumu 200 personel alımı için (www.atk.gov.tr/)

 

 

 

 

Eskişehir Anadolu Üniversitesin

Sözleşmeli 9 Bilişim Personel alımı yapılacağı 20 Haziran 2018 de duyurdu. İlana göre 9 kişi Sözleşmeli Bilişim personeli olarak istihdam edileceği açıklandı. Alınacak personeller Eskişehir adresine alınacak olup başvurular 4 Temmuz 2018 günü sona eriyor. AÜ başvuru kılavuzu aşağıda bulunan link adresinde mevcuttur. Anadolu Üniversitesi 9 Sözleşmeli Bilişim personel alımı için (https://www.anadolu.edu.tr/)

 

Yozgat Bozok üniversitesi

Devlet personel başkanlığında yayınladığı ilan ile 53 kamu personeli alacağını duyurdu. Başvuruları başlayan ilana son başvuru olarak 6 Temmuz 2018 olarak açıklanmıştır. Lise, önlisans ve lisans mezun hemşire ve diğer sağlık personeli alım ilanları yayınladı. Alımı yapılacak olanlar 4 kişi ebe, 2 kişi diyetisyen, 1 laborant, 7 kişi sağlık teknikeri, 1 kişi psikolog, 1 kişi eczacı, 35 kişi hemşire ve 2 kişi diğer sağlık personeli olarak yayınlandı. Alınacaklar araştırma ve uygulama hastanesinde çalıştırılacaktır. Yozgat Bozok Üniversitesi 53 kamu personeli alım için (https://bozok.edu.tr/)

 

 

Mesleki Yeterlilik Kurumu

İş kurumu üzerinden KPSS 60 puanla ve EKPSS girmiş olma şartı ile 9 memur ve teknisyen alım ilanları yayınladı. Alınacaklar 2 büro memuru ve 5 teknisyen normal olması gerekmektedir. 1 büro memuru ve 1 istatistikçi engelli kadrosundan alım gerçekleşecektir. Başvurular iş kurumu üzerinden on-line veya şahsen şubelere 29 Haziran 2018 bitimine kadar yapılması gerekmektedir.

 

 

Elektronik teknisyeni 5 kişi için;

İşkur 00004494076 iş ilan numarası ile başvuru yapılması gerekmektedir. Adaylar lise elektrik, elektronik, elektronik teknolojisi, elektrik elektronik, elektrik tesisatları ve pano montürlüğü mezunu olması gerekmektedir. KPSS 60 puan istenmektedir.

 

 

 

 

Alınacak personel Hatay İskenderun Arsuz Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu İktisadi İşletmesinde çalışacak olup 1 kişi aşçı personel olarak çalıştırılacağı belirtildi. Çalışma adresi olarak Arsuz Öğretmenevi Müdürlüğü olarak belirtilmiştir.

 

 Aşçı 1 kişi için şartlar:

Önlisans mezunu sahip olması daimi ve tam süreli çalışacak olan personel İş kur (00004501739) iş ilanı no ile internet sitesinden son başvuru tarihi 2 Temmuz 2018’ e kadar yapmaları gerekmektedir.

 

Siirt:

3_Üncü komando tugay komutanlığı kışla gazino müdürlüğü 22 Haziran 2018 de kamu personel alım ilanı yayınladı. Başvuracak adaylar için başvurular başlamış olup 2 Temmuz 2018 de sona erecektir. KPSS 60 puanı olması gerekmektedir.

 

1 kişi çamaşırcı (genel) için şartlar:

Önlisans mezunu olması, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olması ve KPSS 60 puanı bulunuyor olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00004502359 no ile on-line veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 2 Temmuz 2018 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

 

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanlığı

Sözleşmeli büro işçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi istihdam edileceği açıklandı. Başvurular iş kurumu üzerinden ilan numarası ile on-line veya şahsen işkur şubelerinden yapılabilir. Alınacak personel engelli kamu personeli olarak görevlendirilecektir.

 

Büro işçisi 1 kişi için şartlar:

Lise mezunu olması ve EKPSS girmiş olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00004502665 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne şahsen 2 Temmuz 2018 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

www.kamumemuru.com Büro işçisi Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Aydın Büyükşehir Belediye Başkanlığı 1 kişi çamaşırcı Siirt Aşçı Hatay İskenderun Arsuz Öğretmenevi Akşam Sanat Okulu Elektronik teknisyeni Mesleki Yeterlilik

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak