Seçimden Sonra İlk Açıklama! Bedelli Askerlik İçin Tarih Verildi.

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet sözcüsü Bekir Bozdağ bedelli askerliğin ne zaman meclise gelebileceğini açıkladı. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Seçimden Sonra İlk Açıklama! Bedelli Askerlik İçin Tarih Verildi.
Seçimden Sonra İlk Açıklama! Bedelli Askerlik İçin Tarih Verildi. Duran Can Ateş
Bu içerik 8930 kez okundu.

Seçimden Sonra İlk Açıklama! Bedelli Askerlik İçin Tarih Verildi.

Bedelli askerlik Türkiye gündeminin sürekli olarak var olan bir konusu, askerlik yapmaya elverişli olmadığını düşünen veya yapmak istemeyen vatandaşlar için bedelli askerlik hakkında bilgilerli siz değerli okurlarımıza sunuyoruz buna göre, Bedelli askerlik ne zaman çıkacak? Bedeli askerliğin ne zaman olacağı merak edilen sorular arasında. Başbakan Yardımcısı ve Hükümet sözcüsü Bekir Bozdağ bedelli askerliğin ne zaman meclise gelebileceğini açıkladı. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

MECLİSTE NE ZAMAN GÖRÜŞÜLECEK?

 

KONU HAKKINDA AÇIKLAMALAR

 

Bedelli askerlik ne zaman çıkacak? Bedelli askerlik Türkiye gündeminin sürekli olarak var olan bir konusu bu gündem konusu hakkında Başbakan Yardımcısı ve Hükümet sözcüsü Bekir Bozdağ  yeni bir açıklamada bulundu.

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet sözcüsü Bekir Bozdağ bedelli askerliğin ne zaman meclise gelebileceğini açıkladı. Bilindiği gibi seçimlerden önce gündemden düşmeyen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan seçim öncesinde yaptığı açıklamalar umut olmuştu. Seçimlerden sonra karar verileceği açıklanmıştı 24 Haziran 2018 seçimleri ardından ilk açıklama Hükümet sözcüsü Bekir Bozdağ'dan geldi. Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ "Takvimini tam söyleme imkanı yok ama genel işleyişle alakalı bir yorum yapabilirim Cumhurbaşkanı ve vekillerimizin yemin ederek göreve başlaması lazım" dedi. Meclisin arası sonrası Ekimden sonra bedelli konusu gündeme gelebileceği açıklandı. Bozdağ "Parlamento 1 Ekim’e kadar ara verecek sonuçta Bedelli konusunda Ekim’den sonra gündeme gelecektir. " dedi. Başvuru yapacaklara başarılar.

 

BU YIL İÇİNDE HALOLACAK!

Bedelli askerlik ne zaman çıkacak diye merak eden adaylara müjdeli haber geldi. Bedelli askerlik bu yıl içinde halolacak Bozdağ "Bedelli KHK ile alınacak bir karara değil Meclis açıldıktan sonra bu konuda gereği yapılacaktır bu bizim de milletimize taahhüdümüzdür bu konu bu yıl içinde hallolacaktır" dedi. Diğer yandan yeni düzenlemede bedelinin yaş ve ücret şartlarının nasıl olacağı merak edilmekte. Yeni ayrıntılar olduğundan aktarmaya devam edeceğiz.  Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

www.kamumemuru.com Bozdağ Bedelli KHK Bekir Bozdağ Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı