istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

ÖSYM 2018/1 Başvuru Kılavuzu Yayınlandı! Genel Merkezi Atama

ÖSYM aracılığıyla alınacak olan tercihler 26 Haziran 2018 salı günü başlamış olup 5 Temmuz 2018 tarihi bitimine kadar yerleştirme tercih işlemlerini yapmış olmaları gereklidir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ÖSYM 2018/1 Başvuru Kılavuzu Yayınlandı! Genel Merkezi Atama
ÖSYM 2018/1 Başvuru Kılavuzu Yayınlandı! Genel Merkezi Atama Duran Can Ateş
Bu içerik 1472 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

 

ÖSYM 2018/1 Başvuru Kılavuzu Yayınlandı! Genel Merkezi Atama

 

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Hemen hergün personel alımları yapılmakta, ÖSYM 2018/1 başvuru kılavuzu yayınlandı. ÖSYM 2018/1 merkezi atama başvuru kılavuzu yayınlanmış olup tercih işlemleri alınacaktır. Lise, Ön Lisans ve Lisans düzeyinden yapılacak olan 2018 yılı ilk merkezi atama tercihleri için kadroları ve tercihler başladı. ÖSYM aracılığıyla alınacak olan tercihler 26 Haziran 2018 salı günü başlamış olup 5 Temmuz 2018 tarihi bitimine kadar yerleştirme tercih işlemlerini yapmış olmaları gereklidir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

 

Geçtiğimiz aylarda kurum ve kuruluşlar personel alımlarına hız verdi ve alımlar gerçekleştirmek için ilanlar yayınlandı buna göre,  (26 Haziran 2018) KPSS 2018/1: Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Kadro ve Pozisyonlarına Yerleştirme Yapmak İçin Adaylardan Tercih Alınacak. Kamu kurum ve kuruluşlarının bazı kadro ve pozisyonlarına, “Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmelik” hükümleri uyarınca ÖSYM tarafından yerleştirme yapılacaktır. Adaylar tercihlerini 26 Haziran-5 Temmuz 2018tarihleri arasında internet yoluyla ÖSYM’ye gönderebileceklerdir. İnternetten tercih gönderme işlemleri 5 Temmuz 2018 gecesi, saat23.59’da sona erecektir. Başvuru sürecinde başarılar.

 

BAŞVURUN DETAYLARI

Adayların ilgili kılavuzda yer alan kadro ve pozisyonları tercih edebilmeleri için, 22 Mayıs 2016, 16 Ekim 2016 ve 20 Kasım 2016 tarihlerinde yapılmış olan Kamu Personel Seçme Sınavlarından (2016-KPSS Lisans ve 2016-KPSS Ortaöğretim/Önlisans) birine girmiş ve bu sınavların en az birinden ilgili KPSS puanını almış olmaları gerekir. Adaylar, tercih sürecinde Ek’te yer alan KPSS-2018/1 Tercih Kılavuzunu dikkatle incelemeleri önem arz etmektedir. 

Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

ÖSYM 2018/1 Merkezi atama tercihleri için (https://ais.osym.gov.tr/)

Kılavuzu Görmek için (http://www.osym.gov.tr/TR,15132/kpss-20181-bazi-kamu-kurum-ve-kuruluslarinin-kadro-ve-pozisyonlarina-yerlestirme--icin-tercih-kilavuzu-ve-tablolar.html)

www.kamumemuru.com ÖSYM Kamu Personel Seçme Sınavlarından KPSS
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek