istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

9 Şehirde Bulunan Devlet Kurumları TYP Kapsamında 15 Bin Personel Alım İlanı Yayımladılar

24 Haziran 2018 Pazar günü Seçimlerden sonra 9 şehirde yer alan devlet kurumları yayımladıkları ilanlar ile 15 binden fazla personel alımı yapacaklarını duyurdular. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

9 Şehirde Bulunan Devlet Kurumları TYP Kapsamında 15 Bin Personel Alım İlanı Yayımladılar
9 Şehirde Bulunan Devlet Kurumları TYP Kapsamında 15 Bin Personel Alım İlanı Yayımladılar Duran Can Ateş
Bu içerik 20859 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

9 Şehirde Bulunan Devlet Kurumları TYP Kapsamında 15 Bin Personel Alım İlanı Yayımladılar

 

Ülkemizde işsizliği önlemek ve işverenleri personel konusunda istihdamları doğru şekilde yapmak için sürekli personel alım ilanları yayınlanmakta, yapılan bu ilanlar ile vatandaşların iş bulma olanaklarını artırmayı hedefleyen Devlete bağlı kurumlar ve özel sektörde faaliyet gösteren firmalar  işçi ve personel alımlarına devam ediyorlar. 24 Haziran 2018 Pazar günü Seçimlerden sonra 9 şehirde yer alan devlet kurumları yayımladıkları ilanlar ile 15 binden fazla personel alımı yapacaklarını duyurdular. TYP kapsamında yayımlanan ilanlarda yer alan kadrolar, ilanları yayımlanan devlet kurumlarının bulunduğu şehirler ve başvuru sürecine dair detaylar haberimizde... Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Ülkemizde 81 İlde işsizliği önlemek ve işverenleri personel konusunda istihdamları doğru şekilde yapmak için sürekli personel alım ilanları yayınlanıyor. Türkiye İş Kurumu'nun internet sayfasından yayımlanan ve Toplum Yararına Program kapsamında alımı yapılacağı ilan edilen ilanları belirli aralıklarla siz okuyucularımıza aktarıyoruz. 24 Haziran 2018 Pazar günü Seçimlerden sonra yayınladığımız bu haberimizde siz okuyucularımıza seçimlerin hemen ardından 9 farklı şehirde bulunan kamu kurumlarınca yayımlanan TYP personel alım ilanlarını derledik. Başvuru yapacak adaylara başarılar.

 

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, İşkur'un resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan ilanlar ile adaylara duyurulan TYP personel alım ilanları aşağıda yer alan devlet kurumları tarafından yayımlandı. Bu devlet kurumları arasında, belediye başkanlıkları, MEB İlçe Müdürlükleri, İL Müftülükleri gibi kurumlar bulunuyor. 

Alım yapılacağı ilan edilen şehirler; Osmaniye, İstanbul, Antalya, Yalova, Karaman, Adana, Zonguldak, Kastamonu ve Aksaray

AÇIK POZİSYONLAR

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilanlarda Toplum Yararına Program kapsamında alımı yapılacağı açıklanan personel alım ilanlarında farklı kadrolarda alımlar yapılıyor. Yukarıda yer alan şehirde bulunan kurumlar tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan açık pozisyonlar arasında, Restorasyon, tarihi ve kültürel mirasın korunması, Çevre temizliği, Ağaçlandırma, Park düzenlemeleri, Vadi ve dere ıslahı, MEB çevre düzenlemesi, MEB Güvenlik, MEB bakım onarım ve temizlik, Kamusal altyapının yenilenmesi kadroları bulunuyor. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

BAŞVURU KOŞULLARI

TYP personel alım ilanına dair başvuru koşulları Türkiye İş Kurumu'nun internet sayfası üzerinden adaylara bildirildi. Kurum tarafından ilan edilen pozisyonlara haiz olmayan adayların ise başvurularının kabul edilmeyeceği açıklandı. İşte TYP personel alımı başvuru koşulları,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı işsiz olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Emekli, malul, dul ve yetim aylığı almıyor olmak, Öğrenci olmamak (açıköğretim öğrencileri hariç), TYP’den yararlanılmaya başlanan gün itibarıyla Sosyal Yardım Bilgi sistemi üzerinden yapılacak sorgulamada herhangi bir nakdi sosyal yardım almıyor olmak ve talep edilen yaş aralığında olmak.

BAŞVURULAR İŞKUR ÜZERİNDEN

24 Haziran 2018 Pazar günü Seçimlerden sonra 9 şehirde yer alan devlet kurumları yayımladıkları ilanlar ile 15 binden fazla personel alımı yapacaklarını duyurdular. Haberimizin başında belirttiğimiz gibi  Toplum Yararına Program kapsamında alımı yapılacağı ilan edilen alımlar İşkur aracılığıyla yapılıyor. İlana başvuru yapacak adaylar başvurularını İşkur üzerinden yapacaklar. Adaylar başvurularını ya İşkur'un web sayfasından elektronik olarak ya da İşkur Müdürlüklerine giderek şahsen yapacaklar. 

Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

İşkur üzerinden yayımlanan TYP personel alım ilanlarına ulaşmak için verdiğimiz bağlantıya tıklayın ve açılan sayfada ARA butonuna basın.

İlanlar için (https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx)

 

www.kamumemuru.com TYP İşkur Toplum Yararına Program Türkiye İş Kurumu MEB
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek