Mülakatsız Lise Mezunu 80 Memur Alımı Yapılıyor! Alınan Pozisyonlar Nedir?

KPSS 2018/1 merkezi yerleştirme ataması ile mülakatsız lise mezunu 80 memur alımı yapılıyor. Peki başvurular nasıl yapılır ? Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Mülakatsız Lise Mezunu 80 Memur Alımı Yapılıyor! Alınan Pozisyonlar Nedir?
Mülakatsız Lise Mezunu 80 Memur Alımı Yapılıyor! Alınan Pozisyonlar Nedir? Duran Can Ateş
Bu içerik 10111 kez okundu.

Mülakatsız Lise Mezunu 80 Memur Alımı Yapılıyor! Alınan Pozisyonlar Nedir?

 

Kurumlar personel alımlarında KPSS'li ve KPSS'siz olarak alım ilanları yayımlanmakta yayımlanan bu ilanlarca personel eksikliğini gidermeyi amaçlamaktalar buna göre, KPSS 2018/1 merkezi yerleştirme ataması ile mülakatsız lise mezunu 80 memur alımı yapılıyor. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Kamu kurumları ve özel sektör personel alımlarına devam etmekte, 2018 yılının ilk merkezi ataması ÖSYM tarafından yapılan resmi duyuru sonucu sonunda başladı. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi ÖSYM aracılığı ile ortaöğretim, lise mezunu adaylara yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS puanlarının açıklanmasının ardından yılda iki kere merkezi yerleştirme memur ataması yapılmaktadır. Buna göre KPSS 2018/1 merkezi yerleştirme ataması başvuruları 26 Haziran'da başladı ve tüm kadrolar Devlet Personel Başkanlığı üzerinden Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezine gönderildi ÖSYM üzerinden de kamuoyuna duyuruldu. Başvuru sürecinde başarılar.

 

 

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR VE ŞEHİRLER

 

KPSS 2018/1 merkezi yerleştirme ataması ile mülakatsız lise mezunu 80 memur alımı yapılıyor. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi ÖSYM üzerinden yapılan duyuru sonucu lise mezunu KPSS 2018/1 ataması ile toplam 80 memur alımında adaylar içiaşağıda şehir ve pozisyonları paylaştık. Peki alınan pozisyonlar nelerdir?

 

 Hayvan Bakımcısı, Teknisyen, Şoför, Kaloriferci, Vagon Teknisyeni, Veteriner Sağlık Teknikeri, Teknik Ressam, Hizmetli pozisyonları için personel alımları yapılıyor. Bu pozisyonların bir bölümü için özel nitelik kodları aranırken bir bölümü için ise adayların her hangi bir lise düzeyinden mezun olması yeterlidir.

 

Peki lise mezunu 80 memur alımı hangi iller için yapılacak?

 

Antalya, Ankara, Batman, Bayburt, Bilecik, İstanbul Ankara, Gaziantep, Malatya, Sivas, Adıyaman, Ağrı, Amasya, Diyarbakır, Erzincan, Hakkari, Hatay, Isparta, Kahramanmaraş, Muğla, Nevşehir, Şırnak, Trabzon, Van, Aksaray, Artvin, Giresun, İstanbul, Kırıkkale, Ankara, Manisa, Edirne ve Afyonkarahisar illeri için yapılacak. Adaylardan ikamet şartı aranmamaktadır.

 

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Kamu kurumları personel alımlarına devam etmekte başvurular için açıklamayı okuyunuz. KPSS 2018/1 ile 80 lise mezunu memur alımı yapılıyor. Peki başvurular nasıl yapılır? Buna göre adayların tarayıcılarının url bölümüne https://ais.osym.gov.tr linkini yapıştırması gerekmektedir. Ardından KPSS 2018/1 merkezi yerleştirme memur ataması sekmesine girerek T.C. kimlik numaraları ve ÖSYM şifreleri ile uygun olduğu nitelik kodları için başvurularını yapması gerekmektedir. Başvuruların yapılmasından sonra 15 TL'lik onay ücreti de ödenmelidir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 


     style="display:block"
     data-ad-format="fluid"
     data-ad-layout-key="-eq+z+bl-5c-2i"
     data-ad-client="ca-pub-6043105801720191"
     data-ad-slot="9304230609">

www.kamumemuru.com ÖSYM KPSS

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak