istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İçişleri Bakanlığı 100 Kaymakam Aday Alımı (Kamu Personeli Alımı)

100 Kamu Personel Alım ilanı 27 Haziran 2018 de yayınladı.Başvurular 5 Temmuz 2018 de başlayacak olup 12 Temmuz 2018 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İçişleri Bakanlığı 100 Kaymakam Aday Alımı (Kamu Personeli Alımı)
İçişleri Bakanlığı 100 Kaymakam Aday Alımı (Kamu Personeli Alımı) Duran Can Ateş
Bu içerik 3198 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

İçişleri Bakanlığı 100 Kaymakam Aday Alımı (Kamu Personeli Alımı)

Geçtiğimiz günlerde yapılan seçim sonrasında kurumlar eksik kadrolarını tamamlamak için ilanlar yayımlayıp alımlar gerçekleştirecek. Personel açığı olan İçişleri Bakanlığına 100 Kamu Personel Alım ilanı 27 Haziran 2018 de yayınladı. Alınacak Personel sayısı 100 kişi olarak açıklandı. Başvurular 5 Temmuz 2018 de başlayacak olup 12 Temmuz 2018 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

PERSONEL ALIMLARINA İLİŞKİN DETAYLAR

Türkiye genelinde çeşitli pozisyonlarda alımlar hız kesmeden devam etmekte, Personel açığı olan İçişleri Bakanlığı T.C. İçişleri Bakanlığı Mülki İdare Amirliği Hizmetleri Sınıfına 100 (yüz) kaymakam adayı alımı yapılacak. Adaylar başvurularını, 5 ile 12 Temmuz 2018 tarihleri arasında herhangi bir ÖSYM başvuru merkezinden veya İnternet adresinden yapacaklar ve sınav ücretini yatırarak başvurularını tamamlayacaklardır. Sınava girecek adaylar ÖSYM’nin internet sayfasında yer alan “ÖDEMELER” alanından kredi kartı/banka kartı ile ÖSYM adına 180,00 TL sınav ücreti yatıracaklardır. Alımlarda başarılar dileriz.

 

BAŞVURULARDA İSTENİLECEK BELGELER NELERDİR?

Başvuru yapacak adayların dikkatine başvuru sürecinde istenilen belgeler şu şekildedir; Başvuru formu (fotoğraflı) ve detaylı özgeçmiş yazısı, Okul diploması veya okul çıkış belgesinin aslı veya noter onaylı sureti, Eğitimini yurt dışında tamamlamış olanların diploma denklik belgesinin onaylı örneği, Son üç ay içinde alınmış Adli Sicil Belgesi ve Erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge olması gerek. Adaylara ÖSYM tarafından, adayların hangi bina ve salonda sınava gireceklerini, sınav tarihini ve saatini gösteren Sınava Giriş Belgesi düzenlenecektir. Başvuru koşullarına uymadığı halde başvurusunu yapan adayların başvuruları iptal edilecek ve Sınava Giriş Belgesi düzenlenmeyecektir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

BAŞVURULAR İÇİN ARANAN ŞARTLAR

Başvuru yapacak adayların dikkkat etmesi gerekenler, Üniversitelerin Siyasal Bilgiler, Hukuk, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ile bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtdışındaki en az dört yıl süreli fakültelerden mezun olmak. 1700 sayılı Dahiliye Memurları Kanunu’nun 2 ve 2/A ile 657 sayılı DMK’nın 48/A maddelerinde yer alan şartlara haiz olmak. 01 Ocak 2018 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak, (01.01.1983 ve daha sonraki tarihlerde doğanlar). Askerlikle ilişiği bulunmamak, askerlik hizmetini yapmış veya erteletmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmalı.

 

SINAVDAN ÖNCE YAPILACAKLAR

İçişleri Bakanlığına 100 Kamu Personel Alım ilanı 27 Haziran 2018 de yayınladı buna göre, Adaylar sınava, sınavın yapılacağı hafta içerisinde ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr İnternet adresinden T.C. Kimlik Numarası ve aday şifresi girerek edinecekleri Sınava Giriş Belgesi ve Nüfus Cüzdanı/T.C. Kimlik Kartı veya süresi geçerli pasaportu ile kabul edilecektir.Üzerinde soğuk damga, güncel bir fotoğraf veya T.C. Kimlik Numarası bulunmayan (TC Kimlik numarası elle veya daktilo ile sonradan yazılmış veya ilave edilmiş olmamalıdır.) nüfus cüzdanları ile geçerlilik süresi bitmiş pasaportlar kabul edilmeyecektir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

İçişleri Bakanlığı 100 Kamu Personel Alımı kılavuzu için (https://www.icisleri.gov.tr/kurumlar/icisleri.gov.tr/personel-genel-mud/2018_kay_aday/2018_kay_aday.pdf)

 

www.kamumemuru.com ÖSYM İçişleri Bakanlığına
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?