KPSS Olmadan Özel İdare Müdürlüğü 40 Kamu Personeli Alımı

Özel idare Müdürlüğü 40 Kamu Personel Alımı 28 Temmuz 2018 de yayınladı. Başvurular başlamış olup 5 Temmuz 2018 tarihinde sona erecektir. Başvuracak adaylar bay ve bayan olabilmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

KPSS Olmadan Özel İdare Müdürlüğü 40 Kamu Personeli Alımı
KPSS Olmadan Özel İdare Müdürlüğü 40 Kamu Personeli Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 13359 kez okundu.

KPSS Olmadan Özel İdare Müdürlüğü 40 Kamu Personeli Alımı

Kamu kurumları hafta içerisinde çeşitli alım ilanları yayınladı, yayınlanan ilanlar ile personel ihtiyaçlarını gidermeye çalışan kurumlar ağırlıklı olara İŞKUR, iş ve işçi bulma kurumunu tecih etmekte buna göre, KPSS şartı olmadan Özel idare Müdürlüğü 40 Kamu Personel Alımı 28 Temmuz 2018 de yayınladı. Başvurular başlamış olup 5 Temmuz 2018 tarihinde sona erecektir. Başvuracak adaylar bay ve bayan olabilmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 


PERSONEL ALIMLARINA İLİŞKİN DETAYLAR

 

Siirt İl Özel idaresi:

Tam zamanlı sözleşmeli 40 kişi olarak istihdam edilecektir. Başvurular 28 Haziran 2018 de başlamış olup 5 Temmuz 2018 mesai bitimine kadar devam edecektir. Alınacaklar şoför, operatör ve bakım onarım işçisi olarak istihdam edilecektir.

 

İl Özel İdaresi :

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne Şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. (Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.) Geniş ve detaylı bilgi Şekip Altınok iletişim numarası 0484 223 23 49 dahili 314 olarak verilmiştir.

 

BAŞVURU YAPACAK ADAYLAR İÇİN İSTENEN BELGELER

Başvuru yapacak adayların dikkatine başvuru sürecinde istenilen belgeler şu şekildedir;

İş Talep Formu (Islak İmzalı), Özgeçmiş (CV), Nüfus cüzdanı fotokopisi, Varsa hizmetlerini gösterir belge (Özel sektörde çalışmış ise çalıştığına dair hizmet belgesi), Askerlik Belgesi (Terhis veya tecil belgesi), Erkek adayları için askerliğini yapmış olmak, muaf veya en az bir yıl tecilli olmak, Müracaat tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak ve Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmaması gerekmektedir.

Şantiye şartlarında çalışmayı ve görev yapacakları İl veya İlçe merkezinde ikamet etmeyi kabul etmek ve bu şartlarda çalışmaya engel hali bulunmaması gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

www.kamumemuru.com İl Özel İdaresi : Siirt İl Özel idaresi: Özel idare Müdürlüğü İŞKUR KPSS

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak