istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

KPSS Olmadan Özel İdare Müdürlüğü 40 Kamu Personeli Alımı

Özel idare Müdürlüğü 40 Kamu Personel Alımı 28 Temmuz 2018 de yayınladı. Başvurular başlamış olup 5 Temmuz 2018 tarihinde sona erecektir. Başvuracak adaylar bay ve bayan olabilmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

KPSS Olmadan Özel İdare Müdürlüğü 40 Kamu Personeli Alımı
KPSS Olmadan Özel İdare Müdürlüğü 40 Kamu Personeli Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 12850 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

KPSS Olmadan Özel İdare Müdürlüğü 40 Kamu Personeli Alımı

Kamu kurumları hafta içerisinde çeşitli alım ilanları yayınladı, yayınlanan ilanlar ile personel ihtiyaçlarını gidermeye çalışan kurumlar ağırlıklı olara İŞKUR, iş ve işçi bulma kurumunu tecih etmekte buna göre, KPSS şartı olmadan Özel idare Müdürlüğü 40 Kamu Personel Alımı 28 Temmuz 2018 de yayınladı. Başvurular başlamış olup 5 Temmuz 2018 tarihinde sona erecektir. Başvuracak adaylar bay ve bayan olabilmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 


PERSONEL ALIMLARINA İLİŞKİN DETAYLAR

 

Siirt İl Özel idaresi:

Tam zamanlı sözleşmeli 40 kişi olarak istihdam edilecektir. Başvurular 28 Haziran 2018 de başlamış olup 5 Temmuz 2018 mesai bitimine kadar devam edecektir. Alınacaklar şoför, operatör ve bakım onarım işçisi olarak istihdam edilecektir.

 

İl Özel İdaresi :

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne Şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. (Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.) Geniş ve detaylı bilgi Şekip Altınok iletişim numarası 0484 223 23 49 dahili 314 olarak verilmiştir.

 

BAŞVURU YAPACAK ADAYLAR İÇİN İSTENEN BELGELER

Başvuru yapacak adayların dikkatine başvuru sürecinde istenilen belgeler şu şekildedir;

İş Talep Formu (Islak İmzalı), Özgeçmiş (CV), Nüfus cüzdanı fotokopisi, Varsa hizmetlerini gösterir belge (Özel sektörde çalışmış ise çalıştığına dair hizmet belgesi), Askerlik Belgesi (Terhis veya tecil belgesi), Erkek adayları için askerliğini yapmış olmak, muaf veya en az bir yıl tecilli olmak, Müracaat tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak ve Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmaması gerekmektedir.

Şantiye şartlarında çalışmayı ve görev yapacakları İl veya İlçe merkezinde ikamet etmeyi kabul etmek ve bu şartlarda çalışmaya engel hali bulunmaması gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

www.kamumemuru.com İl Özel İdaresi : Siirt İl Özel idaresi: Özel idare Müdürlüğü İŞKUR KPSS
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek