istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İş Bankası Memur, Güvenlik Görevlisi ve Şoför Alımı Yapıyor

Memur, Güvenlik Görevlisi ve Şoför alımı yapacak. Başvuru şartları ve detayları haberimizin devamında yer almaktadır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İş Bankası Memur, Güvenlik Görevlisi ve Şoför Alımı Yapıyor
İş Bankası Memur, Güvenlik Görevlisi ve Şoför Alımı Yapıyor Duran Can Ateş
Bu içerik 13406 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

İş Bankası Memur, Güvenlik Görevlisi ve Şoför Alımı Yapıyor

 

Geçtiğimiz aylarda çeşitli bankanın personel alım ilanlarını siz değerli okurlarımız ile paylaştık hemen hergün ilanlar yayınladığımız kamumemuru web sitemiz ile sizlere yayınlanan ilanları ulaştırmaktayız. Bugün İş Bankası Kendi sitesinde farklı pozisyonlarda personel alımı yapacağını açıkladı. Yapılan duyuruya göre Memur, Güvenlik Görevlisi ve Şoför alımı yapacak. Başvuru şartları ve detayları haberimizin devamında yer almaktadır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

 

 ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

 

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, İş Bankası  Resmi internet sitesindeki açık iş pozisyonlarında yer alan ilanlara göre İş Bankası  bünyesindeki memur personel eksikliğini gidermek için farklı pozisyonlarda alım yapacak. Buna göre İş Bankası  Memur, Özel Güvenlik Görevlisi ve Şoför alımı yapacağını duyurdu. Başvuru sürecinde başarılar.

 

Özel Güvenlik Görevlisi Alımı:

İş Bankası Şube ve genel Müdürlüklerinde görevlendirmek üzere Erkek Özel Güvenlik Görevlisi alacak. Alım yapılacak iller, İstanbul, Hakkari ve Van illerinde yapılacak olup, Adaylara 19 temmuz 2018 tarihinde İstanbulda Sınav yapılacaktır. Adaylar sınava başvurularını en geç 13 Temmuz 2018 tarihi saat 12:00 a kadar İş Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapmaları gerekmektedir.

 

ÖZEL GÜVENLİK İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 19 temmuz 1990 ve sonrası doğumlu olmak, En az 175 cm Boyunda olmak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel bir durum olmamak, En az lise mezunu veya Ticaret meslek lisesi mezunu olmak, İstanbul, Hakkari ve Van İllerinde ikamet ediyor olmak, Askerlik görevini yapmış olmak, 19 Temmuz 2019 sonrası itibari ile Silahlı özel güvenlik sertifikasına sahip olmak, ve Kamu kurum veya kuruluşlarından mecburi hizmet şartı olmamaları gerekmektedir.

 

İş Bankası Memur Alımı:

İş Bankası  Düzce, Kocaeli, Gebze/Kocaeli, Kandıra/Kocaeli ve Sapanca/ Sakarya' da bulunan genel müdürlük ve Şubelerinde çalıştırılmak üzere yapılacak SInav sonucuna göre Memur alımı yapacak. Memur alım sınavı 25 Temmuz 2018 tarihi ve izleyen günlerde yapılacaktır. Adaylar başvurularını en geç 20 Temmuz 2018 tarihine kadar İş Bankası  resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır.

 

MEMUR ALIMI İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 30 yaşını doldurmamÜniversitelerin 4 yıllık eğitim veren fakültelerinden mezun olmuş olmak, Askerliğini yapmış veya ilgisi bulunmamak, Düzce, Kocaeli veya Sakarya illerinde ikamet ediyor olmak ve Herhangi bir kamu kurumu veya kuruluşunda görev yapmıyor olmak.

 

Şoför Alımı:

Kamu kurum, kuruluş ve özel sektör firmaları alımlar yapmak üzere KPSS’siz ve KPSS’li kamu personel alımları yayınlandı buna göre, İş Bankası Bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişeh,r, İskenderun ve Malatya illerine Şoför alımı yapacaktır. Adyalar bu yönde 20 Temmuz 2018 tarihinde İstanbulda sınav yapılacaktır. Ayrıca adaylar başvurularını en geç 16 Temmuz 2018 tarihine kadar saat 12:00 a kadar gerçekleştirmeleri gereklidir.

 

ŞOFÖR ALIMI İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI

Türkşye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Askerliğini yapmış olmak, 20 Temmuz 1990 ve sonrası doğumlu olmak, En az lise mezunu veya ticaret meslek lisesi mezunu olmak, İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, İskenderun ve Malatya illerinde ikamet ediyor olmak, 2016 yılından önce alınmış en az B Sınıfı ehliyet veya 2016 yılından sonra alınmış en az D1 sınıfı ehliyete sahip olmak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sorunu olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Herhangi bir kurum veya kuruluşta mecburi hizmet şartı olmamak ve SRC 1 ve SRC 2 belelerinden herhangi birine SRC3 ve SRC 4 belgelerinden herhangi birine sahip olmak şartları aranacaktır.Ek olarak detaylı bilgi almak isteyen adaylar aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ilanların detaylarına ulaşabilirler.

Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Başvuru detayları için : (https://www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/Sayfalar/insan-kaynaklari.aspx)

Şoför Alımı: İş Bankası Memur Alımı İş Bankası Özel Güvenlik Görevlisi Alımı: memur www.kamumemuru.com
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek