istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR Birimine Başvuru Yolu İle Daimi Güvenlik Görevlisi Alımı

Büyükşehir Belediyesi daimi güvenlik görevlisi alımı gerçekleştiriyor. Başvurular başlamış olup 31 Temmuz 2018 de sona erecektir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar diler

İŞKUR Birimine Başvuru Yolu İle Daimi Güvenlik Görevlisi Alımı
İŞKUR Birimine Başvuru Yolu İle Daimi Güvenlik Görevlisi Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 11277 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

İŞKUR Birimine Başvuru Yolu İle Daimi Güvenlik Görevlisi Alımı

Hafta içinde İŞKUR üzerinden çeşitli personel alımları gerçekleştirildi. Çoğu kamu kurumu olan alımlarda KPSS’li ve KPSS’siz alımlar gerçekleştirildi buna göre, İŞKUR birimine başvuru yolu ile Büyükşehir Belediyesi daimi güvenlik görevlisi alımı gerçekleştiriyor. Başvurular başlamış olup 31 Temmuz 2018 de sona erecektir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Ülkemizde işsizliği önlemek ve işverenleri personel konusunda istihdamları doğru şekilde yapmak için sürekli personel alım ilanları yayınlanmakta, İŞKUR aracılığı ile iş kurumu birimi üzerinden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı daimi tam süreli 6 güvenlik görevlisi alımı yapıyor. Çalışacağı adres Sarıyer Belediye Başkanlığı olarak yayınlanmıştır. Başvurular Büyükşehir Belediye Başkanlığı İŞKUR birimine şahsen yapılacaktır. Peki başvuru detayları neler?

 

BAŞVURU KOŞULLARI VE DETAYLARI

Büyükşehir Belediyesi daimi güvenlik görevlisi alımına Başvuracak adaylar lise, önlisans ve lisans mezunu olması, 18 yaşından büyük 45 yaşını doldurmamış olması gerekmektedir. Adaylarda kpss şartı aranmadığı üzere yazılı sınav yapılmayacak olup başvurusu kabul edilenlere mülakat uygulanacaktır. Özel güvenlik kartı ve güvenlik sertifikasına sahip olması gerekmektedir. Boy ve kilo orantısı olması gerekmektedir. Başvuru öncesi ilan kılavuzu dikkatli okunarak iletişim numaralarından bilgi alınmasında fayda görülmektedir. Başvuru sürecinde başarılar.

 

ADAYLARDAN İSTENEN BELGELER

kimlik fotokopisi, 4 adet fotoğraf, adli sicil kaydı, sağlık raporu, diploma fotokopisi, meslek eğitim belgesi ve engellilerde başvuru yapabileceği üzere sakatlık oranını gösterir raporu olması gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

BAŞVURULAR İÇİN (www.iskur.gov.tr/ )

İstanbul Sarıyer Belediyesi güvenlik görevlisi alım için (http://www.sariyer.bel.tr/form/iskurformu.aspx)

 

www.kamumemuru.com Büyükşehir Belediyesi İŞKUR Sarıyer Belediye Başkanlığı KPSS İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek