istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

En az Lise Mezunu 7025 aday alınacak ( Maaş aralığı 3000-5200 TL) BAŞVURU SON 30 EKİM

Seçimlerin arkasından gelen ivme ve piyasalardaki olumlu hareketlenme ,personel alımlarında da etkisini gösterdi. İlk etki bu alanda özel sektör desteklerini alan firmalar da gerçekleşti

En az Lise Mezunu 7025 aday alınacak  ( Maaş aralığı 3000-5200 TL)    BAŞVURU SON 30 EKİM
En az Lise Mezunu 7025 aday alınacak  ( Maaş aralığı 3000-5200 TL)    BAŞVURU SON 30 EKİM Osman Atalay
Bu içerik 329532 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Seçim sonrasında gelen pozitif etki ilk olarak iş gücüne yansıdı.Projelerinin ve eleman alımlarını seçimden sonraya bırakan firmalar şimdi çok hızlı bir şekilde alımlarını yapmaya başladılar. Bunun nedeni almış oldukları desteklerin seçimden sonra kesilebilme endişesi idi. Bir çok destek alan firmalar taahhüt verip ,desteğin kesilmesinden ve daha sonrasında bu sorumluluğun altında daha büyük bir krize girmekten korkuyorlardı.Fakat olumlu gelişmeler ile ilk olarak eleman alımında inanılmaz bir hareketlilik gerçekleşti.

7025 aday alımı :

*Özel sektörde 81 ilde ki alımlar en az Lise Mezunu

*Erkek adaylar için Askerlik tamamlanmış

il Kontenjanları (sorunuz )

Uzmanlık başvuruları için 4000 TL eğitim desteği 

Aşağıdaki e- basvur formundan basvurabilir.Detaylı bilgi alabilirsiniz

 

İş Yönlendirme Programı 780 kişi alınacak.

 

 

812 BELGE NO'lu 14.12.2015 tarihinde yetkilendirilmiş olan özel istihdam ofisinin yaptığı program  5.dönemi ile başladı. Yönlendirme İş veren ve İş arayanı buluşturma niteliği taşımaktadır.Yönlendirilme yapılan kurumların bir çoğu 4447 Sayılı Kanunun geçici 10.maddesinde öngörülen Sigorta Primi  alan kurumlardan oluşmaktadır.Yönlendirdiği Firmalar çoğunlukla devlet desteği alabilen kayıtlı firmalardır. 4904 sayılı kanun gereği iş arayandan ücret alınamaz ,Program gereği yönlendirmede herhangi bir limit bulunmaktadır.

 

 Bu program nedir ve kimler yararlanabilir?

 

 

81 ilde 10.000 üzerinde firma Destek almaktadır. Bütün desteklerin ortak amacı ise kendi elemanını yetiştirme ve iş öğretmeye yönelik desteklerdir. Yönlendirme yapılan kurumların biri yada birkaçından aldıkları maaş ve sigorta destekleri ile bu konudaki istihdam sıkıntısının çözülmesi hedeflenmektedir.Programı yapan kurumun bir diğer faaliyet alanı ise uzman yetiştirmektir. Yetiştirdikleri uzmanları yönlendirmektedirler.Uzman yetiştirmesinin amacı , fimaların kullandıkları programların ve kullandıkları mevzuatı gösterip ,onları yönlenebileceği kurumun uzmanlığını rahatça yapabileceği bir donanıma getirmektir.

 

 

 

 

 

Yönlendirilen Adayların Taşıması gereken şartlar nedir ?

 

 

Programdan uzman olarak yetiştirilip  daha sonra yönlendirilmek istenen adaylar için  en az Lise mezunu olunması yeterlidir. Yönlendirme Programı İnsan Kaynakları Uzmanlığıdır. Ülkemizde hemen hemen her şirketin İnsan Kaynakları departmanı bulunmaktadır. Şirketler, verdiği önemli kararlarda adım atarken İnsan Kaynakları departmanına ihtiyaç duymaktadırlar.Günümüzde İnsan Kaynakları bir şirketin işe alımlarda, çalışma saatlerinden personellerin sorunlarına kadar her şeyin  idari olarak yönetildiği bölümdür. Yani kısacası İnsan kaynakları,işyerlerinde ihtiyaç duyulan insan gücünü karşılamak ve verimli kullanmak için oluşturulmuş bölümün adıdır.

 

 

Program için yeterli şart kontrolü için aşağıdaki formu doldurunuz.

 

 

 

 

Yönlendirme sonucu alınan rekor ücret 11.000 TL ,

 

 

Programın amacı yetişmiş yada yetiştirilecek adayları işe yönlendirmektir.Kurumlar artık diploması olan adayları değil , kendi iş yerinde yetiştirdiği ve alanında uzmanlaşmış adayları istihdam etmek istemektedirler. Bunu da kendi sektöründeki uzmanların bizzat yetiştirdiği bir aday havuzundan almak istemektedirler. Bu Program da tam bunu yapmaktadır. Ve başarıya ulaşmış adayları %100 yönlendirmesini yapmaktadır.Program da yetişen ve bu alanda büyük başarıya imza atılan rekor maaş ücreti 11.000 TLdir. Aday, Programda ve yetişmiş görüşmeler de eksiklerini gidermiş ve bunun üzerine yönlendirmesi yapılarak işe başlamıştır. Yönlendirme İŞKUR ‘dan değil yetkilendirdiği özel istihdam ofis tarafından yapılmaktadır.

 

 

Uzman olarak yetiştirilme ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz.

 

 

 

 

 

 

 

İş Yönlendirmesi ?

 

 

Program 81 ili kapsamaktadır.Kontenjan firma ve yönlendirilecek kurumların şehire göre ve yetiştirme programının kontenjanına göre belirlenmektedir. Program ve 4904 sayılı kanun gereği iş yönlendirme süreçlerinin hiçbir döneminde ÜCRET ALINMASI YASAKTIR. Fakat Program da uzman olarak yetiştirilmek isteyebilirsiniz. Yetiştirilmek üzere yapılan başvurular programın dışında  olup , müracaatınızı ayrı olarak değerlendirilmektedir.

 

 

Bu konu ile ilgili detaylı bilgiyi bu form üzerinden alabilirsiniz.

 

 

Yönlendirme Programı ,kurumun başvurulardaki uygun adayları için geçerlidir. Yetki, yetiştirildiği uzman adayları  için geçerlidir .

 

 

Uzman Yetiştirme Programı

 

 

Program kurumun diğer yetki alanı olan uzman yetiştirme alanıdır.Milli Eğitim Bakanlığı ilgili ilçe milli eğitime bağlı olup ,uzaktan eğitim yolu ile 81 ilde yetiştirmeye yöneliktir.Yetiştirme Programı resmi ücret ilamında 4500 TL olmasına rağmen 5. Dönem de bu uygulama evrak başvurularının olması halinde 550 TL olarak belirlenmiştir. Programın amacı ,tamamen uygulamaya yönelik aday yetiştirip , uzman açığı olan kurumlar ile buluşturmaktır.

 

Uzman Yetiştirme Başvuru Formu

 

 

 

 

 

 

Not 1: Haberde belirtilen İnsan Kaynakları alanında yapılacak olan yetiştirme ücretli olup kursiyerin evraklarının kabul edilmesi halinde ödeyeceği tutardır. İstihdam ve yönlendirme aşamasında herhangi bir ücret alınmayacaktır.

 

 

4904 sayılı kanun gereği kursiyerlerden iş yönlendirme ve yerleştirme süreçlerinde ücret alınması yasaktır.

 

 

4904 sayılı kanunun 19. Madde gereğince iş arayanlardan menfaat temin edilmemektedir.

 

 

Not 2: Yetiştirilmek üzere alınan program ile yönlendirme yapılan program birbirinden bağımsızdır. Yetiştirme Programı, Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı bulunduğu  İlçe milli eğitim denetiminde ve onayında özel eğitim kurumu tarafından uzaktan eğitim olarak verilecektir.

 

 

iş yönlendirmeleri ise yetkilendirilmiş olan Özel İstihdam Bürosu tarafından yapılacaktır.

 

 

Not 3 : Alım Programı İŞKUR tarafından yetkili özel istihdam ofisi tarafından yapılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak