istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

DPB 65 KPSS Puanı İle Memur Zabıta Alım İlanı Yayımladı

Devlet Personel Başkanlığı 65 KPSS puanı ile kadın erkek memur kadrosuna 25 zabıta alımı yapacak. İstanbul Eyüpsultan Belediye Başkanlığına alınacak 25 zabıta memuru için genel şartlar aşağıda verilmiştir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

DPB 65 KPSS Puanı İle Memur Zabıta Alım İlanı Yayımladı
DPB 65 KPSS Puanı İle Memur Zabıta Alım İlanı Yayımladı Duran Can Ateş
Bu içerik 6370 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

DPB 65 KPSS Puanı İle Memur Zabıta Alım İlanı Yayımladı

 

Ülke genelinde personel alımları yapılmakta bunların büyük çoğunluğu devlete bağlı kurumlar olurken özel sektörde de personel alımları olmakta. Buna göre, Devlet Personel Başkanlığı 65 KPSS puanı ile kadın erkek memur kadrosuna 25 zabıta alımı yapacak. Başvuru 2 Temmuz 2018 başlamış olup 17 Temmuz 2018 de sona eriyor. Devlet Personel Başkanlığı 25 Kamu Personeli alımı yapılacağını duyurdu. Alım yapılırken KPSS 65 puanı bulunan adayların başvurusu kabul edilecektir. Alımlara ayrıca bay ve bayan adaylar başvuru sağlayabilecektir. İstanbul Eyüpsultan Belediye Başkanlığına alınacak 25 zabıta memuru için genel şartlar aşağıda verilmiştir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

ARANAN ŞARTLAR

 

Devlet Personel Başkanlığı 25 Kamu Personeli alımı yapılacağını duyurdu buna göre, Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak. Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak. Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamasında bir sakınca bulunmamak. İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

 

ADAYLARDAN TALEP EDİLEN GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Personel alımlarına hız veren kurumların Alımlara göre öğrenim durumları değişiklik göstermektedir. Her hangi bir ön lisans programın’dan mezun olmak. Ulaştırma, Karayolu Ulaşımı ve Trafik, Ulaştırma ve Trafik Hizmetleri ön lisans programlarının birinden mezun olmak. Endüstri Mühendisliği veya Endüstri ve Sistem Mühendisliği lisans programından mezun olmak. Gıda Kalite ve Sağlık Kontrol/Gıda Kalitesi ve Sağlık Kontrolü, Gıda Kalite Kontrolü ve Analizi, Gıda Teknolojisi, Gıda Teknikerliği ön lisans programlarının birinden mezun olmak. Halkla İlişkiler ve Tanıtım lisans programından mezun olmak. Başvuru sürecinde başarılar.

 

Kamu kurumları hafta içerisinde çeşitli alım ilanları yayınladı bununla birlikte Devlet Personel Başkanlığı da 25 Kamu Personeli alımı yapılacağını duyurdu, Adaylar 02 Temmuz 2018 ile 17 Temmuz 2018 tarihleri arasında Belediyenin kurumsal internet sitesinde (www.eyupsultan.bel.tr) yer alan başvuru formunu (Yönetmelik EK-2 Başvuru Formu) eksiksiz ve doğru olarak doldurmaları gerekmektedir. Eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

İstanbul Eyyüpsultan Zabıta memuru alım için (www.eyupsultan.bel.tr)

www.kamumemuru.com Devlet Personel Başkanlığı İstanbul Eyüpsultan Belediye Başkanlığına
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?