istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

944 Memur Atama Tercihleri Devam Ediyor

Memur olmak isteyenlerin merakla beklediği 2018/1 KPSS tercih kılavuzu yayınlandı ve toplamda 944 kadro tahsis edildi. Zira toplam alınacak personel sayısı 1000’e dahi ulaşmadı. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

944 Memur Atama Tercihleri Devam Ediyor
944 Memur Atama Tercihleri Devam Ediyor Duran Can Ateş
Bu içerik 6922 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

944 Memur Atama Tercihleri Devam Ediyor

Devlete bağlı kurumlar ve özel sektörde faaliyet gösteren firmalar işçi ve personel alımlarına devam ediyorlar buna göre, Memur olmak isteyenlerin merakla beklediği 2018/1 KPSS tercih kılavuzu yayınlandı ve toplamda 944 kadro tahsis edildi. Memur olmak isteyenler için büyük bir önem taşıyan 2018/1 merkezi atama tercih kılavuzu yayınlandı. Ancak kılavuzda yer alan kadrolar hayal kırıklığına uğrattı. Zira toplam alınacak personel sayısı 1000’e dahi ulaşmadı. Verdiğimiz kadrolar en az açıklananlar Tüm eğitim seviyelerinden toplam 944 personel alımı yapılacağı ifade edildi. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

2018/1 KPSS tercih kılavuzu yayınlandı ve toplamda 944 kadro tahsis edildi. Memur olmak isteyenler için büyük fırsat buna göre, Kılavuzda ortaöğretim mezunu kişiler için 55 kadro tahsis edilirken ön lisans mezunları için 367 kadro ayrıldı. Lisans mezunları için ise 522 kadro tahsis edildi. İlan edilen kontenjanlar için gerekli olan nitelik kodları ve bunun yanı sıra çalışılacak iller de ayrıca belirtildi. Ortaöğretim mezunlarının başvuru yapabileceği kadrolar arasında teknisyen, şoför, hizmetli ve kaloriferci gibi meslekler yer almaktadır. Ön lisans mezunları ise anbar memuru, şoför, memur, bilgisayar işletmeni, programcı, koruma ve güvenlik görevlisi, VHKİ, tekniker, sağlık teknikeri, aşçı, orman muhafaza memuru gibi kadrolara başvuru yapabileceklerdir. Başvuru yapacaklara başarılar.

 

 

BAŞVURU DETAYLARI

 

Ülkemizde işsizliği önlemek ve işverenleri personel konusunda istihdamları doğru şekilde yapmak için sürekli personel alım ilanları yayınlanmakta, Lisans mezunu olan adaylar ise antrenör, mühendis, bilgisayar işletmeni, sekreter, bilgisayar işletmeni, kütüphaneci, mimar, psikolog, apron memuru, avukat, veteriner, çocuk gelişimcisi, hemşire gibi kadrolara başvuru yapabileceklerdir. 2018/1 tercih kılavuzu ile son derece az sayıda kadronun yayınlanması memur adaylarında hayal kırıklığına yol açtı. 26 Haziran tarihinden itibaren başlayan başvurular için adaylar kara kara düşünmeye başladı. İnternetten tercih gönderme işlemleri 5 Temmuz 2018 gecesi, saat 23.59’da sona erecektir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Başvuru (http://www.osym.gov.tr/TR,15132/kpss-20181-bazi-kamu-kurum-ve-kuruluslarinin-kadro-ve-pozisyonlarina-yerlestirme--icin-tercih-kilavuzu-ve-tablolar.html)

 

www.kamumemuru.com Memur KPSS
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek