Polis Mesleki Eğitim Merkezi 20 Kamu Personel Alımı

Rize Polis Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğüne Tolum Yararına Programı kapsamında 20 kamu personeli alınacağı ilan edilmiş ve bugün 23:59 kadar online başvuru yapılabilir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Polis Mesleki Eğitim Merkezi 20 Kamu Personel Alımı
Polis Mesleki Eğitim Merkezi 20 Kamu Personel Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 9145 kez okundu.

Polis Mesleki Eğitim Merkezi 20 Kamu Personel Alımı

Geçtiğimiz aylarda pomemle ilgili çeşitli alımların ilanlarını siz değerli kamumeru ailesi ile paylaştık bugün yeni bir POMEM alımını siz değerli okurlarımızla paylaşıyoruz buna göre, POMEM Yayınlanan ilan ile Rize Polis Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğüne Tolum Yararına Programı kapsamında 20 kamu personeli alınacağı ilan edilmiş ve bugün 23:59 kadar online başvuru yapılabilir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

 

 

Personel alımları gerçekleştiren kurumlar ilanlar yayınlamakta, yayınlanan ilanlar ile pesonel istihdamı sağlamak ve işsizliği önlemek gibi amaçlar edinen kurumlar çeşitli personel alımları gerçekleştirmekte, Rize Toplum yararına programı (TYP) kapsamında İŞKUR üzerinden yayınladığı ilan ile 20 kamu personeli alacağını ilan etmiş ve bugün 23:59 kadar online başvuru sona eriyor. İŞKUR TYP alımlarını özellikle nezdinde bulunan kamu kurum ve kuruluşları personel alım ihtiyaçlarını bu alımlar ile sağlamaktadır. Başvuru yapacakları başarılar.

 

ALIM YAPILACAK KADROLAR VE BAŞVURU DETAYLARI

Ek olarak belirtecek olur isek, Alımlar yapılırken güvenlik görevlisi, çevre düzenleme elemanı, çevre temizlik işçisi, bahçıvan, hizmetli ve ağaçlandırma personeli olarak gerçekleştiriliyor. Başvurular kısa süreliğine ilana çıkıp hemen başvuru süresi bittiği üzere sayfamızdan takip sağlayabilirsiniz.

Ülkemizde işsizliği önlemek ve işverenleri personel konusunda istihdamları doğru şekilde yapmak için sürekli personel alım ilanları yayınlanmakta buna göre, İŞKUR toplum yarasına programı kapsamında 20 kamu personeli alımı iş ilanları Rize olarak ilan edilmiştir. TYP alımlarına ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunları başvurabiliyor. Ayrıca 18 yaşını doldurmuş, 40 yaşını bitirmemiş, iş kurumuna kayıtlı işsiz ve herhangi bir kurumdan maaş almıyor olanlar başvuru sağlayabilir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

 

TYP İŞKUR alımlarına başvuru yapmak için (https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx)

www.kamumemuru.com TYP İŞKUR Rize Rize Toplum yararına programı POMEM

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak