istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

KYK İlana Çıktı! Yeni İstihdam Alanı Oluşuyor

Kredi Yurtlar Kurumu kendi bünyesindeki Türkiye’de bulunan 395 yurtta işletmeler için ilana çıktı. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

KYK İlana Çıktı! Yeni İstihdam Alanı Oluşuyor
KYK İlana Çıktı! Yeni İstihdam Alanı Oluşuyor Duran Can Ateş
Bu içerik 15025 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

KYK İlana Çıktı! Yeni İstihdam Alanı Oluşuyor

Çeşitli kurumların alımlarını sizlere kamumemuru ekibi olarak ulaştırmaktayız, istihdam alanı oluşturmak ve personel açığını gidermek adına kurumlar alımlar gerçekleştirmekte buna göre, Kredi Yurtlar Kurumu kendi bünyesindeki Türkiye’de bulunan 395 yurtta işletmeler için ilana çıktı. İşletmelerin çalıştırma devri ile işkur üzerinden yeni istihdam alanlarının oluşması bekleniyor.  Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

 

Kamu kurum ve kuruluşları personel ve memur alımı yapmakta buna göre, Kredi Yurtlar Kurumu kız ve erkek yurtlarında bulunan işletme devri (çalıştırma) ile yeni istihdam alanlarının iş kurumu üzerinden açılması beklenmektedir. Bu işletmeler hangi alanlarda alım yapması öngörülüyor işte detaylar. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.

 

ALIM YAPILACAK KADRO DETAYLARI

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımları geçekleştirmeye devam etmekte buna göre, Kantin için devri üzerine kantin görevlisi veya satış temsilcisi, kuaför için bayan personel, berber için erkek personel, lokanta ve yemekhane için aşçı, aşçı yardımcısı, garson, temizlik görevlisi ve servis elemanı alımı yapılır. Fitness salonu için bay bayan öğretici, kırtasiye için kasiyer olması gerekiyor. Kuruma bağlı yurtlarda hizmet verecek lokanta, kantin, çamaşırhane, berber, bayan, kuaförü fotokopi-kırtasiye, internet, terzi, spor salonu v.b. küçük işletmeleri çalıştırmak üzere seçim yapılacaktır. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.

 

BAŞVURU DETAYLARI

Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımı  İşletici seçimine ait esaslar ile işletici adaylarına yapılacak dosya satışı ve kabulü işlemleri 05 Temmuz 2018 ile 13 Temmuz 2018 tarihleri arasında kyk.gsb.gov.tr sayfasında adresleri yer alan İl Müdürlüklerinde yapılacaktır. İşletici adayları başvurularını şahsen yapmak mecburiyetindedirler. Posta ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

KYK yurt alımları için (yurtkur.gsb.gov.tr/)

 

www.kamumemuru.com KYK Kredi Yurtlar Kurumu Türkiye
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?