En Az Lise Mezunu 160 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Yapılıyor

Yayımlanan ilanlar kapsamında en az lise mezunu KPSS puan şartına göre 160 sözleşmeli personel alımı yapılıyor. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

En Az Lise Mezunu 160 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Yapılıyor
En Az Lise Mezunu 160 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Yapılıyor Duran Can Ateş
Bu içerik 7210 kez okundu.

En Az Lise Mezunu 160 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Yapılıyor

Ülkemizin işsizlik problemini gidermek ve istihdam sağlamaya yönelik çalışmalar yapılmakta buna göre, Yayımlanan ilanlar kapsamında en az lise mezunu KPSS puan şartına göre 160 sözleşmeli personel alımı yapılıyor. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

İLANLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Üniversiteler tarafından sözleşmeli personel alım ilanları yayımlandı. Üniversiteler tarafından Devlet Personel Başkanlığının resmi web adresi aracılığı ile ilanlar yayımlandı. Yayımlanan ilanların toplamında en az lise mezunu KPSS puan şartına göre 160 sözleşmeli personel alımı yapılacağı ifade edildi. Başvuru sürecinde başarılar...

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI

Kamuya çok sayıda memur personel alımı yapılacağı geçtiğimiz haftalarda yaptığımız ilan haberleri ile  belirtilmişti. Yayımlanan ilanlara göre çeşitli alımlar yapılacak buna göre, Anadolu Üniversitesi tarafından yayımlanan ilanda Ağ Mühendisi, Yazılım Mühendisi, Sistem Mühendisi kadroları için 9 sözleşmeli personel alımı yapacağı ifade edildi. Söz konusu ilana başvurular 20 Haziran'da başladı ve 4 Temmuz 2018 tarihinde sona erecektir. İlana başvuru yapacak olan adaylar "www.anadolu.edu.tr" sitesinde DUYURULAR bölümünde bulunan formun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurularak diğer istenen evraklarla birlikte Anadolu Üniversitesi Personel Dairesi BaşkanlığıYunus Emre Kampüsü Eskişehir adresine şahsen veya posta yolu ile yapacaklardır.

Başvuru İçin (www.anadolu.edu.tr)

 

BOZOK ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Bozok Üniversitesi tarafından yayımlanan ilanda KPSS puan sıralamasına göre en az lise mezunu Hemşire, Lisans mezunu Hemşire, Ebe, Eczacı, Diyetisyen, Laborant, Sağlık Teknikeri, Psikolog ve Diğer Sağlık Personeli kadrolarında toplam 53 sözleşmeli personel alımı yapılacağı ifade edildi.

BAŞVURU DETAYLARI

Söz konusu ilana başvurular 22 Haziran'da başladı ve 6 Temmuz 2018 tarihine kadar devam edecektir.  Adaylar başvurularını Yozgat Üniversitesi tarafından belirtilen yönergelere uygun olarak Yozgat Bozok Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı'na şahsen yapacaklardır.

Başvuru iletişimleri için (https://bozok.edu.tr/)

 

ANKARA GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI

Kurumlar personel alımları yaparken bazı koşullar ve şartlarsunmakta buna göre, Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi tarafından yayımlanan ilanda 3 Adet Mühendis, 4 Tekniker, 2 Teknisyen ve 7 Adet Büro Personeli ve 2 Adet Destek Personeli kadroları için toplam 18 sözleşmeli personel alımı yapılacağı ifade edildi.

BAŞVURU DETAYLARI

 

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi tarafından yayımlanan ilanda 3 Adet Mühendis, 4 Tekniker, 2 Teknisyen ve 7 Adet Büro Personeli ve 2 Adet Destek Personeli kadroları için toplam 18 sözleşmeli personel alımı yapılacağı ifade edildi. Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı yayımladığı ilanında adayların ilana 2 Temmuz 17 Temmuz tarihleri arasında başvuru yapabilecekleri duyuruldu. Başvurular ise Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacak.

İletişim İçin (http://mgu.edu.tr/tr/)

 

DİCLE ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI

Kamu kurum ve kuruluşları bünyelerindeki memur personel açıklarını gidermek ve istihdam sağlamak  amaçlı farklı pozisyon ve niteliklerde memur personel alımı yapmaya devam etmektedir. Buna göre, Dicle Üniversitesi tarafından yayımlanan ilanda Hemşire, Sağlık Teknikeri, Eczacı, Fizyoterapist, Röntgen Teknisyeni, Laborant, Diğer Sağlık Personeli pozisyonlarına toplam 80 sözleşmeli personeli alımı yapılacağı ifade edildi.

 

BAŞVURU DETAYLARI

Birden fazla pozisyona başvuran adayların başvuruları ile Pozisyonu belirtilmemiş başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. İlana başvurular ilanın yayımlandığı tarihten (2 Temmuz 2018) itibaren 17 Temmuz'a kadar yapılabilecektir.

 

İletişim İçin (www.dicle.edu.tr/)

Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İŞKUR 3000-5200 TL ARASI MAAŞ İLE 7025 PERSONEL ALIYOR ( TIKLAYINIZ)

 
www.kamumemuru.com Personel Daire Başkanlığına Yozgat Üniversitesi KPSS Yunus Emre Kampüsü Eskişehir Devlet Personel Başkanlığının

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak