istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İşkur Aracılığıyla Üretim Planlama, Sağlık ve Yurt Yönetim Memuru Alımı Yapılıyor

Çok sayıda özel sektör firması ile kamu kurumu personel alım ilanlarını Türkiye İş Kurumu üzerinden ilan ediyorlar. Bu kapsamda siz okuyucularımıza üç farklı pozisyonda İşkur üzerinden yayımlanan ilanlara dair detayları derledik. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İşkur Aracılığıyla Üretim Planlama, Sağlık ve Yurt Yönetim Memuru Alımı Yapılıyor
İşkur Aracılığıyla Üretim Planlama, Sağlık ve Yurt Yönetim Memuru Alımı Yapılıyor Duran Can Ateş
Bu içerik 6300 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

İşkur Aracılığıyla Üretim Planlama, Sağlık ve Yurt Yönetim Memuru Alımı Yapılıyor

Ülkemizin personel alımı paylaşma sitesi olan İşkur aracılığı ile ilanlar yayınlanmakta yayınlanan ilanlar ile çok sayıda alım yapılmakta buna göre, Çok sayıda özel sektör firması ile kamu kurumu personel alım ilanlarını Türkiye İş Kurumu üzerinden ilan ediyorlar. Bu kapsamda siz okuyucularımıza üç farklı pozisyonda İşkur üzerinden yayımlanan ilanlara dair detayları derledik. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 


ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

 

Kamu kurumları personel alım ilanlarını Türkiye İş Kurumu üzerinden ilan ediyorlar. Devlete bağlı kurumlar ile Türkiye geneli çok sayıda şehirde yer alan özel sektör firması İşkur iş ilanları sayfası üzerinden yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapmaya devam ediyorlar. İşkur üzerinden onlarca pozisyon için yayımlanan ilanlarda 117 binden fazla alım ilanı yer alıyor. Bu kapsamda siz ziyaretçilerimize İşkur üzerinden yayımlanan 3 farklı pozisyona dair detayları derledik. Başvuru yapacak adaylara başarılar.

İLAN EDİLEN KADROLARA DAİR DETAYLAR

Çok sayıda özel sektör firması ile kamu kurumu personel alım ilanlarını Türkiye İş Kurumu üzerinden ilan ediyorlar buna göre, Türkiye İş Kurumu'nun internet sayfası üzerinden yayımlanan ilanlar arasında çeşitli eğitim seviyelerinden mezun adayların başvuruda bulunabileceği kadrolar bulunuyor. Bu haberimizde siz okuyucularımıza Yurt Yönetim Memuru, Sağlık Memuru ve Üretim Planlama Memuru pozisyonları için yayımlanan ilanları derledik. Kadro detaylarına göre İşkur üzerinden 33 Üretim Planlama Memuru, 9 Yurt Yönetim Memuru ve 5 Sağlık Memuru alımı için ilan bulunuyor. Bu kapsamda siz ziyaretçilerimize İşkur üzerinden yayımlanan 3 farklı pozisyona dair detayları derledik.

SÖZ KONUSU İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

 

Ülkemizin personel alımı paylaşma sitesi olan İşkur aracılığı ile ilanlar yayınlanmakta yayınlanan ilanlar ile çok sayıda alım yapılmakta buna göre, Haberimizin başında ve içeriğinde belirttiğimiz gibi söz konusu alım ilanları İşkur aracılığıyla adaylara duyuruluyor. İlanlara ulaşan adaylar kendilerine uygun ilanları tespit ettikten sonra ilanın içinde yer alan başvuru yönergelerine göre başvurularını yapabileceklerdir. Bu kapsamda yayımlanan ilanlara başvuruda bulunacak adaylar, ilanların detaylarını görebilmek adında İşkur'a üye olmaları gerekiyor. İşkur'a üye olan adaylar İşkur İş İlanları Arama sayfasına başvuruda bulunmak istedikleri kadronun adını yazıp ara butonun bastıklarında o pozisyon için yayımlanan ilanlara ulaşacaklar.

İşkur İş İlanları Arama Sayfasına ulaşmak için (https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=17871)

 

BAŞVURU KOŞULLARI

Bu koşullar her kurum ve firmaya göre farklılık göstermekte olup sizlere genel hatlarıyla aşağıda aktarıyoruz. Kamu kurumları ya da özel sektör firmaları tarafından yukarıda yer alan pozisyonlara başvuruda bulunacak adaylar, ilanı yayımlayan kurum veya firma tarafından belirlenen koşullara haiz olmalı.Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, ilanlarda belirtilen ve alım yapılacağı ilan edilen unvanlara göre belirlenen eğitim seviyelerinden mezun olmak (lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği pozisyonlar bulunuyor), bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ilanı yayımlayan kurum veya firma tarafından belirlenen yaş aralığında olmak, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması, alım yapılacak ilde ikamet etmek ya da edebilecek olmak ve ilanı yayımlayan kurumlar tarafından özel şartları karşılamak. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

İŞKUR 3000-5200 TL ARASI MAAŞ İLE 7025 PERSONEL ALIYOR ( TIKLAYINIZ)

 

www.kamumemuru.com İşkur Türkiye İş Kurumu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek