İşkur Aracılığıyla Üretim Planlama, Sağlık ve Yurt Yönetim Memuru Alımı Yapılıyor

Çok sayıda özel sektör firması ile kamu kurumu personel alım ilanlarını Türkiye İş Kurumu üzerinden ilan ediyorlar. Bu kapsamda siz okuyucularımıza üç farklı pozisyonda İşkur üzerinden yayımlanan ilanlara dair detayları derledik. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İşkur Aracılığıyla Üretim Planlama, Sağlık ve Yurt Yönetim Memuru Alımı Yapılıyor
İşkur Aracılığıyla Üretim Planlama, Sağlık ve Yurt Yönetim Memuru Alımı Yapılıyor Duran Can Ateş
Bu içerik 6651 kez okundu.

İşkur Aracılığıyla Üretim Planlama, Sağlık ve Yurt Yönetim Memuru Alımı Yapılıyor

Ülkemizin personel alımı paylaşma sitesi olan İşkur aracılığı ile ilanlar yayınlanmakta yayınlanan ilanlar ile çok sayıda alım yapılmakta buna göre, Çok sayıda özel sektör firması ile kamu kurumu personel alım ilanlarını Türkiye İş Kurumu üzerinden ilan ediyorlar. Bu kapsamda siz okuyucularımıza üç farklı pozisyonda İşkur üzerinden yayımlanan ilanlara dair detayları derledik. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 


ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

 

Kamu kurumları personel alım ilanlarını Türkiye İş Kurumu üzerinden ilan ediyorlar. Devlete bağlı kurumlar ile Türkiye geneli çok sayıda şehirde yer alan özel sektör firması İşkur iş ilanları sayfası üzerinden yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapmaya devam ediyorlar. İşkur üzerinden onlarca pozisyon için yayımlanan ilanlarda 117 binden fazla alım ilanı yer alıyor. Bu kapsamda siz ziyaretçilerimize İşkur üzerinden yayımlanan 3 farklı pozisyona dair detayları derledik. Başvuru yapacak adaylara başarılar.

İLAN EDİLEN KADROLARA DAİR DETAYLAR

Çok sayıda özel sektör firması ile kamu kurumu personel alım ilanlarını Türkiye İş Kurumu üzerinden ilan ediyorlar buna göre, Türkiye İş Kurumu'nun internet sayfası üzerinden yayımlanan ilanlar arasında çeşitli eğitim seviyelerinden mezun adayların başvuruda bulunabileceği kadrolar bulunuyor. Bu haberimizde siz okuyucularımıza Yurt Yönetim Memuru, Sağlık Memuru ve Üretim Planlama Memuru pozisyonları için yayımlanan ilanları derledik. Kadro detaylarına göre İşkur üzerinden 33 Üretim Planlama Memuru, 9 Yurt Yönetim Memuru ve 5 Sağlık Memuru alımı için ilan bulunuyor. Bu kapsamda siz ziyaretçilerimize İşkur üzerinden yayımlanan 3 farklı pozisyona dair detayları derledik.

SÖZ KONUSU İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

 

Ülkemizin personel alımı paylaşma sitesi olan İşkur aracılığı ile ilanlar yayınlanmakta yayınlanan ilanlar ile çok sayıda alım yapılmakta buna göre, Haberimizin başında ve içeriğinde belirttiğimiz gibi söz konusu alım ilanları İşkur aracılığıyla adaylara duyuruluyor. İlanlara ulaşan adaylar kendilerine uygun ilanları tespit ettikten sonra ilanın içinde yer alan başvuru yönergelerine göre başvurularını yapabileceklerdir. Bu kapsamda yayımlanan ilanlara başvuruda bulunacak adaylar, ilanların detaylarını görebilmek adında İşkur'a üye olmaları gerekiyor. İşkur'a üye olan adaylar İşkur İş İlanları Arama sayfasına başvuruda bulunmak istedikleri kadronun adını yazıp ara butonun bastıklarında o pozisyon için yayımlanan ilanlara ulaşacaklar.

İşkur İş İlanları Arama Sayfasına ulaşmak için (https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=17871)

 

BAŞVURU KOŞULLARI

Bu koşullar her kurum ve firmaya göre farklılık göstermekte olup sizlere genel hatlarıyla aşağıda aktarıyoruz. Kamu kurumları ya da özel sektör firmaları tarafından yukarıda yer alan pozisyonlara başvuruda bulunacak adaylar, ilanı yayımlayan kurum veya firma tarafından belirlenen koşullara haiz olmalı.Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, ilanlarda belirtilen ve alım yapılacağı ilan edilen unvanlara göre belirlenen eğitim seviyelerinden mezun olmak (lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği pozisyonlar bulunuyor), bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ilanı yayımlayan kurum veya firma tarafından belirlenen yaş aralığında olmak, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması, alım yapılacak ilde ikamet etmek ya da edebilecek olmak ve ilanı yayımlayan kurumlar tarafından özel şartları karşılamak. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

İŞKUR 3000-5200 TL ARASI MAAŞ İLE 7025 PERSONEL ALIYOR ( TIKLAYINIZ)

 

www.kamumemuru.com İşkur Türkiye İş Kurumu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak