50 KPSS Puanıyla Açıktan Atama İle 10 İtfaiye Eri Ve 8 Zabıta Alımı

KPSS 50 puan ile açıktan atama yolu ile 10 kişi itfaiye eri ve 8 kişi zabıta memuru alım ilanı yayınlandı. Başvuracaklar lise lisans mezunu olması gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

50 KPSS Puanıyla Açıktan Atama İle 10 İtfaiye Eri Ve 8 Zabıta Alımı
50 KPSS Puanıyla Açıktan Atama İle 10 İtfaiye Eri Ve 8 Zabıta Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 8775 kez okundu.

50 KPSS Puanıyla Açıktan Atama İle 10 İtfaiye Eri Ve 8 Zabıta Alımı

Ülkemizin işsizlik problemini gidermek ve istihdam sağlamaya yönelik çalışmalar yapılmakta buna göre, KPSS 50 puan ile açıktan atama yolu ile 10 kişi itfaiye eri ve 8 kişi zabıta memuru alım ilanı yayınlandı. Başvuracaklar lise lisans mezunu olması gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

İLANLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Kurumların personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Yeni yayınlanan ilana göre  İlk defa açıktan atanma yolu ile Erkek Kadın itfaiye eri ve Zabıta alımları yayınlanmış ve başvurular 16 Temmuz 2018 ile 25 Temmuz 2018 tarihleri arasında yapılacaktır. Alınacaklar lise veya lisans mezunu olması gerekmektedir. Kırşehir Mucur Belediyesi tarafından 8 Zabıta ve 10 İtfaiye Eri Alım için resmi duyuru yapmış ve 18 kişi istihdam edecektir. Başvuru şartları arasında bulunan kamu personeli seçme sınavına girmiş ve en az 50 puanı bulunması gerekmektedir.

BAŞVURULAR HAKKINDA BİLGİ

Kamuya çok sayıda memur personel alımı yapılacağı geçtiğimiz haftalarda yaptığımız ilan haberleri ile  belirtilmişti. Yayımlanan ilanlara göre, İtfaiye eri kadrolarına atanacaklar için sağlık açısından kapalı mekan, dar alan ve yükseklik gibi fobisi olmamak kaydıyla itfaiye teşkilatının çalışma şartlarına uygun olmaları. İtfaiye eri kadrolarına atanacaklar için itfaiye teşkilatının ihtiyacına göre belirlen en, 13/10/1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen en az b sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Başvuru sürecinde başarılar.

 

BAŞVURU SÜRECİ

Çeşitli kurumların alımlarını sizlere kamumemuru ekibi olarak ulaştırmaktayız, 

Alım yapılacak kuruma Adaylar başvuru belgelerini 16 Temmuz 2018 Pazartesi gününden 25 Temmuz 2018 Çarşamba günü saat 17.00’ ye kadar (mesai günlerinde saat 09:00 ile 17:00 arasında), müracaatlarını yapabilirler. Başvuru belgelerini Mucur Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Kadrolu itfaiye eri ve zabıta için (www.mucur.bel.tr/)

İŞKUR 3000-5200 TL ARASI MAAŞ İLE 7025 PERSONEL ALIYOR ( TIKLAYINIZ)

www.kamumemuru.com Mucur Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğü KPSS

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Devlet Kurumlarının Alt Birimlerine KPSS'siz ve 50 KPSS İle Memur ve İşçi Alımı Yapılacak
Devlet Kurumlarının Alt Birimlerine KPSS'siz ve 50 KPSS İle Memur ve İşçi Alımı Yapılacak
Birleşik Arap Emirlikleri'nden 2 Bin 660 Dolar Maaş Türk Personel Alımı Yapılacak
Birleşik Arap Emirlikleri'nden 2 Bin 660 Dolar Maaş Türk Personel Alımı Yapılacak