istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

50 KPSS Puanıyla Açıktan Atama İle 10 İtfaiye Eri Ve 8 Zabıta Alımı

KPSS 50 puan ile açıktan atama yolu ile 10 kişi itfaiye eri ve 8 kişi zabıta memuru alım ilanı yayınlandı. Başvuracaklar lise lisans mezunu olması gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

50 KPSS Puanıyla Açıktan Atama İle 10 İtfaiye Eri Ve 8 Zabıta Alımı
50 KPSS Puanıyla Açıktan Atama İle 10 İtfaiye Eri Ve 8 Zabıta Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 8610 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

50 KPSS Puanıyla Açıktan Atama İle 10 İtfaiye Eri Ve 8 Zabıta Alımı

Ülkemizin işsizlik problemini gidermek ve istihdam sağlamaya yönelik çalışmalar yapılmakta buna göre, KPSS 50 puan ile açıktan atama yolu ile 10 kişi itfaiye eri ve 8 kişi zabıta memuru alım ilanı yayınlandı. Başvuracaklar lise lisans mezunu olması gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

İLANLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Kurumların personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Yeni yayınlanan ilana göre  İlk defa açıktan atanma yolu ile Erkek Kadın itfaiye eri ve Zabıta alımları yayınlanmış ve başvurular 16 Temmuz 2018 ile 25 Temmuz 2018 tarihleri arasında yapılacaktır. Alınacaklar lise veya lisans mezunu olması gerekmektedir. Kırşehir Mucur Belediyesi tarafından 8 Zabıta ve 10 İtfaiye Eri Alım için resmi duyuru yapmış ve 18 kişi istihdam edecektir. Başvuru şartları arasında bulunan kamu personeli seçme sınavına girmiş ve en az 50 puanı bulunması gerekmektedir.

BAŞVURULAR HAKKINDA BİLGİ

Kamuya çok sayıda memur personel alımı yapılacağı geçtiğimiz haftalarda yaptığımız ilan haberleri ile  belirtilmişti. Yayımlanan ilanlara göre, İtfaiye eri kadrolarına atanacaklar için sağlık açısından kapalı mekan, dar alan ve yükseklik gibi fobisi olmamak kaydıyla itfaiye teşkilatının çalışma şartlarına uygun olmaları. İtfaiye eri kadrolarına atanacaklar için itfaiye teşkilatının ihtiyacına göre belirlen en, 13/10/1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen en az b sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Başvuru sürecinde başarılar.

 

BAŞVURU SÜRECİ

Çeşitli kurumların alımlarını sizlere kamumemuru ekibi olarak ulaştırmaktayız, 

Alım yapılacak kuruma Adaylar başvuru belgelerini 16 Temmuz 2018 Pazartesi gününden 25 Temmuz 2018 Çarşamba günü saat 17.00’ ye kadar (mesai günlerinde saat 09:00 ile 17:00 arasında), müracaatlarını yapabilirler. Başvuru belgelerini Mucur Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Kadrolu itfaiye eri ve zabıta için (www.mucur.bel.tr/)

İŞKUR 3000-5200 TL ARASI MAAŞ İLE 7025 PERSONEL ALIYOR ( TIKLAYINIZ)

www.kamumemuru.com Mucur Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğü KPSS
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek