TYP Adliye Ve İl Özel İdareleri 1270 Kamu Personel Alımı

TYP Yeni yayınlanan ilanlar ile 1270 kamu personeli alımlarını duyurdu. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

TYP Adliye Ve İl Özel İdareleri 1270 Kamu Personel Alımı
TYP Adliye Ve İl Özel İdareleri 1270 Kamu Personel Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 29365 kez okundu.

TYP Adliye Ve İl Özel İdareleri 1270 Kamu Personel Alımı

Temmuz ayının girmesinin ardından personel alımı için ilan yayımlayan kurumlar çeşitli alanlarda alımlar yapılmaya devam etmekte buna göre, TYP Yeni yayınlanan ilanlar ile adliyeler, il özel idare müdürlükleri, il müftülükleri, sosyal yardımlaşma vakıf müdürlükleri, il milli eğitim müdürlükleri ve belediyeler 1270 kamu personeli alımlarını duyurdu. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

 

Kamu kurum, kuruluş ve özel sektör firmaları alımlar yapmak üzere KPSS’siz ve KPSS’li kamu personel alımları yayınlandı buna göre, İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlar ile toplum yararına programı (TYP) kapsamında adliyeler, il özel idare müdürlükleri, müftülükler, sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı (sydv), belediyeler, ve milli eğitim il müdürlüklerine 1270 kamu personeli alımları yapıyor. KPSS şartsız 1270 personel alımına 10 Temmuz 2018 de sona erecektir. Başvuru sürecinde başarılar dileriz.

 

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Adalet Bakanlığına bağlı Adliyelere, il ilçe müftülükleri, Belediyeler, SYDV, Özel İdareler ve Milli Eğitim İl Müdürlüklerine yapılacaktır. Bu alımlar Çankırı, Trabzon, Erzincan, Ankara, Elazığ, Batman, Uşak ve İstanbul şehirleri için yapılmıştır. İŞKUR TYP alımlarını özellikle Belediye Başkanlığı, Eğitim Bakanlığına Bağlı Milli Eğitim Müdürlükleri, Valilikler ve Kaymakamlıklar nezdinde bulunan kamu kurum ve kuruluşları personel alım ihtiyaçlarını bu alımlar ile sağlamaktadır.

 

BAŞVURU KOŞULLARINA İLİŞKİN DETAYLAR

KPSS şartsız 1270 personel alımına 10 Temmuz 2018 de sona erecektir. Alımlar yapılırken güvenlik görevlisi, çevre düzenleme elemanı, çevre temizlik işçisi, bahçıvan, hizmetli ve ağaçlandırma personeli olarak gerçekleştiriliyor. Başvurular kısa süreliğine ilana çıkıp hemen başvuru süresi bittiği üzere sayfamızdan takip sağlayabilirsiniz. Başvurular bütün şehirlerde şu an itibari ile 10 Temmuz 2018 saat 23:59 kadar devam edecektir. TYP alımlarına ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunları başvurabiliyor. Ayrıca 18 yaşını doldurmuş, 40 yaşını bitirmemiş, iş kurumuna kayıtlı işsiz ve herhangi bir kurumdan maaş almıyor olanlar başvuru sağlayabilir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

TYP İŞKUR alımlarına başvuru yapmak için (https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx)

İŞKUR 3000-5200 TL ARASI MAAŞ İLE 7025 PERSONEL ALIYOR ( TIKLAYINIZ)

TYP İŞKUR www.kamumemuru.com KPSS

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Devlet Kurumlarının Alt Birimlerine KPSS'siz ve 50 KPSS İle Memur ve İşçi Alımı Yapılacak
Devlet Kurumlarının Alt Birimlerine KPSS'siz ve 50 KPSS İle Memur ve İşçi Alımı Yapılacak
Birleşik Arap Emirlikleri'nden 2 Bin 660 Dolar Maaş Türk Personel Alımı Yapılacak
Birleşik Arap Emirlikleri'nden 2 Bin 660 Dolar Maaş Türk Personel Alımı Yapılacak