27 Belediye Başkanlığı KPSS Şartsız Memur ve İşçi Alımı İçin İlan Yayımladı

27 farklı şehirde bu şehirlerde bulunan ilçelerde bulunan belediye başkanlıkları Türkiye İş Kurumu üzerinden memur ve işçi alım ilanı yayımladılar. Yayımlanan ilanların çoğunda adaylardan KPSS puan şartı da talep edilmedi. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

27 Belediye Başkanlığı KPSS Şartsız Memur ve İşçi Alımı İçin İlan Yayımladı
27 Belediye Başkanlığı KPSS Şartsız Memur ve İşçi Alımı İçin İlan Yayımladı Duran Can Ateş
Bu içerik 22763 kez okundu.

27 Belediye Başkanlığı KPSS Şartsız Memur ve İşçi Alımı İçin İlan Yayımladı

 

Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz bunun yanında, 27 farklı şehirde bu şehirlerde bulunan ilçelerde bulunan belediye başkanlıkları Türkiye İş Kurumu üzerinden memur ve işçi alım ilanı yayımladılar. Yayımlanan ilanların çoğunda adaylardan KPSS puan şartı da talep edilmedi. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Ülkemizde işsizliği önlemek ve işverenleri personel konusunda istihdamları doğru şekilde yapmak için sürekli personel alım ilanları yayınlanmakta, Personel alımları bilindiği üzere belediyeler memur personel ve işçi alım ilanlarının genellikle Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile adaylara duyuruyorlar. Söz konusu ilanı yayımlayan belediyelerin bulundukları şehirler, genel başvuru koşulları ve başvuruların nasıl yapılacağına ilişkin detaylar şu şekilde, Başarılar dileriz.

 

HANGİ ŞEHİRLERDE ALIM YAPILACAK?

27 farklı şehirde bu şehirlerde bulunan ilçelerde bulunan belediye başkanlıkları Türkiye İş Kurumu üzerinden memur ve işçi alım ilanı yayımladılar buna göre, Türkiye İş Kurumu'nun resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan ilanlar ile personel alımı yapacağını duyuran çok sayıda kamu kurumu bulunuyor. Bu kamu kurumlarının çok büyük bir kısmı belediye başkanlıklarından meydana gelirken ilan yayımlayan kurumlar arasında sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıfları, il özel idareleri gibi kurumlarda bulunuyor. Bu kapsamda İşkur üzerindenn personel alım ilanı yayımlayan kurumlar; Adıyaman, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kastamonu, Kırşehir, Konya, Mersin, Muğla, Niğde, Tekirdağ, Tokat, Yalova ve Zonguldak şehirlerinde yer alıyor. Başvuru sürecinde başarılar.

 

BAŞVURU KOŞULLARI

Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz bunun yanında, Memur ve işçi alımı yapacağını duyuran kamu kurumları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylara yönelik başvuru koşulları yayımlanır. Bu başvuru koşulları ilanı yayımlayan kurum hatta alım yapılacağı açıklanan pozisyonlara göre değişir. Söz konusu bu alımlara dair bilinmesi gerekenleri genel başlıkları ile aşağıda aktarıyoruz.  Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, alım yapılacağı pozisyon için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak. Başvuru sürecinde başarılar dileriz.

 

BAŞVURU ŞEKLİ KURUM TARAFINDAN BELİRLENİYOR?

Kamuya çok sayıda memur personel alımı yapılacağı geçtiğimiz haftalarda yaptığımız ilan haberleri ile  belirtilmişti. Yayımlanan ilanlara göre, haberimizin içeriğinde belirttiğimiz gibi belediye başkanlığı alım ilanları İşkur üzerinden yayımlanan ilanlar ile adaylara duyuruluyor. Ancak bu kurumlardan bazıları başvuruları İşkur üzerinden değil şahsen alıyor. Bazı belediye başkanlıkları ise adaylardan başvurular için gerekli evraklar istiyor. Tüm bu detayları aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Vermiş olduğumuz bağlantı ile personel alım ilanlarına ulaşabilir, detaylarını görüntüleyebilir ve başvurularınızı kurum tarafından belirlenen yönergeleri izleyerek yapabilirsiniz.  Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

İlanlara ulaşmak için TIKLAYINIZ

İŞKUR 3000-5200 TL ARASI MAAŞ İLE 7025 PERSONEL ALIYOR ( TIKLAYINIZ)

www.kamumemuru.co Türkiye İş Kurumu kamu KPSS

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak