istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Didim Belediyesi KPSS şartsız 71 Şoför ve İşçi Alacak

Aydın Didim Belediyesi KPSS şartsız 71 şoför ve işçi alımı iş ilanları iş kurumu üzerinden 11 Temmuz 2018 de yayınladı. Başvurular 20 Temmuz 2018 kadar devam edecektir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Didim Belediyesi KPSS şartsız 71 Şoför ve İşçi Alacak
Didim Belediyesi KPSS şartsız 71 Şoför ve İşçi Alacak Duran Can Ateş
Bu içerik 6608 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Didim Belediyesi KPSS şartsız 71 Şoför ve İşçi Alacak

Kamu kurum, kuruluş ve özel sektör firmaları alımlar yapmak üzere KPSS’siz ve KPSS’li kamu personel alımları yayınlandı buna göre, Aydın Didim Belediyesi KPSS şartsız 71 şoför ve işçi alımı iş ilanları iş kurumu üzerinden 11 Temmuz 2018 de yayınladı. Başvurular 20 Temmuz 2018 kadar devam edecektir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

 

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Temmuz ayının girmesinin ardından personel alımı için, İŞKUR tarafından yayınlanan ilan ile Aydın Didim Belediye Başkanlığına yerleştirilmek üzere KPSS’siz ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu 11 sözleşmeli şoför ve işçi alımı yayınladı. Başvurular 11 Temmuz 2018 de başlamış olup 20 Temmuz 2018 tarihinde sona erecektir. Başvuru sürecinde başarılar dileriz.

 

BAŞVURU KOŞUL DETAYLARI

Beden işçisi:

51 kişi için en az ilkokul en çok lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Sözlü sınav ile alım gerçekleşecektir.

Başvuru iş ilan numarası 00004541647 olarak verilmiştir.

 

Kamyon şoförü:

19 kişi için 00004541738 iş ilan numarası olarak yayınlanmıştır. E sınıfı ehliyetli, 1 yıl deneyimli, en az ilköğretim en çok lisans mezun adayların başvurusu kabul edilecektir.

 

Kepçe operatörü:

1 kişi için 00004541651 iş ilan numarası olarak yayınlanmıştır. G sınıfı ehliyetli 1 yıl deneyimli olmaları gerekmektedir. İlkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapabiliyor. Başvurular iş kurumu üzerinden verilen ilan numaraları ile on-line veya iş kurumu şubelerinden 20 Temmuz 2018 bitimine kadar yapılabilir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 

www.kamumemuru.com İŞKUR Aydın Didim Belediye Başkanlığına KPSS
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pegasus Bünyesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak
Pegasus Bünyesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak
BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek
BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek