THY 4 Bin 600 Personel Alımı Yapacak

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi: "Turkish Ground Services şirketi bin 600'e yakın eleman alacak. THY olarak biz de 3 bine yakın personel alacağız" dedi. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

THY 4 Bin 600 Personel Alımı Yapacak
THY 4 Bin 600 Personel Alımı Yapacak Duran Can Ateş
Bu içerik 23290 kez okundu.

THY 4 Bin 600 Personel Alımı Yapacak
Geçtiğimiz aylarda kurum ve kuruluşlar personel alımlarına hız verdi ve alımlar gerçekleştirmek için ilanlar yayınlandı buna göre, Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi: "Turkish Ground Services şirketi bin 600'e yakın eleman alacak. THY olarak biz de 3 bine yakın personel alacağız" dedi. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR 
Türkiye geneli faaliyet gösteren özel sektör firmaları ve kamu kurumları tarafından yayımlanan alım ilanlarına başvuru yapacak adayların öncelikle dikkat etmeleri gerekenler şu şekilde, THY Genel Müdürü Bilal Ekşi Yeni Havalimanı'na taşınma süreci ile ilgili detayları verdi. Ekşi, "İstanbul Yeni Havalimanı'na THY'nin taşınma süreci 31 Ekim saat 02.00'de başlayacak. 800 tırlık taşınma 12 saat sürecek. Turkish Ground Services şirketi bin 600'e yakın eleman alacak. THY olarak biz de 3 bine yakın personel alacağız." dedi. Başvuru sürecinde başarılar.

BAŞVURU İLİŞKİN DETAYLARI 
Çinli ZTO ve Hong Konglu PAL Air ile ortak şirket
Geçtiğimiz günlerde özel sektör ve Kamu kurumları, Üst kısımda personel alımları için kadro detaylarını verdiğimiz THY'nin kargo markası Turkish Cargo ile Çinli ZTO ve Hong Konglu PAL Air arasında ortak şirket eylül ayında kurulacağını ifade eden Ekşi, "2023 hedefleri doğrultusunda 4'ü kargo, 4 uçak siparişimiz bu yıl gelecek. 2019'da yeni nesil 41 uçağımız daha olacak." ifadelerini kullandı. THY 2018 personel alımı başvuru şartları henüz netlik kazanmadı. İlanlar yayınlandığı anda detayları belli olacaktır. Sitemizi takip ederek ilanlara ulaşabilirsiniz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İŞKUR 3000-5200 TL ARASI MAAŞ İLE 7025 PERSONEL ALIYOR ( TIKLAYINIZ)

THY www.kamumemuru.com Turkish Cargo Çinli ZTO ve Hong Konglu PAL Air

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak