36 Belediye Başkanlığı KPSS'li/KPSS'siz Memur ve İşçi Alımı İçin İlan Yayımladı

36 farklı şehirde yer alan belediye başkanlıkları memur ve işçi alımı ilan yayımladılar. Onlarca pozisyonda yapılacak memur ve işçi alım ilanlarına dair tüm bilinmesi gereken ayrıntıları siz okuyucularımızla paylaşıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

36 Belediye Başkanlığı KPSS'li/KPSS'siz Memur ve İşçi Alımı İçin İlan Yayımladı
36 Belediye Başkanlığı KPSS'li/KPSS'siz Memur ve İşçi Alımı İçin İlan Yayımladı Duran Can Ateş
Bu içerik 27973 kez okundu.

36 Belediye Başkanlığı KPSS'li/KPSS'siz Memur ve İşçi Alımı İçin İlan Yayımladı
Devlete bağlı kurumlar ve özel sektörde faaliyet gösteren firmalar işçi ve personel alımlarına devam ediyorlar buna göre, 36 farklı şehirde yer alan belediye başkanlıkları memur ve işçi alımı ilan yayımladılar. Onlarca pozisyonda yapılacak memur ve işçi alım ilanlarına dair tüm bilinmesi gereken ayrıntıları siz okuyucularımızla paylaşıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 
 
ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR 

Ülkemizde işsizliği önlemek ve işverenleri personel konusunda istihdamları doğru şekilde yapmak için sürekli personel alım ilanları yayınlanmakta, Devlet kurumları; Devlet Personel Başkanlığı, Türkiye İş Kurumu ve kendilerine ait internet siteleri üzerinden yayımladıkları ilanlar ile çok sayıda işçi ve memur alımı yapıyorlar. Başvuru sürecinde başarılar. 
 
36 BELEDİYE MEMUR VE İŞÇİ ALIMI YAPIYOR

Çok sayıda özel sektör firması ile kamu kurumu personel alım ilanları yayınlamakta buna göre, 36 farklı şehirde yer alan belediye başkanlıklarının yayımladıkları ilanları derledik. Söz konusu bu ilanlarda onlarca meslek grubundan memur ve işçi alımı yapılıyor. Her türlü eğitim seviyesinden mezun adayların başvuru yapabilecekleri ilanların yayımlandıkları şehirler ise şu şekilde;

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER
Adıyaman, Afyon, Ağrı, Aksaray, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Elazığ, Eskişehir, Giresun, Diyarbakır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karaman, Kastamonu, Kırıkkale, Konya, Kütahya, Manisa, Muğla, Nevşehir, Niğde, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Yalova. Yukarıda yer alan belediyeler ve bu belediyelere bağlı birimler tarafından yayımlanan ilanlara başvuru koşullarını sizlere aktarıyoruz. 


BELEDİYELERE MEMUR ALIMI KOŞULLARI

Kamuya çok sayıda memur personel alımı yapılacağı geçtiğimiz haftalarda yaptığımız ilan haberleri ile  belirtilmişti. Yayımlanan ilanlara göre çeşitli alımlar yapılacak buna göre, 36 farklı şehirde yer alan belediye başkanlıkları memur ve işçi alımı ilan yayımladılar. Memur ve işçi alım ilanı yayımlayan belediye başkanlıklarına başvuru yapacak adayların her ilanı yayımlayan kurum tarafından belirlenen koşulları taşıması gerekiyor. Bizler siz okuyucularımıza söz konusu genel başvuru koşullarını aşağıda aktarıyoruz. Bu koşullar arasında, ''Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, alım yapılacağı pozisyon için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.'' şartları yer alıyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Personel alımları gerçekleştiren kurumlar ilanlar yayınlamakta, yayınlanan ilanlar ile pesonel istihdamı sağlamak ve işsizliği önlemek gibi amaçlar edinen kurumlar çeşitli personel alımları gerçekleştirmekte, Belediye Başkanlıkları tarafından yayımlanan ilanlara başvurular çoğunlukla ilanın yayımlandığı belediyenin İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü'ne şahsen yapılır. Ancak bu başvuru şekli her belediye için geçerli değildir. Söz konusu ilanlara ulaşmak için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 


36 farklı şehirde yer alan belediyeler tarafından yayımlanan ilan metinleri için  (http://www.iskur.gov.tr/tr-tr/anasayfa/kurumd%C4%B1%C5%9F%C4%B1kamui%C5%9F%C3%A7ial%C4%B1m%C4%B1.aspx)

  81 İL 100 BİN İŞ İLANI İÇİN (TIKLAYINIZ )

www.kamumemuru.com İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü Devlet Personel Başkanlığı Türkiye İş Kurumu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak