istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR 17 Temmuz tarihi İtibariyle Kamu ve Firmalara 115 Bin 635 işçi, Memur, Personel Alımı Yapılacak!

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile Türkiye geneli rekor sayıda personel alımı yapılacak. 115 bin işçi, memur, personel alımı için ilanlar yayımlandı. Eğitim düzeyinde en az lise, önlisans ve Lisans mezunu adaylardan en çok hangi unvanlarda alım yapılacak! Başvurular nasıl yapılacak? Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İŞKUR 17 Temmuz tarihi İtibariyle Kamu ve Firmalara 115 Bin 635 işçi, Memur, Personel Alımı Yapılacak!
İŞKUR 17 Temmuz tarihi İtibariyle Kamu ve Firmalara 115 Bin 635 işçi, Memur, Personel Alımı Yapılacak! Duran Can Ateş
Bu içerik 27257 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

İŞKUR 17 Temmuz tarihi İtibariyle Kamu ve Firmalara 115 Bin 635 işçi, Memur, Personel Alımı Yapılacak! 

 

Ülkemizin personel alımı paylaşma sitesi olan İşkur aracılığı ile ilanlar yayınlanmakta yayınlanan ilanlar ile çok sayıda alım yapılmakta buna göre, Türkiye İş Kurumu aracılığı ile Türkiye geneli rekor sayıda personel alımı yapılacak. 115 bin işçi, memur, personel alımı için ilanlar yayımlandı. Eğitim düzeyinde en az lise, önlisans ve Lisans mezunu adaylardan en çok hangi unvanlarda alım yapılacak! Başvurular nasıl yapılacak?  Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

 
ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR 

Çok sayıda özel sektör firması ile kamu kurumu personel alım ilanlarını Türkiye İş Kurumu üzerinden ilan ediyorlar buna göre,  Kamu kurumlarına ve özel firmalara 115 Bin 635 işçi, memur ve personel alımı yapılacak. Türkiye genelinde personel alım ilanları yayımlamaya devam eden Türkiye İş Kurumu eğitim düzeyinde lise mezunu çok sayıda iş ilanı yayımlandı. Bilindiği gibi Devlet Personel Başkanlığı ve İŞKUR aracılığı ile yapılacak alımlarda rekor düzeydeki personel alımı yapılacak. En çok alım yapılan meslekler arasında özel güvenlik personeli, beden işçisi, şoför, büro memuru gibi kadrolarda olacak. Adaylar başvurularını şahsen yapabilecek. İşte detaylar.. Başvuru sürecinde başarılar.. 

EN ÇOK ALIM YAPILAN MESLEKLER! 

Çok sayıda özel sektör firması ile kamu kurumu personel alım ilanlarını Türkiye İş Kurumu üzerinden ilan ediyorlar buna göre, İŞKUR üzerinden 17 Temmuz tarihi itibari ile 30 bin 399 beden işçisi alımı yapılacak. Adayların eğitim düzeyinde ilköğretim mezunu olmaları, beden gücü ile yapılabilecek olan işlere uygun olmaları gerekmektedir. Temizlik görevlisi alımlarında adayların firmaların temizlik işlerinde görevlendirilmek üzere 4 bin 421 personel alımı yapılacak. Satış danışmanı alımlarında 4 bin 43 kişilik iş ilanı bulunuyor. Diğer en çok alım yapılan meslekler ise; 

 1. İşçisi (Genel) 30 Bin 399 

 1. Temizlik Görevlisi 4 Bin 421 

 1. Satış Danışmanı / Uzmanı 4 Bin 043 

 1. Garson (Servis Elemanı) 3 Bin 327 

 1. Makineci (Dikiş) 3 Bin 298 

 1. Güvenlik Görevlisi 3 Bin 246 

 1. Büro Memuru (Genel) 2 Bin 225 

 1. Reyon Görevlisi 2 Bin 001 

 1. Kasiyer Bin 979 

 1. Ön Muhasebeci Bin 523 

 1. Şoför-Yük Taşıma Bin 487 

 1. Gazaltı (Mıg-Mag) Kaynakçısı Bin 479 

 1. Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Bin 400 

 1. Turizm Ve Otelcilik Elemanı Bin 370 

 1. Konfeksiyon İşçisi Bin 195 

 1. Ambar/Depo Görevlisi Bin 049 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK! 

Başvurular İŞKUR esube aracılığı ile internet ortamında yapılabilecek. Şahsen başvurularda ise Türkiye İş Kurumu şubelerinde meslek danışmanları aracılığı ile başvuru yapılabilecek. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

www.kamumemuru.com İŞKUR Türkiye İş Kurumu Devlet Personel Başkanlığı www.iskur.gov.tr/
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?