İŞKUR 17 Temmuz tarihi İtibariyle Kamu ve Firmalara 115 Bin 635 işçi, Memur, Personel Alımı Yapılacak!

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile Türkiye geneli rekor sayıda personel alımı yapılacak. 115 bin işçi, memur, personel alımı için ilanlar yayımlandı. Eğitim düzeyinde en az lise, önlisans ve Lisans mezunu adaylardan en çok hangi unvanlarda alım yapılacak! Başvurular nasıl yapılacak? Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İŞKUR 17 Temmuz tarihi İtibariyle Kamu ve Firmalara 115 Bin 635 işçi, Memur, Personel Alımı Yapılacak!
İŞKUR 17 Temmuz tarihi İtibariyle Kamu ve Firmalara 115 Bin 635 işçi, Memur, Personel Alımı Yapılacak! Duran Can Ateş
Bu içerik 27618 kez okundu.

İŞKUR 17 Temmuz tarihi İtibariyle Kamu ve Firmalara 115 Bin 635 işçi, Memur, Personel Alımı Yapılacak! 

 

Ülkemizin personel alımı paylaşma sitesi olan İşkur aracılığı ile ilanlar yayınlanmakta yayınlanan ilanlar ile çok sayıda alım yapılmakta buna göre, Türkiye İş Kurumu aracılığı ile Türkiye geneli rekor sayıda personel alımı yapılacak. 115 bin işçi, memur, personel alımı için ilanlar yayımlandı. Eğitim düzeyinde en az lise, önlisans ve Lisans mezunu adaylardan en çok hangi unvanlarda alım yapılacak! Başvurular nasıl yapılacak?  Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

 
ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR 

Çok sayıda özel sektör firması ile kamu kurumu personel alım ilanlarını Türkiye İş Kurumu üzerinden ilan ediyorlar buna göre,  Kamu kurumlarına ve özel firmalara 115 Bin 635 işçi, memur ve personel alımı yapılacak. Türkiye genelinde personel alım ilanları yayımlamaya devam eden Türkiye İş Kurumu eğitim düzeyinde lise mezunu çok sayıda iş ilanı yayımlandı. Bilindiği gibi Devlet Personel Başkanlığı ve İŞKUR aracılığı ile yapılacak alımlarda rekor düzeydeki personel alımı yapılacak. En çok alım yapılan meslekler arasında özel güvenlik personeli, beden işçisi, şoför, büro memuru gibi kadrolarda olacak. Adaylar başvurularını şahsen yapabilecek. İşte detaylar.. Başvuru sürecinde başarılar.. 

EN ÇOK ALIM YAPILAN MESLEKLER! 

Çok sayıda özel sektör firması ile kamu kurumu personel alım ilanlarını Türkiye İş Kurumu üzerinden ilan ediyorlar buna göre, İŞKUR üzerinden 17 Temmuz tarihi itibari ile 30 bin 399 beden işçisi alımı yapılacak. Adayların eğitim düzeyinde ilköğretim mezunu olmaları, beden gücü ile yapılabilecek olan işlere uygun olmaları gerekmektedir. Temizlik görevlisi alımlarında adayların firmaların temizlik işlerinde görevlendirilmek üzere 4 bin 421 personel alımı yapılacak. Satış danışmanı alımlarında 4 bin 43 kişilik iş ilanı bulunuyor. Diğer en çok alım yapılan meslekler ise; 

 1. İşçisi (Genel) 30 Bin 399 

 1. Temizlik Görevlisi 4 Bin 421 

 1. Satış Danışmanı / Uzmanı 4 Bin 043 

 1. Garson (Servis Elemanı) 3 Bin 327 

 1. Makineci (Dikiş) 3 Bin 298 

 1. Güvenlik Görevlisi 3 Bin 246 

 1. Büro Memuru (Genel) 2 Bin 225 

 1. Reyon Görevlisi 2 Bin 001 

 1. Kasiyer Bin 979 

 1. Ön Muhasebeci Bin 523 

 1. Şoför-Yük Taşıma Bin 487 

 1. Gazaltı (Mıg-Mag) Kaynakçısı Bin 479 

 1. Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Bin 400 

 1. Turizm Ve Otelcilik Elemanı Bin 370 

 1. Konfeksiyon İşçisi Bin 195 

 1. Ambar/Depo Görevlisi Bin 049 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK! 

Başvurular İŞKUR esube aracılığı ile internet ortamında yapılabilecek. Şahsen başvurularda ise Türkiye İş Kurumu şubelerinde meslek danışmanları aracılığı ile başvuru yapılabilecek. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

www.kamumemuru.com İŞKUR Türkiye İş Kurumu Devlet Personel Başkanlığı www.iskur.gov.tr/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak