MKE Lise Mezunu İşçi Alım İlanı Yayımlandı!

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü işçi alımı yapacağını duyurdu. Söz konusu ilan Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımlanırken adaylardan talep edilen başvuru şartlarına haiz olmaları gerektiği belirtildi. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

MKE Lise Mezunu İşçi Alım İlanı Yayımlandı!
MKE Lise Mezunu İşçi Alım İlanı Yayımlandı! Duran Can Ateş
Bu içerik 8896 kez okundu.

MKE Lise Mezunu İşçi Alım İlanı Yayımlandı!
Devlete bağlı kurumlar ve özel sektörde faaliyet gösteren firmalar işçi ve personel alımlarına devam ediyorlar buna göre, Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü işçi alımı yapacağını duyurdu. Söz konusu ilan Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımlanırken adaylardan talep edilen başvuru şartlarına haiz olmaları gerektiği belirtildi. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
Ülkemizde işsizliği önlemek ve işverenleri personel konusunda istihdamları doğru şekilde yapmak için sürekli personel alım ilanları yayınlanmakta buna göre, "Kurumumuzun Kırıkkale’de bulunan MKE Ağır Silah ve Çelik Fabrikası Müdürlüğüne belirsiz süreli çalıştırılmak üzere engelli işçi statüsünde (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş olanlar arasından) 1 sürekli işçi (Lise ve dengi okul mezunu - CNC) alımı yapılacaktır." ifadelerine yer verildi. Ayrıca ilan metni içinde yer alan diğer detaylarda ise;
Ülke genelinde personel alımları yapılmakta bunların büyük çoğunluğu devlete bağlı kurumlar olurken özel sektörde de personel alımları olmakta. Buna göre, "Alınacak sürekli işçiler için, Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüklerinden talepte bulunulmak suretiyle 09.08.2009 tarih ve 27314 sayıl Resmi Gazete’de yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine uygun olarak işlem yapılacaktır. Başvurular, Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yapılacaktır. İlan detayları ve başvuru süresi Türkiye İş Kurumu internet sitesinden takip edilebilir. Başvuru sürecinde başarılar.
Not: Sınav tarihi ve yeri başvurular tamamlandıktan sonra ilan edilecektir." açıklamaları yer aldı.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?
Yayımlanan ilana yapılacak olan başvurular; 20 Temmuz 2018 tarihinde (bugün) başladı ve 30 Temmuz 2018 tarihinde sona erecek. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

www.kamumemuru.com Türkiye İş Kurumu MKE Ağır Silah ve Çelik Fabrikası Müdürlüğü Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü Devlet Personel Başkanlığı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak