İstanbul Zeytinburnu Belediyesi 42 Zabıta Alımı (Bay Bayan)

İstanbul Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Bay Bayan 42 zabıta memur alımı gerçekleştiriyor. Alımlar yapılırken sözlü sınav (mülakat) sistemi uygulanacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 İstanbul Zeytinburnu Belediyesi 42 Zabıta Alımı (Bay Bayan)
 İstanbul Zeytinburnu Belediyesi 42 Zabıta Alımı (Bay Bayan) Duran Can Ateş
Bu içerik 12454 kez okundu.


İstanbul Zeytinburnu Belediyesi 42 Zabıta Alımı (Bay Bayan)
Kamu kurum ve kuruluşları yayımladıkları personel alım ilanları ile kamu personeli alımlarına devam ediyorlar. Bu haberimizde siz okuyucularımıza  Mahalli idareler internet adresinde yayınladığı ilan ile İstanbul Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Bay Bayan 42 zabıta memur alımı gerçekleştiriyor. Alımlar yapılırken sözlü sınav (mülakat) sistemi uygulanacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLARA İLİŞKİN DETAYLAR
Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz buna göre, Memur alımına başvuracaklar başvuru formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurmaları istenilen diğer belgelerle birlikte 06 Ağustos 2018 gününden 10 Ağustos 2018 günü mesai bitimine kadar (mesai günlerinde saat 09.00 ile 17.00 arasında) Belediye Yazı İşleri Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir. Başvurular şahsen yapılacaktır. Posta ile veya diğer şekillerde yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Başvuracak adaylar herhangi bir ön lisans mezunu olması gerekmektedir. Başvuru sürecinde başarılar.

BAŞVURU SÜRECİNDE İSTENEN BELGELER
Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre,  Nüfus cüzdanı veya kimlik kartı fotokopisi, Diploma veya Mezuniyet Belgesi fotokopisi, KPSS sonuç belgesinin internet çıktısı, Yabancı okul mezunları için denklik belgesi fotokopisi, Görevini devamlı olarak yapmaya engel durumu olmadığına dair beyan, 2 adet vesikalık fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacaktır) olması gerekmektedir. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı ve giriş sınavına katılmak isteyenlerden istenilen belgelerin aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri tasdik edilebilir. Başvuru sürecinde başarılar.

BAŞVURU KOŞULLARI
657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinin (A) fıkrasında belirtilen genel şartların yanı sıra Belediye Zabıta Yönetmeliğinin 13/A maddesinde yer alan  özel şartlara göre, zabıta memuru kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmaması ve sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak. Boy ve kilo tespitleri belediyemizce yapılacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.


İstanbul Zeytinburnu zabıta memuru alım için (www.zeytinburnu.istanbul/)

İstanbul Zeytinburnu zabıta www.kamumemuru.com KPSS İstanbul Zeytinburnu Belediye Başkanlığı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak