Kamuya 3 Binden Fazla Kamu Personeli Alımı Yapılıyor (En Az Lise Mezunu)

Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla kamuya 3 binden fazla personel alımı yapılıyor. Söz konusu yayımlanan ilanlarda ise adaylardan talep edilen genel ve özel başvuru şartlarına yer veriliyor. Peki hangi kurum kaç kamu personeli alımı yapıyor? Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Kamuya 3 Binden Fazla Kamu Personeli Alımı Yapılıyor (En Az Lise Mezunu)
Kamuya 3 Binden Fazla Kamu Personeli Alımı Yapılıyor (En Az Lise Mezunu) Duran Can Ateş
Bu içerik 10935 kez okundu.

Kamuya 3 Binden Fazla Kamu Personeli Alımı Yapılıyor (En Az Lise Mezunu)
Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz buna göre, Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla kamuya 3 binden fazla personel alımı yapılıyor. Söz konusu yayımlanan ilanlarda ise adaylardan talep edilen genel ve özel başvuru şartlarına yer veriliyor. Peki hangi kurum kaç kamu personeli alımı yapıyor? Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
Ülkemizde işsizliği önlemek ve işverenleri personel konusunda istihdamları doğru şekilde yapmak için sürekli personel alım ilanları yayınlanmakta, Kamu kurum ve kuruluşları tarafından kamu personel alım ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Söz konusu yayımlanan ilanlarla beraber 3 binden fazla kamu personeli alımı yapılacağı belirtilirken ilanlarda adaylardan talep edilen genel ve özel başvuru şartlarına yer veriliyor. Başvuru yapacaklara başarılar.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Devlete bağlı kurumlar ve özel sektörde faaliyet gösteren firmalar işçi ve personel alımlarına devam ediyorlar buna göre, Yayımlanan ilanlarda adaylardan talep edilen genel başvuru şartları arasında yer alan şartlarda ise adayların dikkat etmeleri gereken şartlar yer aldı. Ayrıca bu şartlara haiz olmayan adayların başvuru yapmamaları, yapmaları durumunda ise geçersiz olacağı belirtildi. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.
Genel başvuru şartları arasında yer alan detaylarda ise;

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmak,

Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla kamuya 3 binden fazla personel alımı yapılıyor. Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak şartlarına yer veriliyor.

BAŞVURU ŞART VE DETAYLARI
Ayrıca adaylardan talep edilen diğer genel başvuru şartları arasında ise; 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması sonucu olumlu olmak Askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş bulunmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesinde yer alan koşulları taşımak. Türk Vatandaşı olmak, Kurum tarafından belirlenen yaş şartlarını taşımak, Kurum tarafından belirlenen ve alım yapılacak unvana göre öğrenim şartlarını taşımak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Kurumların özel kanun veya diğer mevzuatında aranan şartları taşımak şartları yer almakta. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İLANLAR

3 binden fazla kamu personeli alımı için yayımlanan ilanlar;
Yüksek Seçim Kurulu 175 Kamu Personel Alım İlanı
Savunma Sanayii Müsteşarlığı 60 Sözleşmeli Personel Alım İlanı 
ÖSYM Başkanlığı Sözleşmeli Personel Alım İlanı 
Londra Başkonsolosluğu 1 Sözleşmeli Sekreter Alım İlanı
Gıda Bakanlığı İlanları
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı
Kırıkkale Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı
Gaziantep Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı 
Kültür ve Turizm Bakanlığı 112 Kamu Personel Alım İlanı
Jandarma Genel Komutanlığı 2375 Uzman Erbaş Alım İlanı 
4 Farklı Kadroda işçi alım ilanı

Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

  81 İL 100 BİN İŞ İLANI İÇİN (TIKLAYINIZ )

www.kamumemuru.com Devlet Personel Başkanlığı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak