KPSS Şartsız 224 Büro, İdari, Sağlık, Destek Personeli ve Kamu İşçisi Alım İlanı Yayımlandı

4 farklı devlet kurumu kamu personeli ve kamu işçisi alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan ilanlarda çok sayıda pozisyonda personel alımı yapılacağı açıklandı. Yayımlanan ilanlarda ayrıca adaylardan KPSS puanı talep edilmedi. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

KPSS Şartsız 224 Büro, İdari, Sağlık, Destek Personeli ve Kamu İşçisi Alım İlanı Yayımlandı
KPSS Şartsız 224 Büro, İdari, Sağlık, Destek Personeli ve Kamu İşçisi Alım İlanı Yayımlandı Duran Can Ateş
Bu içerik 17301 kez okundu.

KPSS Şartsız 224 Büro, İdari, Sağlık, Destek Personeli ve Kamu İşçisi Alım İlanı Yayımlandı 

Ülkemizde 81 İlde işsizliği önlemek ve işverenleri personel konusunda istihdamları doğru şekilde yapmak için sürekli personel alım ilanları yayınlanıyor. İlanda 4 farklı devlet kurumu kamu personeli ve kamu işçisi alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan ilanlarda çok sayıda pozisyonda personel alımı yapılacağı açıklandı. Yayımlanan ilanlarda ayrıca adaylardan KPSS puanı talep edilmedi. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR  

Ülkemizde işsizliği önlemek ve işverenleri personel konusunda istihdamları doğru şekilde yapmak için sürekli personel alım ilanları yayınlanmakta,  3 farklı şehirde bulunan 4 farklı kamu kurumu yayımladıkları ilanlar ile kadrolarında personel açığı bulunan birimlerinde görevlendirmek üzere kamu personeli alımı yapacaklarını duyurdular. Yayımlanan ilanlarda lise, önlisans ve lisans mezunu kamu personeli alımları yapılırken en az ilkokul mezunu olmak koşuluyla çeşitli meslek gruplarından kamu işçisi alımı yapılıyor. İlanları yayımlayan kurumlar ve kadro detayları ile başvuru koşullarını sizlere aşağıda aktarıyoruz. Başvuru sürecinde başarılar.  

KAMU KURUMLARINA PERSONEL ALIMI BAŞVURU KOŞULLARI 

Devlete bağlı kurumlar ve özel sektörde faaliyet gösteren firmalar işçi ve personel alımlarına devam ediyorlar buna göre, 4 farklı devlet kurumu kamu personeli ve kamu işçisi alımı yapacağını duyurdu bununla beraber personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların başvurularının geçerli olması için bazı genel ve özel koşullara haiz olmaları gerekiyor. Bu başvuru koşulları kadrodan kadroya farklılık göstermekte olduğu gibi her kurum kendine göre bazı özel koşullarda talep edebiliyor.  Sizlere ilanlara dair genel koşulları aşağıda aktarıyoruz. Başvuru yapacaklara başarılar. 

 

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI NELER? 

 İşte genel hatlarıyla başvuru koşulları; 

Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, askerlik hizmetini yapmış olmak, tecilli veya muaf bulunmak, görevini yapmaya engel olabilecek akıl sağlığı sorunu bulunmamak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucu olumlu olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak. Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan, Anayasal düzene ve bu düzenin işletişine karşı suçlardan mahrum olmamak. ilan metinlerinde yer alan kadrolar için belirlenmiş eğitim seviyesinden mezun olmak ve kurumlar tarafından alım yapılacak kadroya göre belirlenmiş özel şartları karşılamak.  

İLANLARA DAİR DETAYLAR 

Ülkemizde 81 İlde işsizliği önlemek ve işverenleri personel konusunda istihdamları doğru şekilde yapmak için sürekli personel alım ilanları yayınlanıyor. İlanda 4 farklı devlet kurumu kamu personeli ve kamu işçisi alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan ilanlarda çok sayıda pozisyonda personel alımı yapılacağı açıklandı buna göre detaylar aşağıdadır; 

İstanbul Sarıyer Belediyesi Personel Alım İlanı 

İstanbul Sarıyer Belediyesine bağlı SARBEL A.Ş yayımladığı ilanında Büro elemanı, Radyoloji Uzmanı, Enfeksiyon Uzmanı, Acil Tıp Teknisyeni, Elektrikçi, Tornacı, Bakım Elemanı pozisyonlarında personel alımı yapılacağı ilan edildi.  

Personel alımı için yayımlanan ilan için : (sarbel.com.tr/) 

 

İstanbul Sarıyer Belediyesi Personel Alım İlanı (2) 

İstanbul Sarıyer Belediyesine bağlı SARBEL A.Ş yayımladığı ikinci alım ilanında 35 personel alımı yapacağını ve yapılacak bu alımların Takip Saha Elemanı, Engelli Temizlik Personeli, Engelli Ofis İçi Yardımcı Personel, Engelli yardımcı Personel, Engelli İşçi pozisyonlarında olacağını duyurdu. Kurum hangi kadrodan ne kadar personel alımı yapılacağına dair detay vermedi.  

 

Personel alımı için yayımlanan ilan için : (sarbel.com.tr/) 

 

Kırklareli Lüleburgaz Belediyesi  

Kırklareli Lüleburgaz Belediyesi Personel Hizmetleri yayımladığı bir ilan ilen çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapacağını açıkladı. Belediye tarafından yayımlanan ilanda yer alan boş kadrolar şöyle, İdari Personel, İnovasyon Merkezi Koordinatörü, Bahçıvan, İnşaat Teknikeri, Rekreasyon Uzmanı, Özel Güvenlik Görevlisi, Çöp Toplama Araç Şoförü pozisyonlarında personel alımı yapacak.  

Personel alımı için yayımlanan ilan için : (https://www.luleburgaz.bel.tr/) 

 

Şırnak Cizre Belediyesi  

Şırnak Cizre Belediyesi Personel Hizmetleri yayımladığı bir ilan ile 150 personel alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan ilan göre alımlar 50 destek personeli (farklı alanlarda uzman ve yetkin ve diğer işlerde çalışabilecek kişiler) ve 100 kamu işçisi pozisyonlarına yapılacak.   

Personel alımı için yayımlanan ilan için : (https://www.cizre.bel.tr/) 

 

İLANLARA BAŞVURULAR 

Yukarıda detayları ve ilan metinlerini aktardığımız personel alım ilanlarına başvurular her kurumun kendi belirlediği yöntem ile yapılacak. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

 

 

www.kamumemuru.com Şırnak Cizre Belediyesi Kırklareli Lüleburgaz Belediyesi İstanbul Sarıyer Belediyesine KPSS

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak