istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

125 Vardiya Amiri ve Danışma Memuru Alımı İçin İşkur'da İlan Yayımlandı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile Vardiya Amiri ve Danışma Memuru alımı yapacaklarını duyurdular. Peki adaylar ilanlara nasıl başvuru yapacaklar? Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

125 Vardiya Amiri ve Danışma Memuru Alımı İçin İşkur'da İlan Yayımlandı
125 Vardiya Amiri ve Danışma Memuru Alımı İçin İşkur'da İlan Yayımlandı Duran Can Ateş
Bu içerik 11768 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

125 Vardiya Amiri ve Danışma Memuru Alımı İçin İşkur'da İlan Yayımlandı 

Kamu kurum ve kuruluşları personel ve memur alımı yapmak üzere Türkiye geneli çok sayıda şehirde yer alan Kamu kurumları ve özel sektör firmaları Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile Vardiya Amiri ve Danışma Memuru alımı yapacaklarını duyurdular. Peki adaylar ilanlara nasıl başvuru yapacaklar? Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR 

Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz buna göre, Çoğunluğu özel sektör firması tarafından yayımlanmış ilan olmak üzere Türkiye İş Kurumu'nun üzerinden binlerce personel alım ilanı bulunuyor. Bu alım ilanları arasında yer alan Vardiya Amiri ve Danışma Memuru alım ilanlarına dair detayları sizlere aktarıyoruz. İlanlara başvuru koşulları ve yayımlanan ilanlara başvuru şartlarına dair bilinmesi gerekenleri haberimizde siz okuyucularımıza aktarıyoruz. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz. 

KADRO DETAYLARI 

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Türkiye İş Kurumu'nun resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan personel alım ilanına göre iki kadrodan toplam 125 personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilanlara göre oluşan kadro detayları ve hangi kadrodan kaç personel alımı yapılacağına ilişkin bilgileri sizlere aktarıyoruz. İşkur üzerinden yayımlanan ilanlar arasında, Vardiya Amiri (Genel) pozisyonu için 27, Vardiya Amiri - İmalat pozisyonu için 25 ve Danışma Memuru pozisyonu için 83 personel alım ilanı bulunuyor.  

BAŞVURU KOŞULLARI 

 
Kamu kurumları ve özel sektör firmaları Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile Vardiya Amiri ve Danışma Memuru alımı yapacaklarını duyurdular. Buna göre, Vardiya Amiri ve Danışma Memuru alım ilanlarına başvuru yapacak adayların ilanları yayımlayan firmalar tarafından belirlenen özel koşulları sağlamaları gerekiyor. Bu koşulları ana hatlarıyla sizlere aktarıyoruz.  Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak. 

BAŞVURULAR İŞKUR ÜZERİNDEN 

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Türkiye İş Kurumu'nun internet sayfası üzerinden yayımlanan Vardiya Amiri ve Danışma Memuru alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını internet üzerinden ya da firmanın belirlediği şekilde yapacaklar. İlanlara ulaşmak isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantıları kullanarak ilanlara ulaşabilirler. Ayrıca ilanlara dair detayları görüntülemek için İşkur'un internet adresine üyeliğinizin bulunması gerekiyor.  Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

Danışma Memuru alım ilanları için  (https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=17871) 

Vardiya Amiri alım ilanları için (https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=17871) 

 

Danışma Memuru Vardiya Amiri Türkiye İş Kurumu İşkur
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek