istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

DSİ, Öğretmenevi, Polisevi Gibi Kamu Kurumları KPSS Puanıyla Personel Alıyor

Kamu Personeli Seçme Sınavı puanıyla personel alımı yapacağını ilan eden kurumların ilanlarını sizlere derledik. İlanları yayımlayan kamu kurumları ve bu kurumlar tarafından ilan edilen açık pozisyonlara dair ayrıntıları haberimizden ulaşabilirsiniz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

DSİ, Öğretmenevi, Polisevi Gibi Kamu Kurumları KPSS Puanıyla Personel Alıyor
DSİ, Öğretmenevi, Polisevi Gibi Kamu Kurumları KPSS Puanıyla Personel Alıyor Duran Can Ateş
Bu içerik 15904 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

DSİ, Öğretmenevi, Polisevi Gibi Kamu Kurumları KPSS Puanıyla Personel Alıyor 

 

Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz buna göre,  Türkiye'nin farklı şehirlerinde yer alan kamu kurumları yayımladıkları ilanlar ile kamu personeli alımı yapıyorlar. Bu haberimizde Kamu Personeli Seçme Sınavı puanıyla personel alımı yapacağını ilan eden kurumların ilanlarını sizlere derledik. İlanları yayımlayan kamu kurumları ve bu kurumlar tarafından ilan edilen açık pozisyonlara dair ayrıntıları haberimizden ulaşabilirsiniz.  Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

  

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR 

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Bilindiği üzere artık çok sayıda kamu kurumu Türkiye İş Kurumu'nun internet sitesi üzerinden personel alımı için ilan yayımlıyor. Başvuru sürecinde adaylara başarılar. 

ALIM YAPACAK KAMU KURUMLARI 

Türkiye İş Kurumu üzerinden personel alım ilanı yayımlayan kamu kurumları; 

Polisevi Müdürlüğü, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü(Kamu), Türkiye Sanayi Sevk Ve İdare Enstitüsü, Öğretmenevi Ve Akşam Sanat Okulu, Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Sarıoğlan Sulama Birliği, Ayvalık Belediye Başkanlığı, Kulu Belediye Başkanlığı, Beyşehir Belediye Başkanlığı, İstanbul Vakıflar Bölge Müd Vakıflar, Kaçkar İtfaiye Mezbahane Ve Katı Atık Birliği, İl Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğü, Edikli Belediye Başkanlığı, İl Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğü, Yenipazar Belediyesi, Eleşkirt Belediye Başkanlığı Makina Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü(Kamu Grubu), Kilis İl Milli Eğitim Müdürlüğü. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR 

Kamu kurumları tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan işçi ve memur kadroları, 

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)İnsansız Hava Aracı (İHA) Pilotu, Harita ve Kadastro Teknikeri, Büro Memuru (Genel), Büro İşçisi, Temizlik Görevlisi, Pide Ustası, Döner Ustası, Aşçı, Beko Loder (Kazıcı - Yükleyici) Operatörü, Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı, Bilgisayarlı Nümerik Kontrol (CNC) Teknisyeni, Çöpçü, Şoför (Yolcu Taşıma), Tarım İşçisi (Tarla Ürünleri), İş Makineleri Operatörü, Otomotiv Elektromekanikeri/Otomotiv Diagnostik (Arıza Tespit Ve Giderme), Beton Parke ve Bordür Taşı Döşeme İşçisi, Diğer Hayvan Yetiştiricileri Ve Tarım İşçileri, Sıhhi Tesisatçı, İnşaat Mühendisi, Harita Mühendisi, Mimar, İnşaat Mühendisi, Biyosidal Ürün Uygulayıcısı. 

BAŞVURU KOŞULLARI 

Ülke genelinde personel alımları yapılmakta bunların büyük çoğunluğu devlete bağlı kurumlar olurken özel sektörde de personel alımları olmakta. Buna göre, Personel alım ilanı yayımlayan kurumlar tarafından açıklanan pozisyonlara başvuru yapacak adayların her kurum tarafından açıklanan başvuru koşulunu sağlaması gerekiyor. 

İlanlarda yer alan başvuru koşulları şu şekilde; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, alım yapılacağı pozisyon için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak. Bu koşullara ek bazı kurumlar adaylardan KPSS puan şartı talep edebiliyor. Bazı kurumlar ise KPSS şartı olmadan alım yapacağını duyurdu. Tüm bu detayları haberimizin altında yer alan bağlantı aracılığıyla görüntüleyebilirsiniz. Başvuru yapacaklara başarılar dileriz. 

 

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK? 

Başvuru yapacak olan adaylar Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına İşkur'un internet sitesine üye olarak ya da İşkur Müdürlüklerine bizzat başvuruda bulunarak yapabilirsiniz. Yayımlanan ilanları görüntülemek ve ilanlara başvuru yapmak için (https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx) 

 Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

www.kamumemuru.com Türkiye İş Kurumu İşkur Müdürlüklerine KPSS Kamu Personeli Seçme Sınavı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?