FARKLI KADROLARDA 9 BİN 650 PERSONEL ALIMI YAPILIYOR

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından ilanlar yayımlandı. Buna göre toplam da 9 bin 650 personel alımı yapılıyor. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

FARKLI KADROLARDA 9 BİN 650 PERSONEL ALIMI  YAPILIYOR
FARKLI KADROLARDA 9 BİN 650 PERSONEL ALIMI  YAPILIYOR  Duran Can Ateş
Bu içerik 17343 kez okundu.

FARKLI KADROLARDA 9 BİN 650 PERSONEL ALIMI  YAPILIYOR  

 

Kamu kurum ve kuruluşları personel ve memur alımı yapmak üzere buna göre, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından ilanlar yayımlandı. Buna göre toplam da 9 bin 650 personel alımı yapılıyor. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR 

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile yayımlanan ilan detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdadır. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz. 

7155 PERSONEL ALIMI YAPILACAK KADROLAR 

7155 Büro Memuru, Şoför ve Güvenlik Görevlisi alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu alımlar "Büro Memuru (Genel), Büro Memuru (İdari İşler), Şoför-Yük Taşıma, Şoför (Yolcu Taşıma), Kamyon şoförü, Tır-Çekici Şoförü, Kamyonet Şoförü, Traktör Şoförü, Makam Şoförü, Taksi Şoförü, Servis Şoförü (Okul), Minibüs Şoförü, Vidanjör Şoförü, Otobüs Kaptanı (Şoförü), Güvenlik Görevlisi, Güvenlik Görevlisi (Silahsız), Güvenlik Görevlisi (Silahlı)" kadroları için gerçekleştirilecektir. 

DETAYLAR İÇİN (www.iskur.gov.tr/) 

 

TYP PERSONELİ ALIMI 

Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz buna göre, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile 2 Bin 370 TYP personeli alımı yapılacağı belirtildi. Yayımlanan ilanda Çevre temizliği, Kamusal altyapının yenilenmesi, Park düzenlemeleri, Ağaçlandırma pozisyonlarında personel alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu Ankara, Adana, Tokat ve İstanbul illeri için personel alımı yapılacağı ifade edildi. Başvuruları iş kurumu üzerinden yapılacak alımlara iş kurumu üzerinden on-line veya şahsen başvuru yapılabilir.  

DETAYLAR İÇİN (www.iskur.gov.tr/) 

  

VARDİYA AMİRİ VE DANIŞMA MEMURU ALIMI 

Geçtiğimiz aylarda kurum ve kuruluşlar personel alımlarına hız verdi ve alımlar gerçekleştirmek için ilanlar yayınlandı buna göre, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile Vardiya Amiri ve Danışma Memuru alımı için ilan yayımlandı. Buna göre 125 personel alımı yapılacağı ifade edildi. Konu ile ilgili olarak Vardiya Amiri (Genel) pozisyonu için 27, Vardiya Amiri - İmalar pozisyonu için 28 Ve Danışma Memuru pozisyonu için 83 personel alımları yapılacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

DETAYLAR İÇİN (www.iskur.gov.tr/) 

 

www.iskur.gov.tr/ www.kamumemuru.com Danışma Memuru Vardiya Amiri - İmalar pozisyonu Türkiye İş Kurumu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı