istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

THY En Az Lise Mezunu Kabin Memuru Alım İlanı Yayımladı!

Türk Hava Yolları memur olarak görev yapmak isteyen adaylar için alım ilanı yayımladı. Yayımlanan ilana göre Kabin Memuru alımı yapılacak. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

THY En Az Lise Mezunu Kabin Memuru Alım İlanı Yayımladı!
THY En Az Lise Mezunu Kabin Memuru Alım İlanı Yayımladı! Duran Can Ateş
Bu içerik 10767 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

THY En Az Lise Mezunu Kabin Memuru Alım İlanı Yayımladı! 

 

Çeşitli kurum ve kuruluşlar personel alımı yapmakta, yayımı yapılan bu kurumları siz değerli okurlarımız ile paylaşıyoruz. Alım yapan Türk Hava Yolları memur olarak görev yapmak isteyen adaylar için alım ilanı yayımladı. Yayımlanan ilana göre Kabin Memuru alımı yapılacak. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.   

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR   

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Türk Hava Yolları kendi resmi internet sitesindeki yayımlamış olduğu ilana göre bünyesindeki memur personel eksikliği için kabin memuru alımı yapacağını belirtti. Türk Hava Yolları kazandığı bir çok ödül ile ülkemizi temsil eden ortaklığı sürecinde bünyesin de çalıştırmak üzere Bayan Kabin memuru alımı yapacağını belirtti. Başvuru yapacak adaylar mutlaka belirtilen nitelikleri taşımak zorundadırlar. Haberimizin devamında ilgili genel şartlara ulaşabilirsiniz. Başvuru sürecinde başarılar dileriz.  

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR? 

Geçtiğimiz aylarda kurum ve kuruluşlar personel alımlarına hız verdi ve alımlar gerçekleştirmek için ilanlar yayınlandı buna göre, Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz bunun yanında, Türk Hava YollarıTHY ) alımını yapacağı Kabin memuru pozisyonuna başvuru yapacak adayların mutlaka Bayan olmaları gerekmektedir. Bu doğrultuda adaylardan, İletişim Becerisi yüksek olmak, Ekip çalışmasına yatkın olmak, Dinamik ve Güler yüzlü olmaları gerekmektedir. Ayrıca adaylardan En az lise mezunu olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak veya Mavi kart sahibi olanlar, Ocak 1988 ve Aralık 1997 tarihleri arasında doğmuş olmak, İyi derecede ingilizce bilmek, Adli sicil kaydı ve Adli sicil arşivi bulunmamak, 160 vm ile 180 cm boyları arasında olmak, Sağlık açısından uçuşlara ve görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Kabin memuru üniformasını giydiğinde, vücudunun görünecek yerlerinde dövme, piercing, yanık ve yara izi gibi izler bulunmamak ve Daha önce THY veya diğer uçuş firmalarından disiplin cezası ile ayrılmamış olmaları gerekmektedir.  Başvuruların nasıl yapıldığına ilişkin bilgiler aşağıda mevcuttur.  

NOT: Boy-kilo ölçümleri, THY A.O. veya THY A.O.’nun belirleyeceği kurum/kuruluş tarafından yapılacaktır. 

BAŞVURULAR: 

Başvuru yapacak adaylar başvurularını yapabilmeleri için yukarıdaki şartları taşımak zorundadırlar. Buna göre başvurular Türk Hava Yolları( THY ) resmi internet sayfası olan, www.thy.com üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvuru şartlarını taşımayan adaylar başvuru yapamayacak ve başvuruları geçersiz sayılacaktır. İlan hakkında daha detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için (https://www.turkishairlines.com/tr-tr/kariyer/is-ilanlari-duyurular/thy-ao-kabin-memuru-olarak-gorev-yapacak-bayan-calisma-arkadaslari-ariyor/index.html) 

Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.   

www.kamumemuru.com Türk Hava Yolları THY kabin memuru
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek