THY En Az Lise Mezunu Kabin Memuru Alım İlanı Yayımladı!

Türk Hava Yolları memur olarak görev yapmak isteyen adaylar için alım ilanı yayımladı. Yayımlanan ilana göre Kabin Memuru alımı yapılacak. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

THY En Az Lise Mezunu Kabin Memuru Alım İlanı Yayımladı!
THY En Az Lise Mezunu Kabin Memuru Alım İlanı Yayımladı! Duran Can Ateş
Bu içerik 11152 kez okundu.

THY En Az Lise Mezunu Kabin Memuru Alım İlanı Yayımladı! 

 

Çeşitli kurum ve kuruluşlar personel alımı yapmakta, yayımı yapılan bu kurumları siz değerli okurlarımız ile paylaşıyoruz. Alım yapan Türk Hava Yolları memur olarak görev yapmak isteyen adaylar için alım ilanı yayımladı. Yayımlanan ilana göre Kabin Memuru alımı yapılacak. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.   

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR   

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Türk Hava Yolları kendi resmi internet sitesindeki yayımlamış olduğu ilana göre bünyesindeki memur personel eksikliği için kabin memuru alımı yapacağını belirtti. Türk Hava Yolları kazandığı bir çok ödül ile ülkemizi temsil eden ortaklığı sürecinde bünyesin de çalıştırmak üzere Bayan Kabin memuru alımı yapacağını belirtti. Başvuru yapacak adaylar mutlaka belirtilen nitelikleri taşımak zorundadırlar. Haberimizin devamında ilgili genel şartlara ulaşabilirsiniz. Başvuru sürecinde başarılar dileriz.  

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR? 

Geçtiğimiz aylarda kurum ve kuruluşlar personel alımlarına hız verdi ve alımlar gerçekleştirmek için ilanlar yayınlandı buna göre, Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz bunun yanında, Türk Hava YollarıTHY ) alımını yapacağı Kabin memuru pozisyonuna başvuru yapacak adayların mutlaka Bayan olmaları gerekmektedir. Bu doğrultuda adaylardan, İletişim Becerisi yüksek olmak, Ekip çalışmasına yatkın olmak, Dinamik ve Güler yüzlü olmaları gerekmektedir. Ayrıca adaylardan En az lise mezunu olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak veya Mavi kart sahibi olanlar, Ocak 1988 ve Aralık 1997 tarihleri arasında doğmuş olmak, İyi derecede ingilizce bilmek, Adli sicil kaydı ve Adli sicil arşivi bulunmamak, 160 vm ile 180 cm boyları arasında olmak, Sağlık açısından uçuşlara ve görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Kabin memuru üniformasını giydiğinde, vücudunun görünecek yerlerinde dövme, piercing, yanık ve yara izi gibi izler bulunmamak ve Daha önce THY veya diğer uçuş firmalarından disiplin cezası ile ayrılmamış olmaları gerekmektedir.  Başvuruların nasıl yapıldığına ilişkin bilgiler aşağıda mevcuttur.  

NOT: Boy-kilo ölçümleri, THY A.O. veya THY A.O.’nun belirleyeceği kurum/kuruluş tarafından yapılacaktır. 

BAŞVURULAR: 

Başvuru yapacak adaylar başvurularını yapabilmeleri için yukarıdaki şartları taşımak zorundadırlar. Buna göre başvurular Türk Hava Yolları( THY ) resmi internet sayfası olan, www.thy.com üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvuru şartlarını taşımayan adaylar başvuru yapamayacak ve başvuruları geçersiz sayılacaktır. İlan hakkında daha detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için (https://www.turkishairlines.com/tr-tr/kariyer/is-ilanlari-duyurular/thy-ao-kabin-memuru-olarak-gorev-yapacak-bayan-calisma-arkadaslari-ariyor/index.html) 

Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.   

www.kamumemuru.com Türk Hava Yolları THY kabin memuru

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak