istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Emniyet Genel Müdürlüğü ( EGM ) Farklı Pozisyonlarda Personel Alımı Sona Eriyor!

Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak için geçtiğimiz günler bir ilan yayımladı ve farklı pozisyonlarda işçi personel alımı yapılıyor. Ancak başvurularda son güne gelindi. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Emniyet Genel Müdürlüğü ( EGM ) Farklı Pozisyonlarda Personel Alımı Sona Eriyor!
Emniyet Genel Müdürlüğü ( EGM ) Farklı Pozisyonlarda Personel Alımı Sona Eriyor! Duran Can Ateş
Bu içerik 8673 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Emniyet Genel Müdürlüğü ( EGM ) Farklı Pozisyonlarda Personel Alımı Sona Eriyor! 

Kurumların personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Yeni yayınlanan ilana göre, Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak için geçtiğimiz günler bir ilan yayımladı ve farklı pozisyonlarda işçi personel alımı yapılıyor. Ancak başvurularda son güne gelindi. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

İLANLARA İLİŞKİN DETAYLAR 

Ülkemizin işsizlik problemini gidermek ve istihdam sağlamaya yönelik çalışmalar yapılmakta buna göre, Geçtiğimiz günlerde Devlet Personel başkanlığı tarafından yayımlanmış olan ilana göre Emniyet Genel Müdürlüğübünyesindeki işçi personel eksikliğini gidermek için farklı pozisyonlarda personel alımı yapacak. Başvuruların geçtiğimiz günlerde başlaması ile artık sona ermektedir. Henüz başvuru yapmamış olan veya başvuru işlemini bitirmemiş olan adaylar için birkez daha bilgi veriyor olacağız. Yayımlanan ilana göre Emniyet Genel Müdürlüğü Türkiye İş Kurumu aracılığı ile, 1 Resepsiyon Görevlisi,1 Temizlik Görevlisi ve 1 Pizza ustası alımı yapılacak. Başvuru sürecinde başarılar. 

 

BAŞVURU ŞARTLARI: 

Kamuya çok sayıda memur personel alımı yapılacağı geçtiğimiz haftalarda yaptığımız ilan haberleri ile  belirtilmişti. Yayımlanan ilanlara göre, Başvuru yapacak adaylardan, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından puan almış olmak, Engelli pozisyonu için EKPSS puanına sahip olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Adli Sicil kaydı bulunmamak şartları aranacaktır. 

BAŞVURULAR: 

Çeşitli kurumların alımlarını sizlere kamumemuru ekibi olarak ulaştırmaktayız, Başvuru yapacak adaylar başvurularına 25 Temmuz 2018 tarihi itibari ile başladılar ve adaylara verilen 10 günlük başvuru süresi sona ermektedir. Buna göre adayların en geç 03 Ağustos 2018 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gereklidir. Başvurular, son başvuru gününe kadar Türkiye İş kurumu ( İŞKUR ) üzerinden yapılacaktır. Adayların Müdürlüklere yapacakları başvurular kesinlikle geçerli olmayacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

İlan hakkında daha detaylı bilgi almak için (www.iskur.gov.tr/) 

 

www.kamumemuru.com www.iskur.gov.tr/ İŞKUR Türkiye İş kurumu ÖSYM Devlet Personel başkanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?