Belediyeler KPSS'li KPSS'siz 645 İşçi Memur Personel Alımı Yapıyor

Yayımlanan ilanlara göre farklı belediyeler bünyelerindeki memur personel eksikliğini gidermek için farklı pozisyonlarda toplam 645 kişilik boş kadro ile memur personel alımı yapmaktadırlar. Haberimizin devamında alım yapan belediyelere ve detaylara ulaşacaksınız. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Belediyeler KPSS'li KPSS'siz 645 İşçi Memur Personel Alımı Yapıyor
Belediyeler KPSS'li KPSS'siz 645 İşçi Memur Personel Alımı Yapıyor Duran Can Ateş
Bu içerik 14615 kez okundu.

Belediyeler KPSS'li KPSS'siz 645 İşçi Memur Personel Alımı Yapıyor 

Kamu kurum ve kuruluşları personel ve memur alımı yapmak üzere Türkiye geneli çok sayıda şehirde yer alan Kamu kurumları ve özel sektör firmaları alımlar yapacak olup, Yayımlanan ilanlara göre farklı belediyeler bünyelerindeki memur personel eksikliğini gidermek için farklı pozisyonlarda toplam 645 kişilik boş kadro ile memur personel alımı yapmaktadırlar. Haberimizin devamında alım yapan belediyelere ve detaylara ulaşacaksınız. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR Sayfa Sonu 

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre,  Devlet Personel Başkanlığı her geçen gün yeni bir ilan yayımlamakta ve bu yayımlanan ilanlara göre farklı belediyeler bünyelerindeki memur personel eksikliğini gidermek için alım yapmaktadır. Bu haberimizde sizlere farklı 6 belediye için ilanları vereceğiz. Devlet Personel Başkalığı tarafından yayımlanmış olan ilanlara göre 6 farklı belediye bünyesine 645 kişilik kadro ile işçi, Personel ve memur alımı gerçekleştirecek. Buna göre Belediyeler 645 personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar mutlaka belirtilen genel şartları ve özel şartları taşımak zorundadırlar. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.  

HANGİ BELEDİYELER ALIM YAPIYOR: 

Ülkemizin işsizlik problemini gidermek ve istihdam sağlamaya yönelik çalışmalar yapılmakta buna göre, Geçtiğimiz günlerde Devlet Personel başkanlığı tarafından yayımlanmış olan ilana göre Kamuya alım yapan 6 belediye toplamda 645 kişilik kadro ile alım yapacak. Buna göre, Çardaklı Belediyesi 1, İstanbul Büyükşehir Belediyesi 500, Zeytinburnu Belediyesi 42, Lice Belediyesi 1, Kadrıköy Belediyesi 1 ve Tarsus belediyesi 100 memur personel alımı yapacak. 

GENEL ŞARTLAR NELERDİR? 

Kamuya çok sayıda memur personel alımı yapılacağı geçtiğimiz haftalarda yaptığımız ilan haberleri ile  belirtilmişti. Yayımlanan ilanlara göre, Belediye iş ilanların için genellikle adaylardan, 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesine göre, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak ve görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak şartları aranacaktır. Ayrıca adaylardan bazı özel nitelikler aranmaktadır. Bu niteliklere göre ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından puan almış olmaları gerekmektedir. Aşağıda sizlere belediyeler hakkında kısa açıklamalı bilgiler vereceğiz ve ilanların detaylarına ulaşabileceksiniz. Çeşitli kurumların alımlarını sizlere kamumemuru ekibi olarak ulaştırmaktayız. 

GENEL BİLGİLER: 

Çardaklı Belediyesi: Çardaklı Belediyesi bünyesine 1 kişilik boş kadro ile Tahsildar alacak. Bu yönde adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 55 puan almış olmak şartı istenmektedir. Başvurular ise, en geç 13 Ağustos 2018 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Detay bilgi almak için (www.cardakli.bel.tr/) 

 

Kadıköy Belediyesi: İstanbulda bulunan Kadıköy belediyesi bünyesine sözleşmeli olarak 1 kişilik boş kadro ile Tabip alımı yapacağını açıkladı. Ayrıca yayımlanan ilana göre adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı niteliği bulunmuyor. Adaylar başvurularını en geç 06 Ağustos 2018 tarihine kadar gerçekleştirmek zorundadırlar. Detaylı bilgi almak için (www.kadikoy.bel.tr/) 

 

Lice Belediyesi: Lice beyediyesi bünyesindeki çalışan personel eksikliğini karşılamak için 1 kişilik boş kadro ile Peyzaj mimarı alımı yapacak. Adayların bu yönde Kamu Personeli Seçme Sınavından P3 puan türünden en az 60 puan almış olmaları ve başvurularını en geç 08 Ağustos 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Detaylı bilgi almak için (https://www.lice.bel.tr/) 

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi: İstanbul büyükşehir Belediyesi toplamda 500 kişilik boş kadro ile Zabıta Memuru alımı gerçekleştirecek. Bna göre, Lise Mezunu, 375, Ön Lisans Mezunu 82 ve Lisans Mezunu 43 olmak üzere toplamda 500 zabıta memuru alımı yapılacak. Adayların bu yönde Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Başvuru hakkında detaylı bilgi almak için (https://www.ibb.istanbul/) 

 

Tarsus Belediyesi: Tarsus belediyesi bünyesine toplamda 100 kişilik boş kadro ile işçi personel alımı yapacak. Bu yönde 78 Beden İşçisi, 15 Kamyon Şoförü, 3 Elektrik Mesleğine işçi personel, 2 Elektrik Ark Kaynakçısı ve 2 Marangoz alınacak. Yayımlanan ilanda adaylara KPSS şartı belirtilmemektedir. Ayrıca başvuru yapılabilmesi için en az İlköğretim Mezunu olunması zorunludur. Detaylı bilgi için (www.tarsus.bel.tr/) 

 

İstanbul Zeytinburnu Belediyesi: Zeytinburnu Belediyesi bünyesine toplamda 42 kişilik boş kadro ile Ön Lisans mezunu olan Zabıta Memuru alımı yapacak. Adayların Kamu Personeli Seçme Sınavından Ön Lisans seviyesinde KPSSP93 puan türünden en az 70 puan almış olmaları gerekmektedir. Buna göre başvurular en geç 10 Ağustos 2018 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Detaylı bilgi için (www.zeytinburnu.istanbul/) 

 

Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

 

www.kamumemuru.com İstanbul Zeytinburnu Belediyesi Tarsus Belediyesi İstanbul Büyükşehir Belediyesi Lice Belediyesi Kadıköy Belediyesi Çardaklı Belediyesi Devlet Personel başkanlığı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak