Türk Hava Yolları KPSS Şartsız Personel Alımı

Türk Hava Yolları Kurumsal İletişim Başkanlığı tarafından yayınlanan personel alımı ilanı yayınlandı. Adaylarda başvuracağı branşa göre çeşitli başvuru şartları aranmaktadır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Türk Hava Yolları KPSS Şartsız Personel Alımı
Türk Hava Yolları KPSS Şartsız Personel Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 15272 kez okundu.

Türk Hava Yolları KPSS Şartsız Personel Alımı 

Çok sayıda özel sektör firması ile kamu kurumu personel alım ilanlarını Türk Hava Yolları  üzerinden ilan ediyorlar buna göre,  Türk Hava Yolları Kurumsal İletişim Başkanlığı tarafından yayınlanan personel alımı ilanı yayınlandı. Adaylarda başvuracağı branşa göre çeşitli başvuru şartları aranmaktadır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

 

  
ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR  

Kamu kurum, kuruluş ve özel sektör firmaları alımlar yapmak üzere KPSS’siz ve KPSS’li kamu personel alımları yayınlandı buna göre, Türk Hava Yolları Kurumsal İletişim Başkanlığı’nın yayınlamış olduğu ilanda, Kurumsal İletişim Başkanlığı’nda görevlendirmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı. Başvuru yapmak isteyen adayların Türk Hava Yolları resmi internet sitesi üzerinden online olarak başvuru yapmaları gerekmektedir.  Başvuru sürecinde başarılar dileriz. 

 

BAŞVURU KOŞUL DETAYLARI 

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Türk Hava Yolları personel alımında adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak, 1 Ocak 1985 ve sonrası doğmuş olmak olarak belirtilmiştir. Ayrıca adayların en az dört yıllık eğitim veren üniversitelerden lisans derecesinde mezun olması, çok iyi derecede İngilizce bilmesi, daha önce Türk Hava Yolları veya diğer kuruluşlardaki görevlerinden disiplinsizlik nedeniyle ile ayrılmamış olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır. 

Ülkemizde işsizliği önlemek ve işverenleri personel konusunda istihdamları doğru şekilde yapmak için sürekli personel alım ilanları yayınlanmakta buna göre, Adaylarda aranan nitelikler; Microsoft Office programlarına hakim olmak, iletişim becerisi yüksek olmak, seyahat engeli olmamak, temsil ve sunum yeteneği yüksek olmak, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü olmak olarak belirtilmiştir. Başvuru sürecinde başarılar..  

 

BAŞVURULARIN NASIL YAPILACAĞINA İLİŞKİN 

Başvuru yapacak erkek adayların askerlikle ilişiği olmaması da başvuru sırasında adaylarda aranan şartlardan birisidir. Adaylarda tecrübe şartı olarak kurumsal iletişim alanında en az 3 yıllık iş tecrübe sahip olmak şartı aranmaktadır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

 

Türk Hava Yolları Kurumsal İletişim Başkanlığı personel alımına başvuru yapmak için (https://www4.thy.com/cv/cvKurIletisim.jsf) 

 

www.kamumemuru.com Türk Hava Yolları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak