istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Türk Hava Yolları KPSS Şartsız Personel Alımı

Türk Hava Yolları Kurumsal İletişim Başkanlığı tarafından yayınlanan personel alımı ilanı yayınlandı. Adaylarda başvuracağı branşa göre çeşitli başvuru şartları aranmaktadır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Türk Hava Yolları KPSS Şartsız Personel Alımı
Türk Hava Yolları KPSS Şartsız Personel Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 14898 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Türk Hava Yolları KPSS Şartsız Personel Alımı 

Çok sayıda özel sektör firması ile kamu kurumu personel alım ilanlarını Türk Hava Yolları  üzerinden ilan ediyorlar buna göre,  Türk Hava Yolları Kurumsal İletişim Başkanlığı tarafından yayınlanan personel alımı ilanı yayınlandı. Adaylarda başvuracağı branşa göre çeşitli başvuru şartları aranmaktadır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

 

  
ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR  

Kamu kurum, kuruluş ve özel sektör firmaları alımlar yapmak üzere KPSS’siz ve KPSS’li kamu personel alımları yayınlandı buna göre, Türk Hava Yolları Kurumsal İletişim Başkanlığı’nın yayınlamış olduğu ilanda, Kurumsal İletişim Başkanlığı’nda görevlendirmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı. Başvuru yapmak isteyen adayların Türk Hava Yolları resmi internet sitesi üzerinden online olarak başvuru yapmaları gerekmektedir.  Başvuru sürecinde başarılar dileriz. 

 

BAŞVURU KOŞUL DETAYLARI 

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Türk Hava Yolları personel alımında adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak, 1 Ocak 1985 ve sonrası doğmuş olmak olarak belirtilmiştir. Ayrıca adayların en az dört yıllık eğitim veren üniversitelerden lisans derecesinde mezun olması, çok iyi derecede İngilizce bilmesi, daha önce Türk Hava Yolları veya diğer kuruluşlardaki görevlerinden disiplinsizlik nedeniyle ile ayrılmamış olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır. 

Ülkemizde işsizliği önlemek ve işverenleri personel konusunda istihdamları doğru şekilde yapmak için sürekli personel alım ilanları yayınlanmakta buna göre, Adaylarda aranan nitelikler; Microsoft Office programlarına hakim olmak, iletişim becerisi yüksek olmak, seyahat engeli olmamak, temsil ve sunum yeteneği yüksek olmak, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü olmak olarak belirtilmiştir. Başvuru sürecinde başarılar..  

 

BAŞVURULARIN NASIL YAPILACAĞINA İLİŞKİN 

Başvuru yapacak erkek adayların askerlikle ilişiği olmaması da başvuru sırasında adaylarda aranan şartlardan birisidir. Adaylarda tecrübe şartı olarak kurumsal iletişim alanında en az 3 yıllık iş tecrübe sahip olmak şartı aranmaktadır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

 

Türk Hava Yolları Kurumsal İletişim Başkanlığı personel alımına başvuru yapmak için (https://www4.thy.com/cv/cvKurIletisim.jsf) 

 

www.kamumemuru.com Türk Hava Yolları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek