En Az Ortaokul Mezunu 149 Güvenlik Görevlisi ve Memur Alımı

Yeni yayınlanan ilana göre, 27 adet iş talep formu ile alımı yapılacak 149 güvenlik görevlisi ve memur alım ilanı yayınlanmıştır. Alımlar gerçekleşirken en az ortaokul mezunu adayların başvurusu kabul edilecektir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

En Az Ortaokul Mezunu 149 Güvenlik Görevlisi ve Memur Alımı
En Az Ortaokul Mezunu 149 Güvenlik Görevlisi ve Memur Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 14594 kez okundu.

En Az Ortaokul Mezunu 149 Güvenlik Görevlisi ve Memur Alımı 

Kurumların personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Yeni yayınlanan ilana göre, 27 adet iş talep formu ile alımı yapılacak 149 güvenlik görevlisi ve memur alım ilanı yayınlanmıştır. Alımlar gerçekleşirken en az ortaokul mezunu adayların başvurusu kabul edilecektir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

 

İLANLARA İLİŞKİN DETAYLAR  

Ülkemizin işsizlik problemini gidermek ve istihdam sağlamaya yönelik çalışmalar yapılmakta buna göre, Geçtiğimiz günlerde İstanbul Tuzla Belediye Başkanlığı yayınladığı ilanlar ile şirket üzerinden 149 güvenlik görevlisi ve memur alımı gerçekleştirecektir. Alımlarda KPSS şartı aranmadığı gibi en az orta okul mezunu olması yeterli olacaktır. Başvurular 13 Ağustos 2018 tarihinde sona erecektir. İlanlara başvurularda başarılar dileriz.  

  

BAŞVURU YAPILACAK KADROLAR 

Alımı yapılacaklar 12 kişi güvenlik görevlisi, harita mühendisi 1 kişi, işçi 17 kişi, minibüs şoförü 35 kişi, ağır vasıta şoförü (otobüs) 50 kişi, harita teknikeri 1 kişi, makine mühendisi 1 kişi, elektrik mühendisi 1 kişi, inşaat mühendisi 3 kişi, mimar 2 kişi, elektrik teknisyeni 1 kişi, dizel tamircisi 1 kişi, şoför 1 kişi, jcb operatörü 1 kişi, greyder operatörü 1 kişi, tretuvar işçisi 7 kişi, asfalt işçisi 3 kişi, kanal işçisi 2 kişi, mekanik tesisatçısı 1 kişi, elektrik tesisatçısı 1 kişi, alçıpan asma tavan ustası 1 kişi, duvar ustası 1 kişi, demirci 1 kişi, kalıp ustası 1 kişi, alçı boya ustası 1 kişi ve seramik ustası 1 kişi 149 personel alınacaktır. Başvuru sürecinde başarılar. 

  

  

TALEP EDİLEN GENEL BAŞVURU ŞARTLARI  

Kamuya çok sayıda memur personel alımı yapılacağı geçtiğimiz haftalarda yaptığımız ilan haberleri ile  belirtilmişti. Yayımlanan ilanlara göre, Başvuracak adaylar işin niteliğine göre ortaokul, lise, önlisans veya lisans mezunu olması gerekmektedir. Ayrıca alım unvana göre sertifika, ustalık belgeleri ve sürücü ehliyetlerine sahip adayların başvurusu kabul edilecektir. Başvurular 13 Ağustos 2018 tarihi bitimine kadar şahsen TUZ-YAP Aydıntepe mahallesi Tuzla İstanbul adresine yapılması gerekmektedir. İletişim numarası 0216 446 19 35 olarak verilmiş ve görüşülecek kişi Fehmi Doğan olarak ilan edilmiştir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

 

İstanbul Tuzla Belediye Başkanlığı TUZ YAP 149 Güvenlik Görevlisi ve Memur Alım için (https://www.tuzla.bel.tr/) 

www.kamumemuru.com TUZ-YAP İstanbul Tuzla Belediye Başkanlığı KPSS

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak